Samsung Galaxy A20’yi Youtube ile nasıl düzeltebilirim?

Youtube, her Android cihazda önceden yüklenmiş olması gereken Google uygulamalarından biridir. Söylemeye gerek yok, sisteme derinden gömülü ve çalışmayı bıraktığında, her zaman birkaç olasılık olacaktı; sorun uygulama veya bellenim ile ilgilidir. Videoları yayınlamak için uygulamayı her açtıklarında ‘Youtube durmaya devam ediyor’ hatasını aldığını bildiren okuyucularımız var.

Hata temel olarak uygulamanın bir nedenle çalışmayı durdurduğu anlamına gelir. Yine, sorun sadece Youtube ile olabilir veya ürün yazılımı ile hemen ilgilenmeniz gereken bir sorun var. Bu yazıda, Galaxy A20’nizi ‘Youtube durmaya devam ediyor’ hatasıyla sorun gidermede size yol göstereceğim. Bu sorunu çözene kadar tüm olasılıkları araştıracağız ve birbiri ardına dışlayacağız.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmayı deneyin. Oranlar, benzer sorunları ele alan bir yayın yayınlamış olmamızdır. Şu anda sahip olduğunuzlarla benzer semptomlara sahip olan sorunları bulmayı deneyin ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için işe yaramıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Youtube ile Galaxy A20 ile ilgili sorun giderme işlemi durmaya devam ediyor

Galaxy A20 ile Youtube’da sorun gidermede size yol göstereceğim. Sorunu tespit edip sonunda çözene kadar her olasılığı göz ardı edeceğiz. Bununla birlikte, Youtube telefonunuzda durmaya devam ederse yapmanız gereken şeyler …

İlk çözüm: Önce cihazınızı yeniden başlatmaya zorlayın

Bu sorunla ilk kez karşılaşıyorsanız, olasılıklar bunun sadece küçük bir ürün yazılımı aksaklığının sonucu olabilir. Glitchler her zaman olur, ancak düzeltilmesi kolaydır. Aslında, basit bir yeniden başlatma onları düzeltebilir, ancak bu durumda, normal yeniden başlatmadan çok daha etkili olduğu için zorla yeniden başlatma prosedürünü uygulamak daha iyidir. İşte böyle yapılır:

    Sesi kısma ve açma / kapatma tuşlarını birlikte 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Telefonunuz normalde olduğu gibi yeniden başlatılacak, ancak belleği Youtube dahil olmak üzere tüm uygulamaları ve hizmetleri yenilenecek. Çoğu zaman, uygulama kilitlenmeleri bu prosedürle düzeltilebilir, böylece cihazınız aktif hale geldiğinde Youtube’u açmayı deneyin ve hala kilitlenip kilitlenmediğini görün. Youtube durmaya devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

AYRICA OKUYUN: Samsung Galaxy A20 sinyal kaybetmeye devam ediyor. İşte nasıl düzeltebileceğiniz.

İkinci çözüm: Youtube uygulamalarının önbelleğini ve verilerini temizleyin

Youtube ilk prosedürden sonra durmaya devam ederse, yapmanız gereken bir sonraki şey uygulamanın kendisiyle ilgili sorunu gidermektir. Varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri dönmesi için sıfırlamayı deneyin. Bu, önbellek ve verilerini temizlemeniz gerektiği, böylece yenileriyle değiştirilecekleri anlamına gelir. Endişelenmeyin, bunu yaparsanız dosyalarınızın, videolarınızın veya oynatma listelerinizin hiçbiri silinmez.

    Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üst tarafından aşağı doğru hızlıca kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Öğesine gidin ve ardından Uygulamalar’a dokunun. APP NAME öğesini bulup dokunun. Depolama’ya dokunun. Verileri temizle’ye ve ardından onaylamak için Tamam’a dokunun.

Bu prosedürü uyguladıktan sonra uygulamayı açmayı ve hala kendi kendine kapanıp kapanmadığını veya “Youtube durdu” hata mesajını gösterip göstermediğini kontrol edin. Sorun devam ederse, bir sonraki prosedüre geçin.

AYRICA OKUYUN: Samsung Galaxy A20 telefon görüşmesi yapamaz veya alamaz. İşte düzeltme.

Üçüncü çözüm: Mümkünse Youtube’u güncelleyin

Önbelleğini ve verilerini temizledikten ve Youtube durmaya devam ettikten sonra, mevcut bir güncelleme olup olmadığını görmenin zamanı geldi. Bir Google uygulaması olmasına rağmen, özellikle Youtube için bireysel uygulamalar için güncellemeler hala popülerdir. Güncellemeler böyle sorunları çözebilir ve bu sorunu çözmek için ihtiyacınız olan şey olabilir. Yapmanız gerekenler:

    Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktaya hızlıca kaydırın. Play Store> Menü> Uygulamalarım’a dokunun. Uygulamaları otomatik güncellemek için Menü> Ayarlar> Uygulamaları otomatik güncelle öğesine dokunun. tek bir uygulamayı güncellemek için.

Bununla birlikte, Youtube güncellendikten sonra bile durmaya devam ediyorsa veya mevcut bir güncelleme yoksa, bir sonraki prosedürü deneyin.

Dördüncü çözüm: Sistem önbelleğini silin

Uygulama kilitlenmelerine, bozuk sistem önbelleği de neden olabilir. Bunlar, telefonunuzu ilk yeniden başlatmanın ardından sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için Android tarafından oluşturulan geçici dosyalardır. Sistem önbelleğini silerek, aslında telefonunuzu bu şekilde yeniden oluşturmasını, eskisinin yerini almasını istersiniz. Youtube ile Galaxy A20’nizde böyle yaparsınız sorunu durduruyor:

    Sesi Yükselt ve Güç tuşlarını basılı tutun Galaxy A20 logosu gösterildiğinde, üç tuşun tümünü serbest bırakın. Galaxy A20’niz Kurtarma Moduna önyükleme yapmaya devam edecektir. Mavi ve sarı metinleri olan siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. Önbellek bölümünü silmek için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç tuşuna basın. Evet’i vurgulamak için Sesi kısma tuşuna basın ve seçmek için Güç tuşuna basın. Silme önbellek bölümü tamamlandığında, sistemi şimdi yeniden başlat Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Bundan sonra hala çöküp çökmediğini öğrenmek için Youtube’u açın. Hala çalışıyorsa, ana sıfırlamayı gerçekleştirmek dışında başka seçeneğiniz yoktur.

AYRICA OKUYUN: Samsung Galaxy A20 ‘kamera başarısız’ hatasını gösteriyor. İşte düzeltme.

Beşinci çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

İlk dört işlemi yaptıktan ve Youtube durmaya devam ettikten sonra, çökmeler sadece bir bellenim sorununun sonucu olabileceğinden bellenimde sorun gidermeniz gerekir. Daha önce de söylediğim gibi, Youtube her Android cihazla birlikte gelen temel bir uygulamadır ve bu nedenle sisteme derinden gömülüdür. Ana sıfırlama büyük olasılıkla bu sorunu çözecektir, ancak önemli dosyalarınızın ve verilerinizin silineceğinden bir yedek oluşturduğunuzdan emin olun. Bundan sonra, fabrika ayarlarına sıfırlama korumasını atmamak için Google hesabınızı cihazınızdan kaldırın. FRP tetiklenirse cihazınızdan kilitlenmeniz mümkündür. Her şey ayarlandıktan sonra telefonunuzu sıfırlamak için şu adımları izleyin:

    Sesi Yükselt ve Güç tuşlarını basılı tutun Galaxy A20 logosu gösterildiğinde, üç tuşun tümünü serbest bırakın. Galaxy A20’niz Kurtarma Moduna önyükleme yapmaya devam edecektir. Mavi ve sarı metinleri olan siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğini vurgulamak için Sesi azaltma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet’ vurgulanana kadar Sesi azaltma tuşuna basın. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarız Galaxy A20’nizi kilitlenmeye devam eden Youtube uygulamasıyla düzeltmenize yardımcı olabiliriz. Kelimeyi yaymamıza yardımcı olsaydınız çok memnun oluruz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yayını paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın. Her hafta faydalı videolar yayınladığımız için Youtube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.