Resimler ve Müzik ile Videolar Yapmak İçin 7 Serin Android Uygulamaları

Sosyal ağlar ve sohbet uygulamaları sayesinde, çevrimiçi fotoğraf paylaşımı muazzam bir büyüme göstermiştir. Ve bu sadece fotoğraf değil, videolar da ortak olarak paylaşılıyor.

Bir videodan kolayca fotoğraf çekebiliyor olsak da, bir ekran görüntüsü alarak veya bir uygulamayı kullanarak, tersini yapmak kolay değil … ya da değil mi?

Eh, resimlerden videolar oluşturmak çok eğlenceli ve zor değil. Hatta onlara müzik ekleyebilir ve bir fotoğraf filmi oluşturabilirsiniz.

Videolar aklımızda daha büyük bir etki bırakır. Bu yüzden fotoğraflardan video oluşturmak mantıklı. Bu yayında, fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanıyan 7 adet fotoğraf yapımcısı Android uygulaması oluşturduk.

Başlayalım.

1. VivaVideo

VivaVideo, fotoğraflarınızdan slayt gösterileri oluşturmanıza olanak veren güçlü bir video düzenleyicisidir. Hem yeni başlayanlar hem de düzenli kullanıcılar için videolar oluşturmayı kolaylaştırır.

Fotoğrafları seçtiğinizde, üç temel seçenek bulacaksınız: Temalar, Müzik ve Süre. Yeni bir kullanıcı için bu üç seçenek yeterli olacak, ancak videolarını daha fazla düzenlemek isteyen kullanıcılar için Düzenle düğmesi altında birçok düzenleme seçeneği bulacaksınız.

App kendi müziğinizi ekleme yeteneğine ek olarak, bir çevrimiçi kütüphane sunuyor. Tüm videoya veya yalnızca tek fotoğraflara filtreler de uygulayabilirsiniz. Ayrıca, metin ve çıkartma ekleyebilirsiniz.

Uygulama bile, her fotoğrafın süresini kişisel olarak çok beğendiğim özelliği ayarlamanıza izin verir. Ayrıca videolarınıza birden fazla müzik dosyası ekleyebilirsiniz. Ve geçiş efektleri eklemek istiyorsanız, uygulama da bunu sunuyor.

Ancak, tüm bunlar bir fiyata geliyor. Elbette, uygulama ücretsizdir ancak videolarınızda reklamlar, 5 dakikalık video sınırı ve filigran alacaksınız. Bu kısıtlamaları kaldırmak ve diğer özellikleri almak için premium sürümü satın almanız gerekir.

VivaVideo İndir

2. video gösterisi

VideoShow VivaVideo'ya çok benziyor ve bir dizi düzenleme özelliği ile geliyor. Başlangıç ​​olarak, videolarınız için epilogue ve prolog ile gelen birçok ücretsiz tema elde edersiniz. Belli bir boyuta sığmaması durumunda fotoğraflarınıza bir arka plan ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, uygulama altyazılar, efektler, çıkartmalar, geçişler, ses efektleri ve hatta bir seslendirme eklemenizi sağlar. Ayrıca fotoğraflarınızı da çizebilirsiniz.

VivaVideo'ya benzer şekilde, bireysel fotoğrafların süresini özelleştirebilirsiniz. Onları yakınlaştırabilir, döndürebilir ve hatta kopya kopya çekebilirsiniz.

Yine, ücretsiz sürümü seçerseniz, uygulama filigranı her zaman sizin tarafınızdan olacaktır. Filigranı ve zaman sınırını kaldırmak için premium sürümleri vardır. İlginçtir, diğer faydaları istemiyorsanız, sadece filigranın kaldırılması için ödeme yapmayı tercih edebilirsiniz.

Video Gösterisini İndirin

Also on Guiding Tech
Top 5 Video Players for Android to Lift Your Video Experience

Read More

3. Quik

Quip fotoğraflardan videolar yapmak için en havalı ve en kolay editör olmak zorunda. Bu, hiç kimsenin videoyu telefonunuzda yaptığınıza inanmayacağı kadar şaşırtıcı temalarla geliyor.

Temaların dışında, metin ekleyebilir, fotoğrafların süresini değiştirebilir ve filtreler uygulayabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi koleksiyondan veya kendi koleksiyonunuzdan müzik ekleyebilirsiniz.

Maalesef fotoğraflarınıza etiket veya doodle ekleyemezsiniz. Ama tahmin et ne oldu? App size hata herhangi bir filigran olmadan ücretsizdir.

Quik'i İndir

4. FilmoGo

FilmoraGo başka bir all-in-one video düzenleyicisidir. Diğer uygulamalara benzer şekilde, kullanımı da çok kolaydır. FilmoraGo temaları ve filtreleri destekler ve fotoğraflarınıza Bokeh efektleri gibi bindirmeleri eklemenizi sağlar. Ayrıca, uygulama videolarınız için ayrı bir başlık bölümü ile birlikte gelir.

Neyse ki, uygulama görüntüleri kırpmak ve altyazı eklemek sağlar. Ve bir seslendirme eklemek isterseniz, bunu FilmoraGo ile yapabilirsiniz. Fotoğrafların sürelerini seçmenize izin veren bu uygulamadaki kaydırma çubuğunu gerçekten çok beğendim.

FilmoraGo'yu İndirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-1153{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/196323/facebook-comment-tips-and-tricks-hacks_173f115dae2ef2c5c4143c76a0e83be6_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.png?1527260508’);background-size:cover;background-position:center center}

#Tips & Tricks

Click here to see our Tips & Tricks articles page

5. Piksel

Pixgram, Android'de slayt gösterileri oluşturmak için tasarlanmıştır. Ekstra özellikler olmadan hemen slayt gösterileri oluşturmak için basit bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, bu uygulamayı beğeneceksiniz. Müziğe eklemenizi, hızı değiştirmenizi, filtreleri uygulamanızı ve fotoğrafınıza bir başlık eklemenizi sağlar.

Slayt gösterisi özelliklerinin çoğunu sunarken, bu uygulamada bireysel fotoğraf özellikleri eksik. Ayrıca kullanıcı arayüzünün garip olduğunu hissettim. Tek tek fotoğraflarda değişiklik yapmak için geri dönmeniz gerekiyor.

Pixgram indir

6. Scoompa Videosu

Kullanımı kolay bir video düzenleyici olan Scoompa, fotoğraflarınızdan güzel videolar çekmenizi sağlar. Ana ekranın sağ alt köşesinde yüzen Ekle düğmesi ile tanıdık bir Android kullanıcı arayüzü var. Ancak, bunun dışında, arayüz, uygulamaların geri kalanından farklıdır. Efekt ve filtreler uygulamak için yuvarlak bir menü çubuğu alırsınız.

Fotoğrafları ekledikten sonra, bunları tek tek düzenleyebilir veya tüm klibi düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz ses klipleri sağlamanın yanı sıra, kendi sesinizi fotoğraflara bile ekleyebilirsiniz. İlginçtir, uygulama ayrıca GIF çıkartmaları ile birlikte gelir. Bu çıkartmalar, fotoğraflarınızın daha canlı ve etkileşimli görünmesini sağlar.

Scoompa İndirme

Also on Guiding Tech
5 Cool Instagram Bio Hacks That You Should Know

Read More

7. Vimo

Vimo uygulaması yukarıda belirtilen uygulamalarda mevcut olan birçok özelliği sağlamasına rağmen, özel bir özellik ile birlikte gelir – resimlerinize hareketli etiketler ekleyebilirsiniz. Sadece çıkartmalar değil, fotoğraflarınıza animasyonlu metin bile ekleyebilirsiniz. Temel olarak, Vimo uygulaması tamamen animasyon ile ilgilidir.

Etiketlere ek olarak, videonuza tema ve müzik ekleyebilirsiniz. Ancak, videonuza doğrudan uygulamadan bir giriş ekleyemezsiniz. Uygulama ayrıca bireysel fotoğraf düzenleme özelliklerinden yoksundur.

Vimo'yu indirin

Harika bir slayt gösterisi yapalım

Artık fotoğraflardan video oluşturmak için 7 uygulama olduğunu bildiğiniz için, iç yaratıcı canavarı ortaya çıkarma zamanı. Bu fotoğrafları dolabın dışına çıkarın ve kişiselleştirilmiş videolarla sevdiklerinizi şaşırtın.