Router IP Adresinizi Nasıl Bulunur?

Yönlendirici web arayüzüne erişmenin en iyi yollarından biri yönlendiricinin IP adresini bilmektir. Yönelticinize eriştikten sonra ağ ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz. IP adresini bulmak, bilgisayarınızı kullanarak kolayca yapılabilir, ancak Android cihazınızı kullanarak bunu nasıl yaparsınız? Aşağıda listelenen kolay adımları izleyerek size bunun nasıl yapılacağını göstereceğiz.

Router IP Adresinizi Nasıl Bulunur?

    Telefonunuza “Ayarlar” a gidin ve “Wi-Fi ayarları” na dokunun. Bağlı ağınıza dokunun ve basılı tutun ve sonra “Ağ ayarlarını yönet” i seçin. “Gelişmiş seçenekleri göster” in yanındaki onay kutusunu işaretleyin ve “altında Statik” i seçin. IP ayarları ”Yönelticinizin IP adresi“ Ağ Geçidi ”bölümünün altındadır.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.