Samsung Galaxy A7’de nasıl sıfırlanır

Galaxy A7’nizi nasıl sıfırlayacağınızı öğrenmek, bilmeniz gereken önemli sorun giderme adımlarından biridir. Donanımdan sıfırlama, fabrika ayarlarına sıfırlama veya ana sıfırlama olarak da bilinir. A7’nizi donanımdan sıfırlamanın yollarını nasıl yapacağınızla ilgili aşağıdaki adımları izleyin.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Mümkünse, nereden başlayacağımız konusunda bize bir fikir vermek için tam hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

Samsung Galaxy A7’de nasıl sıfırlanır

Cihazınızda sıfırlama yapmak, cihazınızda yapabileceğiniz önemli sorun giderme prosedürlerinden biridir. Yüklediğiniz fotoğraflar, videolar, belgeler, müzik ve uygulamalar gibi tüm önemli dosyalarınızı ve verilerinizi siler. Ancak iyi olan şey, cihazınız küçük sorunlar yaşıyorsa, bu prosedürün düzeltilmesi için büyük bir şansı vardır.

Samsung Galaxy A7’de Ayarlar Menüsünden Donanımdan Sıfırlama

Telefonu açabiliyorsanız ve Ayarlar’a erişilebiliyorsa, aşağıdaki adımları kullanarak cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririz. Verilerinizin kaybolmasını önlemek için, verilerinizi önceden yedeklediğinizden emin olun.

    Ana ekrandan Uygulamalar simgesine dokunun. Ayarlar öğesine dokunun ve Yedekle ve sıfırla öğesine dokunun. İsterseniz, kaydırıcıyı AÇIK veya KAPALI konumuna getirmek için Verilerimi yedekle öğesine dokunun. Fabrika verilerine sıfırlama Cihazı sıfırla seçeneğine dokunun. Ekran kilidiniz açıksa, PIN’inizi veya şifrenizi girin. Devam seçeneğine dokunun.

Donanım düğmelerini kullanarak Galaxy A7’nizi nasıl sıfırlayabilirsiniz?

Donanım düğmeleriyle fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yalnızca telefon artık normal şekilde önyükleme yapmıyorsa veya Ayarlar menüsüne herhangi bir nedenle erişilemezse önerilir. Cihazınızı bu seçenekle silmek, tüm verileri silecektir (daha önce bir yere kaydedilmemişlerse). Cihazınız artık normal şekilde yeniden açılmıyorsa, yedek oluşturmak artık mümkün olmayabilir.

    Sesi Açma tuşunu ve Ana Ekran tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Cihaz logosu ekranı görüntülendiğinde, yalnızca Güç tuşunu serbest bırakın Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme) ‘, Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca görünecektir).’ Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. ‘seçeneğini seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet – tüm kullanıcı verilerini sil ‘seçeneği vurgulanır. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. Ana sıfırlama tamamlandığında,’ Sistemi şimdi yeniden başlat ‘vurgulanır Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook ve Google+ sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.