Resmi başlatıcısıyla telefonunuzu bir Pocophone F1’e dönüştürün

Poco, Xiaomi’nin yeni markasıdır. Felsefe, mutlak hıza dayanıyor, yeni başlatılan bir akıllı telefon olan Pocophone F1’in arkasındaki prensip. Beta sürümünün Google Play Store’a ulaşmasını hala bekliyoruz, ancak APK dosyası ile indirme işlemi burada!

    MIUI ve siz: Xiaomi Xiaomi Mi 8’inizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz: bu akıllı telefon kamera karanlıktan korkuyor

Pocophone F1 önerilen fiyat için etkileyici ve akıllı telefon meraklı birçok insanın dikkatini çekti. Yazılım, bu hız yaklaşımında temel bir işleve sahiptir ve başlatıcı paketin bir parçasıdır.

Yeni F1’in başlatıcısı, önümüzdeki haftalarda Google Play Store’dan indirilebilecek. Pocophone’un Hindistan’da sunumundan sonra, başlatıcısıyla birlikte gelen yenilikçi özellikler sayesinde yazılımına ilgi artmıştır.

    Pocophone F1 hands-on: yeni bir dönemin başlangıcı?

Paris olayından akıllı telefonumuzu görmek için beklemek istemiyorsanız, Pocophone deneyimini önizlemenin daha pratik bir yolunu kullanın: başlatıcısını indirin ve cihazınıza yükleyin.

Pocophone Launcher nasıl indirilir (APK)

Akıllı telefonunuzu bir Cep Telefonuna (en azından görünüşte) dönüştürmek için aşağıdaki dosyayı indirin ve APK dosyalarına yönelik rehberimizi izleyerek yükleyin.

    APK dosyası nedir ve nasıl yüklersiniz?

Aşağıda dosyayı bulacaksınız:

    Pocophone F1 Launcher’ı indirin

pocophone launcher

Ne yazık ki, başlatıcı yalnızca Xiaomi aygıtlarında veya MIUI işletim sistemine sahip aygıtlarda çalışır.

Başlatıcı hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin ve endişeyle Pocophone F1’in gelişini bekliyorsanız, bizim gibi!

Via: GizChina.com Kaynak: FoneArena