Reklamsız En İyi 7 Ücretsiz Galeri Uygulaması

Android telefonlarımızdaki fotoğrafları ve videoları görüntülemek için bir galeri uygulamasına ihtiyacımız var. Çoğu telefon bir galeri uygulamasıyla önceden yüklenmiş olarak gelirken, bazen bu uygulamalar gereksinimlerimize ve zevklerimize uymuyor. Bu gibi durumlarda, Play Store’a gidip üçüncü taraf galeri uygulamalarını indiriyoruz.

Gallery Apps With No Ads Fi

Bir kere indirildikten sonra, çoğu deneyimlerimizi bozan reklamlarla geldikleri için hayal kırıklığına uğradık. Bazıları reklamları en altta gösterirken, diğerleri öne devam ediyor ve tam ekran reklamları itiyor. Neyse ki, bazı uygulamalar hala ücretsiz ve hiçbir reklam göstermiyor.

Burada ücretsiz ve hiçbir reklam göstermeyen yedi galeri uygulaması seçtik. Onları kontrol edelim.

1. Piktures

Güzel ve şık olmanın yanı sıra, Piktures uygulaması özellikleri ile sizi şaşırtacak. Birçok şekilde düzenlenebilir klasör desteğiyle, uygulama belirli klasörleri gizlemenize ve hariç tutmanıza izin verir. Fotoğraflarınızı PIN ile gizli bir sürücüde de koruyabilirsiniz. Uygulama, Dropbox, OneDrive, vb. Bulut depolama hizmetlerinde depolanan medya dosyalarına erişmenizi sağlar.

Gallery Apps With No Ads 1AGallery Apps With No Ads 2A

Uygulama, fotoğraflar için düzenli Android hareketlerini destekliyor. Bir albümün konumunu sürükle ve bırak hareketini kullanarak da değiştirebilirsiniz. Organizasyon açısından, yerler, tarihler, etiketler, GIF’ler ve videolar temelinde birden fazla sıralama (ad / tarih) ve filtre modu elde edersiniz.

Ayrıca filtreleri, doodling, metin ve çok daha fazlasını destekleyen güçlü bir fotoğraf editörü ile birlikte geliyor. Uygulamanın bir diğer şaşırtıcı özelliği de Optik Karakter Tanıma’yı (OCR) desteklemesi. Yani, kolayca bu uygulamayı kullanarak herhangi bir resimden metin ayıklayabilirsiniz. Uygulamanın alfa sürümü de Chromecast’i destekliyor.

Gallery Apps With No Ads 3Gallery Apps With No Ads 4

Boyut: 11MB

2. F-Stop Galerisi

F-Stop Gallery, uygulamanın ana ekranında klasör görünümünü sunar. Birkaç sıralama ve görüntüleme modu da elde edersiniz. Tüm medya dosyalarını görüntülemek istiyorsanız, seçenek gezinme çekmecesinde bulunur (sol kenar çubuğundan sağa kaydırın).

Gallery Apps With No Ads 5Gallery Apps With No Ads 6

Ayrıca, uygulama, dosyalarınızı etiketler, yerler, derecelendirmeler, sık kullanılanlar vb. Gibi birçok yolla filtrelemenize izin verir. Dahili fotoğraf editörü o kadar güçlü olmasa da, kırpma, döndürme ve aynalama gibi temel özellikler sunar. Ve evet, belirli klasörleri hariç tutabilir ve onlara bir şifre belirleyebilirsiniz.

Boyut: 14MB

3. Basit Galeri

Sevdiğim galeri uygulamalarından biri de Basit Galeri. Adı uygulaması için yanıltıcı hiç basit değil. Özelliklerle dolu.

Yeni başlayanlar için, birden çok sıralama modu (ad, yol, boyut, tarih, rastgele vb.) Alırsınız. Ayrıca uygulamanın düzenini ve temasını da değiştirebilirsiniz. Klasörleri hariç tutabilir, dahil edebilir ve gizleyebilirsiniz. Uygulama, hem GIF’leri hem de videoları destekler. Bu tür dosyaları oynatmak için başka bir uygulamaya ihtiyacınız yoktur.

Gallery Apps With No Ads 9Gallery Apps With No Ads 10

Basit Galeri ayrıca yerleşik bir fotoğraf editörü sunar. Döndürebilir, kırpabilir, resimleri çevirebilir ve bunlara filtre ekleyebilirsiniz. Ne yazık ki, geliştirici Kasım 2018’den bu yana ücretsiz olan uygulamalarla ilgili güncellemeleri yayınlamayı durdurdu ve bunun yerine bir profesyonel versiyonu sunuyor. Bu ücretsiz uygulama mükemmel çalışmaya devam ederken, herhangi bir yeni özelliği yaşamayacaksınız.

Boyut: 6MB

4. Galeri.AI

Basit bir galeri uygulaması arıyorsanız, Gallery.AI’yi beğenebilirsiniz. Yalnızca 1.9 MB boyutunda olan uygulama, fotoğrafları ana ekranda ızgara şeklinde görüntülemek dışında pek bir şey sunmuyor. Uygulamada sıralama, filtreleme veya başka hiçbir mod yoktur.

Gallery Apps With No Ads 7Gallery Apps With No Ads 8

Uygulamadaki resimleri kırpabilir ve döndürebilirsiniz. Diğer olumsuz, uygulama en son 2018’de güncellendi. Reklamsız gelen ancak uzun zamandan beri güncellenmeyen benzer bir galeri uygulaması da Galeri ICS’dir.

Boyut: 1.9MB

5. Optik – Fotoğraf Galerisi

Şu anda, Beta’da, Optik uygulaması ümit verici görünüyor. Ana ekranda ızgaraları özelleştirme yeteneği ile, uygulama aynı zamanda çeşitli sıralama modları sunuyor. Hatta altyazı temasını değiştirmenize izin verir. Ayrıca, klasörlerin uygulamada görünmesini engelleyebilir ve şifre koruması ekleyebilirsiniz.

Gallery Apps With No Ads 13Gallery Apps With No Ads 14

Boyut: 11MB

6. Odak Git

Genellikle klasör görünümü sunan diğer uygulamaların aksine, Focus Go tüm medyaları ana ekranda gösterir. Şu an itibariyle, klasörleri desteklemiyor. Bununla birlikte, düzeni kompakt görünümden genişletilmiş görünüme dönüştürebilirsiniz. Videolar için yerleşik destek sunsa da, fotoğraf düzenleyici yoktur. Fotoğrafları düzenlemek için diğer uygulamalardan yardım almanız gerekir.

Gallery Apps With No Ads 11AGallery Apps With No Ads 12

Boyut: 1.4MB

7. Google Foto

Son olarak, Google Foto’ya bir şans da verebilirsiniz. Çoğunlukla Android telefonlara önceden yüklenmiş olarak gelir, ancak telefonunuzda bir tane bulunmuyorsa, her zaman Play Store’dan indirebilirsiniz. Düzenli bir galeri uygulamasından çeşitli şekillerde farklılık gösterse de, güzel bir galeri uygulaması olarak da çalışır.

Gallery Apps With No Ads 15Gallery Apps With No Ads 16

Boyut: 40MB

Bu Reklamlardan Kurtul

Geliştiricilere adil davranmak için reklamlar, uygulamadan para kazanmalarına yardımcı olur. Uygulamayı geliştirmek ve harika özellikler sunmak için çok çaba sarf ediyorlar. Reklamları durdurmak için uygulamanın premium sürümünü satın almak iyi bir adımdır. Ayrıca diğer profesyonel özelliklerden de yararlanacaksınız.

Sıradaki: Telefonunuzu birine teslim ettiğinizde ve fotoğraf galerisine bakmaya başladığınızda çok can sıkıcı oluyor. İşte insanların bunu yapmasını engellemenin yolu.