Resimlerinize Logo Eklemek İçin En İyi 5 Android Uygulaması

Resimlerinizin çalınmasını ve kötüye kullanılmasını önlemek için, marka logonuzu veya filigranı eklemek oldukça önemlidir. Bir kişi bunu yapmak için Photoshop veya PC’nin gerekli olduğunu düşünebilir. Ancak, Android telefonunuzda da yapabilmeniz için işler artık farklı.

Android Apps To Add Logo To Photo Fi

Evet, telefonunuzda çekilmiş resimlerinizi sadece bir logo eklemek için bir bilgisayara aktarmak zorunda değilsiniz. Filigran ve Android’deki diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla kolayca yapabilirsiniz.

Google Play Store bu tür uygulamalarla doluyken, hepsi markete bağlı değil. Ama endişelenme. Zor işi sizin için yaptık. Burada, herhangi bir görüntüye kendi logolarınızı eklemenizi sağlayan beş seçili uygulamayı sunuyoruz. Onları kontrol edelim.

1. LogoLicious

LogoLicious uygulaması, PNG, JPG ve GIF formatında logo eklemenizi sağlar. Telefonunuzdaki mevcut fotoğraflara logo eklemenin yanı sıra, uygulamadan yeni bir fotoğraf çekebilir ve ona bir logo ekleyebilirsiniz. Ayrıca, LogoLicious uygulaması da fotoğraf resizer olarak davranır. 1: 1, 4: 3 ve 16: 9 seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Temel fotoğrafı bile döndürebilirsiniz.

Android Apps To Add Logo To Photo 1Android Apps To Add Logo To Photo 2

Logolar açısından, uygulama logo görüntüsünün boyutunu, yerini ve saydamlığını kontrol etme imkanı sunar. Temel görüntünüze eklemek için bir metin filigran bile oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, uygulama iki harika özellik sunuyor. İlk önce logonuzu hatırlar, böylece tekrar tekrar eklemeniz gerekmez. İkinci olarak, logonuzun konumunu farklı şablonlar olarak kaydedebilirsiniz. Bu şekilde, seçilen şablona bağlı olarak yeni resimlerde logo aynı konumda eklenecektir.

Görüntünün kaydedilmesi söz konusu olduğunda, neyse ki fotoğraf kalitesinde bir kayıp olmaz. Ayrıca, uygulama PNG, JPG (yüksek ve orta kalite) gibi çoklu dosya kaydetme seçenekleri sunar. Resmi kaydederken bile yeniden adlandırabilirsiniz.

Android Apps To Add Logo To Photo 3

Boyut: 8-9MB

2. Fotoğraflara Filigran Ekleme

Bu uygulama daha ağır olsa da, buna değer. Bunun sebebi, logo ihtiyaçlarınız için tek durak noktası. Yeni başlayanlar için, uygulama yalnızca görüntülere logo eklemenize izin vermez, aynı zamanda videolara bile ekleyebilirsiniz (ücretsiz sürümde bir zaman sınırı ile).

Ayrıca, uygulama şeffaflık, logonun rengini değiştirme yeteneği ve tabii ki, boyut ve konum gibi çoklu özelleştirme seçenekleri sunar.

Android Apps To Add Logo To Photo 7Android Apps To Add Logo To Photo 8

Tüm görseli kapsayacak şekilde logonuzun desenlerini eklemenizi sağlar ve logonun otomatik olarak döşenmesini sağlar. Bil bakalım ne oldu? Ayrıca, aynı anda birden fazla fotoğrafa logo ekleyebilirsiniz.

Android Apps To Add Logo To Photo 9

Ayrıca, uygulamanın içinde uygun bir logo oluşturabilirsiniz. Herhangi bir görüntüye filigran olarak ekleyebilseniz de, PNG biçiminde kaydetmek için premium sürüm gerekir.

Android Apps To Add Logo To Photo 10

Boyut: 40MB

3. Fotoğraf Filigran

Uygulamanın fotoğraflarına bir şey eklemek için bir hazine kutusu gibi görünüyor. Logo ve metinden imzaya, grafiti, çıkartma, zaman damgası ve konuma kadar, uygulama hepsine sahip.

Genel olarak bir logo eklemekle ilgilendiğimiz için buna odaklanacağız. Resminize PNG, JPG, vb. Herhangi bir formatta birden fazla logo ekleyebilirsiniz. Uygulama, logonun saydamlığını ve boyutunu değiştirmenize olanak tanır.

Android Apps To Add Logo To Photo 4Android Apps To Add Logo To Photo 5

Boyutu manuel olarak değiştirebilseniz de, merkeze, sağa veya sola hizalayarak otomatik konumlandırma sunar. Ayrıca, logonuzu klonlayabilir ve yalnızca ekrana dokunarak birden fazla örneğini ekleyebilirsiniz.

Android Apps To Add Logo To Photo 6

Ne yazık ki, uygulama iki dezavantajı var. İlk olarak, görüntüyü kaydetmek için dosya türünü seçmenize izin vermiyor. İkincisi, uygulamanın reklamlarla birlikte geldiği yukarıdaki ekranlardan oldukça belirgindir.

Boyut: 15MB

4. Filigran ve Fotoğraf Düzenleyici Ekleme

Adından da anlaşılacağı gibi, uygulama aynı zamanda filigran ekleme yeteneğine sahip yerleşik bir fotoğraf editörü de sunuyor. Başlangıçta, resminizi gereksinimlerinize göre kırpabilirsiniz. Daha sonra çeşitli efektler ve filtreler uygulayabilirsiniz.

Android Apps To Add Logo To Photo 11

Logo için rengini, boyutunu, konumunu ve saydamlığını değiştirebilirsiniz. Sizde birden fazla logo olabilir. İsterseniz, özel filigran metninizi de ekleyebilirsiniz. Bu uygulama zaman zaman premium sürüme geçerek önlenebilecek bir reklam yayınlar.

Android Apps To Add Logo To Photo 12Android Apps To Add Logo To Photo 13

Boyut: 15MB

5. Filigran – Fotoğraflara Logo, İmza, Metin Ekleme

Kırpma, döndürme ve fotoğraf düzenleme gibi temel fotoğraf düzenleme özelliklerine sahip olan uygulama, logo eklemek için kullanımı kolay bir arayüz sunar. Ve tabii ki, uygulama logonun opaklığını ve konumunu değiştirmenize izin veriyor.

Android Apps To Add Logo To Photo 14Android Apps To Add Logo To Photo 15

Çıkartmalar, imzalar ve bir metin logosu bile ekleyebilirsiniz. Düzenli olarak kullanılan logolar için, hızlı bir şekilde eklemek üzere bir şablon oluşturabilirsiniz. İlginç bir şekilde, uygulama iki tasarruf seçeneği sunar – biri sosyal medya kullanımı için, ikincisi ise baskı için yüksek kalitedir. Tek rahatsız edici şey reklam entegrasyonu.

Boyut: 24MB

Resimlerinizi Geliştirin

Diğer harika fotoğraf manipülasyon özelliklerini sunmanın yanı sıra, resimlerinize logo eklemenizi sağlayan Photo Editor uygulamasına özel bir söz. Bununla birlikte, yalnızca resimlerinize metin eklemek istiyorsanız, bunu yapmanıza izin veren diğer uygulamaları deneyebilirsiniz. Bazı uygulamalar, telefonunuzu göstermek için Shot on filigran logosu eklemenizi de sağlar.

Sıradaki: İşletmeniz için afiş, broşür vb. Yapmak ister misiniz? Android’de bu şaşırtıcı poster yapımı uygulamaları kontrol edin.