Samsung Galaxy A3’te “Kamera başarısız oldu” hatası görünmeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu]

“Kamera başarısız oldu” hatası genellikle kullanıcı Kamerayı açtığında ortaya çıkar ve Samsung Galaxy A3’e sahip okuyucularımızın çoğu bu sorundan şikayet ediyor. Sorun şu ki, sorun yaygınsa, ürün yazılımı veya yalnızca Samsung’un bir şey yapabileceği bir üretim sorunu ile ilgili bir sorun olabilir. Ancak, yalıtılmış görünebilirse, her zaman sadece birkaç kullanıcı için meydana gelme olasılığı vardır.

Bu durumda, okuyucularımızın çoğu aynı sorundan şikayet ediyor gibi görünüyor, bu yüzden bu konuyu incelemeliyiz. Bu bize yardım isteyen okuyucularımızın yararınadır. Bu tür bir sorunu olan sahiplerden biriyseniz, bu gönderi size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için A3 sorun giderme sayfamıza uğrayın, çünkü bu telefonla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarını zaten ele aldık. Sizinkine benzer sorunları bulmak için sayfaya göz atın ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Onlar sizin için çalışmıyorsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimiz aracılığıyla istediğiniz zaman bize ulaşın.

“Kamera başarısız” hatasıyla Galaxy A3 sorun giderme

Bu sorun gidermenin amacı, telefonunuzdaki sorunun ne olduğunu ve hatanın neden sürekli ortaya çıktığını belirlememiz içindir. Bu şekilde, hatadan kurtulacak ve gelecekte tekrar olmasını engelleyebilecek bir çözüm formüle etmeye çalışabiliriz. İşte size bu konuda ne yapmanızı öneririm…

Kamera önbelleğini ve verilerini temizle

Bu, sorunun sadece bazı bozuk önbellek ve dosyalardan kaynaklanabileceği gibi kamera uygulamasını sıfırlamaktır. Bunu yaparak, kamerayı varsayılan ayarlarına geri getirmiş olursunuz ve bu sizin için sorunu çözebilir.

  Herhangi bir Ana ekrandan Uygulamalar simgesine dokunun. Ayarlar’a dokunun. Uygulamalar’a dokunun. Bul’a ve Kamera’ya dokunun. Uygulamanın tüm önbelleklerini silmek için Önbelleği temizle’ye dokunun. Verileri temizle’ye dokunun ve ardından uygulama tarafından oluşturulan dosyaları silmek için Tamam’a dokunun.

Bundan sonra, hatanın hala görünüp görünmediğini öğrenmek için kamerayı açın ve ardından bir sonraki adıma geçin.

İLGİLİ YAZILAR:

  Samsung Galaxy A3 (2017) cihazınızı “Ne yazık ki, Kamera durdu” hatasıyla nasıl düzeltebilirim [Sorun Giderme Kılavuzu] “Ne yazık ki, Galeri durdu” hatası Samsung Galaxy A3’te görüntülenmeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu]

Kamerayı güvenli modda aç

Tüm üçüncü taraf uygulamalarını geçici olarak devre dışı bırakmak için telefonunuzu güvenli modda çalıştırın ve ardından telefonunuzu bu ortama başarıyla başlattıktan sonra, hatanın hala görünüp görünmediğini öğrenmek için Kamera’yı açın. A3’ü güvenli modda şu şekilde başlatabilirsiniz:

  Cihazı kapatın.Güç tuşunu cihaz adıyla ekranın ötesine basılı tutun. Ekranda ‘SAMSUNG’ göründüğünde, Güç tuşunu bırakın.Güç tuşunu bıraktıktan hemen sonra Sesi kısma tuşunu basılı tutun. Ekranın sol alt köşesinde güvenli mod görüntülenecektir. ‘Güvenli Mod’ seçeneğini gördüğünüzde Sesi azaltma tuşunu serbest bırakın.

Şüphelendiğiniz üçüncü taraf uygulamalarını kaldırın

Hatanın güvenli modda görünmediğini varsayarsak, yapmanız gereken bir sonraki şey soruna neden olan uygulamayı bulmaktır. Aramanıza en son kurulumdan başlayın veya kamerayı veya galeriyi kullanan uygulamaları göz önünde bulundurun. Zaten bir veya iki şüpheliniz varsa kaldırın …

  Herhangi bir Ana ekrandan Uygulamalar simgesine dokunun. Ayarlar seçeneğine dokunun. Uygulamalar seçeneğine dokunun. Varsayılan listeden istediğiniz uygulamaya dokunun veya önceden yüklenmiş uygulamaları görüntülemek için Menü simgesi> Sistem uygulamalarını göster öğesine dokunun. Kaldır öğesine dokunun.

Telefonu kurtarma modunda çalıştırın ve önbellek bölümünü silin

Hata Güvenli modda devam ederse veya kamera, şüphelendiğiniz bazı uygulamaları kaldırdıktan sonra bile çökmeye devam ederse, yapmanız gereken bir sonraki şey, bazılarının zaten bozulmuş olabileceğinden tüm sistem önbelleklerini silmektir. bu soruna neden oluyor.

  Sesi Açma tuşunu ve Ana Ekran tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Cihaz logosu ekranı görüntülendiğinde, yalnızca Güç tuşunu serbest bırakın.Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları bırakın (‘Yükleme Sistem güncellemesi ‘, Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca görünecektir).’ Önbellek bölümünü sil ‘seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. öğesini seçmek için Güç tuşuna basın. ‘evet’i vurgulayın ve seçmek için Güç tuşuna basın. Önbellek bölümünü sil tamamlandığında,’ Sistemi şimdi yeniden başlat ‘vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Bundan sonra ve sorun devam ederse, telefonunuzu sıfırlamaktan başka seçeneğiniz yoktur.

Dosyalarınızı ve verilerinizi yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Önbellek bölümünü sildikten sonra sorun devam ederse, telefonunuzu sıfırlamaktan başka seçeneğiniz yoktur. Yani böyle bir hatayla yaşayamazsanız. Bunu yapmakta tereddüt ediyorsanız, resimlerinizi görüntülemek için üçüncü taraf galeri uygulamalarını kullanmayı deneyin. Bununla birlikte, bunu yapmak istiyorsanız, önemli dosyalarınızı ve verilerinizi sıfırlama işlemi sırasında silinmeyecek şekilde yedeklediğinizden emin olun.

  Dahili bellekteki verileri yedekleyin. Cihazda bir Google hesabında oturum açtıysanız Hırsızlığa KarĢı Koruma özelliğini etkinleştirdiniz ve Ana sıfırlamayı bitirmek için Google kimlik bilgilerinize ihtiyacınız olacaktır. Cihazı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Ana Ekran tuşunu basılı tutun ve ardından tuşuna basın. Cihaz logosu ekranı görüntülendiğinde, yalnızca Güç tuşunu serbest bırakın Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterilecektir). Sesi kısma tuşu, ‘verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğini vurgulamak için birkaç kez tuşuna basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ vurgulanana kadar Sesi azaltma tuşuna basın. Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım bu sorun giderme kılavuzu size yardımcı olabilir. Başka endişeleriniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ayrıca okumak isteyebileceğiniz gönderiler:

  “Ne yazık ki, Mesajlar durdu” hatası ortaya çıkan Samsung Galaxy A3 (2017) nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu] “Ne yazık ki, Galeri durdu” hatası Samsung Galaxy A3’te açılmaya devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu] Galaxy A3 Facebook Messenger ve Gmail, diğer sorunlar Samsung Galaxy A3 “Ayarlar durdu” hatasını ortaya çıkarmaya devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu] Facebook Samsung Galaxy A3’ünüzde çöktüğünde ne yapmalı [Sorun Giderme Sayfası] Samsung Galaxy A3 (2017) ile ne yapmalı “Ne yazık ki, Telefon durdu” hatasını gösteriyor [Sorun Giderme Kılavuzu]