S5 Vibratör Zayıf Sorun Başlarken Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S5 kamerada zayıf bir titreşim, bazen karşılaşabileceğiniz nadir bir sorundur. Durumda ne olursa olsun, herhangi bir çağrı, bildirim, mesaj vb. İçin titreşim azalır. Sorun, telefon sessiz modda tutulursa, herhangi bir bildirimden haberdar olamayacağınızdır. Ama burada S5'ten kurtulmak için zayıflama sorununu çözmek için bazı sorun giderme işlemleri.

Ayrıca bkz. Galaxy S5'te kolaj stüdyosu nasıl kullanılır

S5 zayıf titreşim sorunu gidermek için sorun giderme

Diğer titreşim desenini kullan

Bu sorunla karşılaşmaya devam ederseniz, titreşim modunu değiştirmek, her modelin farklı yoğunluk dereceleri olduğu için sorunu düzeltebilir. Zig-zig-zig desenini deneyebilirsiniz çünkü bu modelin titreşim yoğunluğu diğer modellerden daha fazladır.

Donanım testi işlevini çalıştır

Bu sorunun, donanım sorunu nedeniyle veya bu testten kaynaklanmadığını bileceksiniz. Bu, sadece sorunla ilgili bir donanım olup olmadığını bilmenizi sağlayacak bir tanı aracıdır ve bunu bilerek S5'i bir teknisyene giderek daha zayıf bir sorunu giderebilirsiniz. Sadece klavyeden * # 0 * # tuşlamanız ve herhangi bir fiyat teklifi vermemelisiniz. Gizli servis menüsünü gösterecektir. Titreşim aksamının düzgün çalışıp çalışmadığını öğrenmek için Titreşim düğmesini seçin. Titreşim motoru yanıt vermiyorsa, bu bir donanım sorunudur.

Sistem dökümü yoluyla eski ve bozuk sistem dosyalarını kaldırın

Sistem dökümü, telefonun dosya ve işletim sisteminin bir kopyasıdır. Aslında bu mod son kullanıcıların kullanımı için değildir. Ancak sadece sorun giderme için sistem dökümünden yararlanabilirsiniz. Telefon numara çeviricisinden * # 9900 # * tuşlarını aramanız gerekiyor. Herhangi bir alıntı veya başka semboller vermeyin. Ardından 'Düşük pil boşaltma' seçeneğini seçin ve duvar kağıdı, zil sesleri ve çeşitli işlevleri içeren gereksiz tüm dosyalardan kurtulacaksınız.

Fabrika ayarları

Bu, herhangi bir yazılım ile ilgili sorunu çözebilecek son seçenektir. Fakat problem tüm bu yöntemlerden sonra gitmiyorsa, o zaman bir donanım sorunu olmalıdır. Teknisyene gidip telefonunuzu değiştirerek düzeltin.