Reklamsız en iyi 6 Android Launcher

Android başlatıcılar, telefonunuzun görünümünü değiştirir. Rampalar yardımıyla, cihazınızı tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Simge boyutunu ayarlayarak, simge etiketlerini gizleyerek veya simgenin kendisini değiştirerek, başlatıcılar çeşitli şeyler yapmanıza izin verir.

Google Play Store'un çok sayıda iyi fırlatıcıya sahip olduğundan şüphe yoktur. Ancak, çoğu reklamlarla doludur. Başlatıcı iyi ve şık özellikleri paketlese bile, bu deneyimi bozan yaygın reklamlar.

Reklamsız bir başlatıcı arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Hiçbir reklamı olmayan altı rampaları elimize aldık. Yayını iki kategoriye ayırdık – ücretsiz ve freemium uygulamaları.

Hadi başlayalım.

Serbest Başlatıcılar

Aşağıda belirtilen rampalardaki tüm özellikler ücretsizdir. Uygulama içi satın alma yok ve açıkça reklam yok.

1. Evie Launcher

Basit, özgür ve hızlı Evie Launcher'ı en iyi tanımlayan üç kelimedir. Herhangi bir özellik sorun ve Evie Launcher var. Sütunları ve satırları ayarlayarak, simge boyutunu değiştirerek veya simge etiketlerini gizleyerek her şeyi alırsınız.

Uygulama ayrıca, Dock'u ve yüklü uygulamaları gizlemenize de olanak tanır. Bir uygulama simgesi tutkunuysanız, simge paketlerini bu başlatıcıdan kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca, başlatıcı sadece telefondaki uygulamaları değil, aynı zamanda web'de de arama yapan güçlü bir arama ile gelir. Ayrıca, varsayılan arama motorunu Google'dan DuckDuckGo veya Bing'e dönüştürebilirsiniz.

Tabii ki fırlatıcı, hem nokta hem de sayım formunda jestleri ve okunmamış rozetleri destekler. Uygulama, sol taraftaki bir Google beslemesiyle gelmezken, haberleri ve alakalı içeriği gösteren Evie özet akışını yayınlar. Tüm bunları ücretsiz ve herhangi bir reklam olmadan elde edersiniz.

Boyut: 8 MB

Evie Launcher'ı indirin

2. Microsoft Launcher

Microsoft Launcher, Evie Launcher'a benzer, ancak bundan çok farklı. Android için tüm Microsoft uygulamaları oldukça ilgi çekici ve çoğu reklamsız olarak ücretsizdir.

Microsoft Launcher söz konusu olduğunda, Nova Prime Launcher için zor bir rekabet sağlar. Simge boyutu, uygulama kılavuzu, gizli uygulamalar, vb. Gibi temel özelliklerin yanı sıra, başlatıcı genişletilemez bir dock ve onu beğenmezseniz dock'yu gizleme yeteneği sunar. Bildirim rozet stilini noktalardan seçebilir ve sayabilirsiniz.

Başlatıcı diğerleri arasında üç harika özellik ile geliyor. Biri, ana ekranın sol tarafında, son uygulamalar, görevler, yapışkan notlar, ekran zamanı ve haberler gibi bir sürü şey aldığınız kişiselleştirilmiş beslemedir. İkinci şey, görüntü tanıma teknolojisidir. Google Lens'e benzer şekilde, nesneler hakkında bilgi bulmak için kamerayı arama çubuğunda kullanabilirsiniz.

Son olarak, bu fırlatıcıyı ilginç kılan şey, Devam PC özelliği. Bu özelliği kullanarak, herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını kullanmadan Windows 10 çalıştıran bilgisayar ile bağlantıları paylaşabilirsiniz.

Boyut: 24MB

Microsoft Launcher'ı indirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-189073{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/201809/nova-launcher-prime-vs-nova-launcher-features-10_59ad26b4055e3bc3cd41a8c3ca0fd34a_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.png?1535119329’);background-size:cover;background-position:center center}

#Android Launcher

Click here to see our Android Launcher articles page

3. Çimenlik Fırlatıcı

Bir sürü özelleştirme seçeneği ile Pixel Launcher istemiyorsanız, Lawnchair Launcher cevaptır. Sadece 3MB'de, uygulama çok şey sunuyor.

Başlamak için, başlatıcı sadece bir tema değil, bir tema ayarlamanıza izin verir, ancak temayı uygulamak istediğiniz alanları da seçebilirsiniz. Ardından, bu başlatıcı ile her şeyi özelleştirebilirsiniz. Simge boyutu, metni veya rengi olsun. Dock ayarlarıyla bile oynayabilir ve iki sıralı dock'u etkinleştirebilirsiniz.

Ek özelleştirmeyle Pixel Launcher özellikleri sağlayan benzer rampalar var. Bu rampalar da reklamsız gelir. Bunlardan ikisi Rootless Pixel Launcher ve Lean Launcher.

Boyut: 3MB

Lawnchair Launcher'ı indirin

4. TSF Launcher 3D Kabuk

Diğer rampalardan biraz farklı olduğu için TSF Launcher'a alışmak biraz zaman alabilir. Diğer rampalardan farklı olarak, üç tür uygulama görünümünü destekler – Ana ekran, uygulama çekmecesi ve tüm uygulamalar ekranı.

Bu fırlatıcı ile ilgili benzersiz şey onun animasyonları. Animasyonlara ve efektlere çok önem veren bir 3D başlatıcısı. Böyle şeylerden hoşlanıyorsanız bu fırlatıcıya bayılacaksınız.

Özellikler açısından, tam hareket desteği, temalar, sınırsız dock, bildirim rozetleri, çoklu seçimler, simge özelleştirmesi ve çok daha fazlasını elde edersiniz.

Boyut: 12 MB

TSF Launcher'ı indirin

Also on Guiding Tech
Top 6 Android Launchers With Notification Count Badges

Read More

Freemium Rampaları

Bu fırlatıcıların sınırlı özellikler sunan ücretsiz bir sürümü var. Tüm özelliklerden yararlanmak için premium sürümü satın almanız gerekiyor.

5. Nova Launcher

Nova Launcher hakkında söylenecek ne var? Orası en popüler Android başlatıcısı. Nova Launcher zengin özellikli. Bununla birlikte, bazı özellikler Prime varyantıyla sınırlıdır.

Basit bir özelleştirme için bir başlatıcı kullanmak isterseniz, Nova Launcher bunların hepsini ücretsiz sürümde ve herhangi bir reklam olmadan var. Ancak, Nova Launcher'ın Drawer grupları ve Icon Swipes gibi ekstra özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, Prime versiyonuna geçmelisiniz.

Ne yazık ki, ücretsiz Nova Launcher, jestler, okunmamış simgeler ve gizli uygulamalar gibi bazı önemli özelliklerden yoksundur. Onlarsız yaşayabilirseniz, Nova Launcher şüphesiz iyi bir seçimdir.

Boyut: 6 MB

İndir Nova Launcher

6. Eylem Başlatıcı

Nova Launcher'a benzer şekilde, Action Launcher, reklamsız bir başlatıcı arıyorsanız başka bir mükemmel seçimdir. Burada ayrıca okunmamış rozetler ve gizli uygulamalar gibi bazı temel özellikler Prime sürümü ile sınırlıdır.

Neyse ki, Action Launcher'ın ücretsiz sürümünde bazı ilginç özellikler elde edersiniz. Bunlar arasında birkaç hareket ve her zamanki başlatıcı özellikleriyle birlikte arama kutusu için uygulama kısayolları ekleme olanağı bulunur. Ayrıca, bir klasörün tamamını bir uygulama olarak gizleyebileceğiniz ve gizleyebileceğiniz Kapak özelliğini de edinebilirsiniz.

Boyut: 15 MB

Eylem Başlatıcı'yı İndirin

Also on Guiding Tech
​Microsoft Launcher vs Action Launcher: Which Should You Use?

Read More

Dikkatli Ol ve Düşün

Kullanıcılar, uygulamalarında reklam görmek istemiyor. Reklamsız bir uygulama başlatıcısı kullanmayı tercih ederler. Ancak, bireysel uygulama geliştiricileri için reklamların, para kazanmanın birincil kaynağı olabileceğinden dolayı gerekli olduğu konusunda dikkatli olmanız gerekir. Yani bir dahaki sefere reklamlarla bir uygulamaya rastlarsanız, bundan biraz daha az nefret edin.

Ayrıca, reklam göstermeyen ancak yine de ayırt edici özellikler sunan başka Android Launcher'lar elde edersiniz. Yukarıda listelenen seçeneklere göz atın ve sizin için hangisini en uygun bulduğunuzu bize bildirin.