Samsung Galaxy A5 rastgele sorunu ve diğer ilgili sorunları kapatır

#Samsung #Galaxy # A5, amiral gemisi cihazlarına rakip olan ancak iç donanım bileşenlerini seçtiği için maliyetini düşük tutabilen bir tasarım sunan, piyasada bulunan premium orta sınıf modellerden biridir. Bu telefonun 2017 sürümü 5.2 inç Süper AMOLED ekran kullanıyor ve 3GB RAM’e sahip bir octa çekirdekli işlemci tarafından destekleniyor. İyi bir 16MP kameraya ve 3000 mAh büyük bir bataryaya sahip. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu en son bölümünde, Galaxy A5 ile rastgele olarak ortaya çıkan sorunları ve diğer ilgili sorunları çözeceğiz.

Bu konuda bir Samsung Galaxy A5 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

A5 Rastgele Kapatıyor

Sorun: Merhaba, Samsung Galaxy A5 2017 sürümü var. Kısa süre önce şarj edip% 100 gösterdikten sonra bir sorun olduğunu fark ettim, kısa bir süre için kullanacaktı ancak sonra rastgele kapanacaktı. Güçlü kapağı çıkardıktan sonra bir tarafını aşağı indirdim, sonra telefonun dikiş hattında hafifçe ayrıldığını göründüm. Satın aldığım mağazaya geri döndüm ve adam bataryanın patladığını ve telefonun tamir etmeye değeceğinden daha pahalı olacağını söyledi. Bu telefon için çok para ödedim (garanti bitmiştir) ve yeni bir batarya veya benzeri bir şey koyarak tamir edilip edilemeyeceğini öğrenmeye çalışıyorum. Lütfen herhangi bir tavsiye verebilir misiniz?

Çözüm: Telefonun bataryası patladıysa, yeni bir batarya almak için pahalıya mal olmadığı için yeni bir batarya ile değiştirilmesini deneyebilirsiniz. Telefon hala çalışmıyorsa, diğer bazı dahili bileşenler etkilenir, bu durumda telefonu tekrar değerlendirmeniz gerekir. Hasar görmüş parçanın değiştirilmesinin maliyeti ekonomik olarak uygun değilse, yeni bir telefon almanız gerekir.

A5 Hücresel Şebeke Yok

Sorun: Köklü değil ve yapabildiğim halde yapmaya hazır değilim, telefon kabus. Herhangi bir yazılım güncellemesi boş, bootloader bilinmediği için, hücresel ağ eksik, taşıyıcıyı aradım ve tek söyledikleri yanlarından iyi göründüğü veya beni asacak kadar uzun süre asılı bıraktıkları… Bu felaketin büyük bir parçası olduğunu düşündüğüm oyun mağazası bana yalan söylüyor, uygulamaların güncel olduğunu ya da kurulduğunu ve güvenli bir web sitesi üzerinden indirmek için dışarıdan çıkmama izin vermeyi reddettiğini söylüyor. bu yüzden uygulamalar izinleri iptal etmesem bile, daha fazla izin ve erişim sağlayabilir, internet erişimini engellemek veya sürekli olarak görevden vazgeçmem. … Virüsten koruma programlarını unutun, çünkü her biri yalnızca bir an için iyi görünüyor, herhangi bir sorun bulunursa, telefonumun sesi yükseliyor ve her şey yolunda “sorun yok” olduğunu söylemek için hayata dönüyor .. ve geri döndüğümde aboneliğimi ayarladıktan sonra oturum aç, “ağa erişemiyorum, daha sonra tekrar deneyeyim” hata kodunu alıyorum .. & yalnızca antivirüslerle değil, herhangi bir uygulama veya araçla … Genel özellikler için telefona erişimim yok Facebook / Messenger hariç aramaların ve metinlerin listesi. Yeni bir uygulamayla erişim elde edersem, bu yalnızca geçicidir, daha sonra tekrar deneyin, sonra “yanlış şifre, tekrar deneyin” … .. Bazen yönlendirmeleri aştığımda, güvenli bir sertifikaya sahip bir sayfaya Uygun bilgiler, Rusça, neredeyse her zaman Rusça olacaktır … ve önemli sitelerden indirmeleri, çok yakından izlemem gereken dosyaları, unutmak için indirdiğim tıkladığım ya yanlış platform, sürüm veya formatı unutun… Play Store’dan bile. Herhangi bir tarayıcı yalnızca ilk kullanım için iyidir, Play Store güncellemesini yapar yapmaz, yönlendirmeler tarafından kontrol ediliyormuş gibi davranmaya başlar. Öyle bir .apk’a gittiğimde .pda alırsam, o zaman “açılacak uygulama yok” olur… .. bir kaç tane daha sorun var, ve yenileri her gün tezahür ediyor gibi görünüyor…. Faul oynarsa mağdur muyum? Yoksa benim oyun faulüm mü? Yumuşak sıfırlamayı, fabrika sıfırlamasını yaptım, birçok kez… bu böyle oldu, bu telefonda, yaklaşık 3 aydır Dua ediyorum. Sadece basit sorunu karmaşıklaştıran bir salak gibi görünmüyorum, ancak bulamıyorum. Telefonumu yeniden başlattıysam, kilitlenmemekten veya tüm sorunlarımın çözülmesinden bıktım. Zaman ayırdığınız ve sabrınız için teşekkür ederim, beni rahatsız eden şeylerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, lütfen gönderin, ve endişelerim için endişelenmeyin, eğer sorunumsa (kendi başıma bulmaya çalıştığım gibi) lütfen söyleyin ben onurlu olamayız diye. * Bu, yukarıda bahsettiğim sorunların nedeni budur. Daha fazla tuğlaya ihtiyacım yok ve uzun zamandır bunu mücadele ediyorum. Teşekkür ederim nazikçe & rant için özür dilerim… sanırım seni meşhur son pipeti bulduğumda buldum.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey telefon verilerinizi yedeklemek ve ardından telefonu kurtarma modunda başlatmaktır. Buradan, aşağıda listelenen her iki adımı da uygulayın.

    Telefonun önbellek bölümünü silin. Fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Eğer öyleyse, telefonunuzu Odin kullanarak güncellenmiş üretici yazılımı dosyasıyla yanıp sönmeyi düşünmelisiniz. Telefonunuzun üretici yazılımı dosyasını, telefonunuzu nasıl çalıştıracağınızla ilgili talimatları da içeren Sammobile web sitesinden indirebilirsiniz.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, bu durum büyük olasılıkla düzgün çalışamayan bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Şu an yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmek.

A5 Yanıp Sönen Samsung Logo Sıkışmış

Sorun: Pil zayıf olduğu için güç tasarrufu modunu etkinleştirdim. Eve döndüm ve pili şarj ettim. % 100 olduğunda, kaydetme modu hala etkin durumda. ‘Yeniden Başlat’a bastığınızda telefon siyah ekran ile yanıp sönüyor ve beyaz Samsung logosu yanıp sönüyor. Hiçbir şey bu durumu değiştiremez. Güç / voltajı azaltmayı denediniz; Güç / vol up / ev. Değişiklik yok. Yardım edebiliyor musun? Teşekkürler & Saygılar

Çözüm: Güç ve ses kısma düğmelerine en az 10 saniye basmak işe yaramazsa, telefonu kurtarma modunda başlatmayı deneyin, ardından buradan telefonun önbellek bölümünü silin. Bu azaldığında telefonu yeniden başlatın. Sorun devam ederse, son seçeneğiniz telefonu kurtarma modunda başlatmak ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

A5 Samsung Logosunda Sıkışmış

Sorun: Merhaba, dün gece Samsung A5 cihazımda bir şeyler deniyordum. önceden yüklenmiş bir uygulamayı kaldırmak istedim ve çalıştı, sonra üçüncü bir uygulamayı sistem uygulaması yapmak istedim, ilki çalıştı, ikincisini yaparken çalıştı, ancak telefonumu yeniden başlatmaya çalıştığımda Önyükleme. Samsung kelimesinde sıkıştı. oradan devam edemez. kelimeye yapışmış. Fabrika ayarlarına sıfırlama ve önbellek bölümlerini silmeyi denedim, hala devam edemiyorum, Lütfen yardım edin. telefonumu seviyorum

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi sorunu çözemezse, Odin’i kullanarak telefonunuzu güncellenmiş stok üretici yazılımı dosyasıyla yanıp sönmeyi düşünmelisiniz. Bu dosyayı, telefonunuzun nasıl yanıp söneceğine ilişkin talimatları alabileceğiniz Sammobile web sitesinden de alabilirsiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.