Samsung Galaxy A7, çökmesini engelleyen Pandora uygulamasıyla nasıl düzeltilir (kolay adımda)

Pandora, birçok Android cihazının kullandığı popüler uygulamalardan biridir ve düzenli olarak güncellenen güncellemelerle birlikte, favori radyo istasyonlarını çevrimiçi ortamda dinlerken sorunla karşılaşan kullanıcılar da vardır. Samsung Galaxy A7'ye sahip olan okuyucularımızın bazıları “Maalesef, Pandora durdu” hata mesajını aldığını bildirirken, diğerleri açılıştan sonra uygulamanın kendi kendine kapanacağını söyledi. Semptomun önemi yok, problem aynı kalır ve her zamanki çözümler kullanılarak giderilebilir.

Bu gönderide, sizi çökerten Pandora uygulamasıyla Galaxy A7'nizde sorun gidermede size yol göstereceğim. Sorunun ne olduğunu ve neden olduğunu belirleyene kadar her olasılığı göz önünde bulundurmaya ve birbiri ardına sıralamaya çalışacağız. Bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer sorunlar yaşıyorsanız, bu makalenin size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Başka bir şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu daha önce ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmaya çalışın. Oranlar, benzer sorunları ele alan bir gönderi yayınladığımız. Şu anda sahip olduğunuzla benzer semptomlara sahip sorunları bulmayı deneyin ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmazlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bize ulaşmak için gönderiye basın.

içindekiler

 • Sık sık çöken Pandora uygulaması ile Galaxy A7 ile ilgili sorunları nasıl giderilir
  • İlk çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatın
  • İkinci çözüm: Pandora'nın önbelleğini ve verilerini temizle
  • Üçüncü çözüm: Pandora'yı kaldırın ve yeniden yükleyin
  • Dördüncü çözüm: Telefonunuzdaki tüm ayarları sıfırlayın
  • Beşinci çözüm: Galaxy A7'nizi sıfırlayın
   • Bizimle iletişime geçin
  • Herhangi bir Ana ekrandan, Uygulamalar simgesine dokunun.
  • Ayarlar'a dokunun.
  • Uygulamalar'a dokunun.
  • Pandora'ya gidin ve dokunun.
  • Önbelleği temizle'ye dokunun.
  • Verileri temizle'ye ve ardından Tamam'a dokunun.
  • Bundan sonra, kendi kendine kapatacağını veya hata mesajını gösterip göstermediğini görmek için Pandora'yı açmayı deneyin ve eğer varsa, sonraki prosedürü yapın.

   Üçüncü çözüm: Pandora'yı kaldırın ve yeniden yükleyin

   Bazen sorun yaşadığınız uygulamayı güncellemek yeterlidir ancak bu sefer, tüm ilişkilendirmelerinizin kaldırılmasını sağlamak için onu kaldırmanızı istiyorum. Bundan sonra, uygulamanın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmak için uygulamayı Play Store'dan indirin.

   1. Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın.
   2. Ana ekrandan, navigasyon: Ayarlar > Uygulamalar .
   3. Uygulama Yöneticisi'ne dokunun .
   4. Bulun ve Pandora'ya dokunun.
   5. UNINSTALL öğesine dokunun.
   6. Bildirimi gözden geçirin ve onaylamak için Tamam'a dokunun.
   7. Hafızasını ve diğer bağlantıları yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatın.

   Şimdi, telefonunuzdaki uygulamanın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmak için Play Store'dan yeni bir kopya indirin ve yükleyin.

   1. Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın.
   2. Play Store'a dokunun.
   3. Arama kutusuna 'pandora' yazın.
   4. Pandora'yı seçin ve ardından Yükle'ye dokunun.
   5. Devam etmek için gerekli uygulama izinlerini gözden geçirin ve ardından Kabul et'e dokunun.

   İlk üç çözüm böyle küçük bir sorunu çözmek için yeterli olmalıdır. Ancak, herhangi bir şans ile sorun sizi rahatsız etmeye devam ederse ve uygulamayı kullanmak için kötü bir şekilde ihtiyacınız varsa, o zaman bir sıfırlama değerinde olacaktır.

   Dördüncü çözüm: Telefonunuzdaki tüm ayarları sıfırlayın

   Bu, telefonunuzu fabrika varsayılan ayarlarına döndürecektir ve bu sorun telefonunuzdaki bazı yanlış ayarlardan kaynaklanıyorsa, bu prosedür bunu düzeltebilir. Dosyalarınız, uygulamalarınız ve verilerinizden hiçbiri silinmeyecek, bu nedenle güvenli bir işlem olacaktır. Yalnızca tercihleriniz ve kişisel ayarlarınız silinecek, ancak yapılandırma ve bazı sistem dosyaları ile ilgili sorunların çözümünde çok etkili oluyor…

   1. Bir Ana ekrandan, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve yukarı veya aşağı kaydırın.
   2. Ana ekrandan, navigasyon: Ayarlar> Yedekle ve sıfırla.
   3. Ayarları sıfırla'ya dokunun.
   4. Onaylamak için Ayarları sıfırla'ya dokunun.
   5. Varsa PIN, şifre veya desen girin.
   6. Ayarları sıfırla'ya dokunun.

   Bu yordamdan sonra, hala çöküp çökmediğini görmek için Pandora'yı açın ve öyleyse, yazılımın kendisinden sonra geçme zamanı.

   Beşinci çözüm: Galaxy A7'nizi sıfırlayın

   Sorun, ilk dört çözümü yaptıktan sonra devam ederse ve dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklemenin zorluklarına katlanmak, bu sorunu düzeltmeye değecekse, telefonunuzu sıfırlamanızı öneririm. Uygulama ile ilgili herhangi bir sorun sıfırlama ile düzeltilebilir, ancak önemli dosyalarınızın silinecekleri şekilde yedeklendiğinden emin olun. Yedeklemeden sonra, cihazınızı sıfırlamak için şu adımları izleyin:

   1. Cihazı kapatın.
   2. Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
   3. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın ('Sistem güncellemesini yükleme', Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
   4. 'Silme verileri / fabrika ayarlarına sıfırla' seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın.
   5. Seçmek için Güç düğmesine basın.
   6. 'Evet – tüm kullanıcı verilerini sil' vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın.
   7. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın.
   8. Ana sıfırlama tamamlandığında, 'Şimdi sistemi yeniden başlat' vurgulanır.
   9. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

   Umarım bu rehber size bir şekilde yardımcı olabilir. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka endişeleriniz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ya da aşağıda bir yorum bırakın.

   Bizimle iletişime geçin

   Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.

   Ayrıca yararlı bulabileceğiniz gönderiler:

   • Açılmayacak Samsung Galaxy A7 (2017) cihazınızı nasıl gidereceğiniz [Sorun Giderme Kılavuzu]
   • Samsung Galaxy A7 artık şarj edilmiyor ve 'nem algılandı' hatasını gösteriyor [Sorun Giderme Kılavuzu]
   • Samsung Galaxy A7'nizi (2017) “Ne yazık ki, Ayarlar durdu” hatasını gösteren bir hata nasıl giderilir [Sorun Giderme Kılavuzu]
   • Samsung Galaxy A7'nizi (2017) “Ne yazık ki, Ayarlar durdu” hatasını gösteren bir hata nasıl giderilir [Sorun Giderme Kılavuzu]
   • Samsung Galaxy A7'nizi (2017) artık Wi-Fi etkin noktaya bağlanamayacak şekilde nasıl giderilir [Sorun Giderme Kılavuzu]