Samsung Galaxy A8 Plus 2019’u Black Screen of Death ile nasıl düzeltebilirim (kolay adımlar)

    Samsung Galaxy A8 Plus 2018’inizi siyah ekran, yanıt vermeyen ekran ve düğmelerle nasıl yanıtlayacağınızı ve yanıt vermemeyi öğrenin. Ölüm Siyah Ekranının gerçekte ne olduğunu öğrenin ve kendi başınıza nasıl düzelteceğinizi öğrenin

Siyah Ölüm Ekranı (BSoD) genellikle boş ve yanıt vermeyen bir ekran ile karakterizedir, en azından bunlar doğrudan sonuçlar ve genellikle kullanıcılar tarafından bildirilen semptomlardır. Sık sık bahsetmedikleri şey, telefonun kendi kendine kapanmadan ve tekrar açılmadan önceki davranışlarıdır. Soruna yol açan olaylar, sorunun ne hakkında olduğunu belirlemek için çok önemli ipuçlarıdır. Ama sorun şu ki, bu sorunla ilk karşılaşmamız bu değil, bu yüzden bu sorunu çözebilecek bir veya iki çözüm biliyoruz. Tabii ki, bunu ilk kez karşılaşan kullanıcılar için panik genellikle anında tepki verir. Ama size söylüyorum, bu sorunun çözülmesi oldukça kolaydır.

Bu yazıda, Samsung Galaxy A8 Plus 2018 sahiplerini rahatsız eden bu sorunu çözebileceğini bildiğimiz çözümü sizinle paylaşacağım. Ancak, çözümümüzün etkinliğinin sorunun nasıl gerçekleştiğine bağlı olacağını unutmayın. Örneğin, telefonunuzu bir donanım yüzeyine düşürdüyseniz ve sonra bu sorun başladıysa, cihazın fiziksel bir hasara maruz kaldığı açıktır ve açmak ve hasarın ne kadar şiddetli olduğunu belirlemek için bir teknisyene ihtiyaç vardır. Bu telefonun sahiplerinden biriyseniz ve şu anda bu sorunu yaşıyorsanız, size yardımcı olabileceğim için okumaya devam edin.

Bir çözüm bulmaya çalışırken sitemizi bulan akıllı telefon sahipleri için, telefonunuzun desteklediğimiz cihazlardan biri olup olmadığını görmeye çalışın. Öyleyse, o cihazın sorun giderme sayfasını ziyaret edin, kendinize benzer olan sorunları bulmak ve çözümlerimizi ve geçici çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Ancak, bundan sonra hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Galaxy A8 Plus 2018’de Siyah Ekran Ölüm Nasıl Onarılır

Cihazın fiziksel ve / veya sıvı hasarından muzdarip olmadıkça, siyah ölüm ekranı çoğu zaman bir sistem çökmesidir. En azından, özellikle cihaz belirgin bir sebep veya sebep olmadan kendi kendine kapandıysa yapmamız gereken ilk varsayım budur. Bu sorunu çözmek için şu adımları izleyin…

Ölümün siyah ekranını düzeltmek için telefonu yeniden başlatmaya zorla

Telefonunuzu yeniden başlatmak için Sesi Kısma düğmesini ve Güç tuşunu birlikte 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun. Normal bir yeniden başlatma prosedürü gibi olabilir, ancak telefon pil bağlantı kesme prosedürünü simüle ettiği için telefonun belleği gerçekten yenilenir. Böylece, pili çıkartmak gibi, kapasitörlerde depolanan elektrik boşalır ve bu elbette telefonunuzun belleğini yeniler. Önyükleme işlemi sırasında yalnızca temel hizmetler ve uygulamalar yüklenir ve bu sorunu gidermek için yapmanız gereken tek şey bu olabilir.

Ancak, telefon bu işlemden sonra hala yanıt vermiyorsa, kombinasyon doğru şekilde gerçekleştirilmemiş olabileceği için bu adımları izlemeyi deneyin …

    Önce Sesi Kısma düğmesini basılı tutun ve gitmeyin. Sesi Kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun. Her iki tuşu da 10 saniye veya ekran açılana kadar basılı tutun.

Bu temel olarak ilk prosedürle aynı etkiye sahiptir, ancak telefonu erken açmak için tetiklemediğinizden emin oluyoruz. Önce Güç tuşuna basıldığında telefon hemen tetiklenir, bu nedenle güç tuşuna basmadan önce Sesi Kısma düğmesini basılı tutmanız gerekir. Bu da işe yaramazsa, şu adımları deneyin…

    Şarj cihazını çalışan bir AC veya duvar prizine takın.Orijinal kabloyu kullanarak telefonunuzu şarj cihazına bağlayın. Galaxy A8 + 2018’inizin şarj sembolünü gösterip göstermediğine bakılmaksızın, telefonun en az on dakika boyunca şarj olmasına izin verin. Zorunlu yeniden başlatma prosedürünü bir kez daha yapın, ancak bu kez cihaz şarj cihazına bağlıyken.

Görünüşe göre, burada yapmaya çalıştığımız şey Zorunlu Yeniden Başlatma, ancak son prosedürde, telefonun sabit bir güç kaynağına sahip olduğundan emin oluyoruz, çünkü pilin tamamen boşalması mümkündür, ancak bu gerçekleşmeden önce sistem çökmüş olabilir.

Telefon bundan sonra hala yanıt vermiyorsa veya hala siyah ekran ölümüne sahipse, sorun sadece bir sistem çökmesinden daha fazladır. Açılmayacak veya yanıt vermeyecek bir telefon hakkında yapabileceğiniz çok şey var, bu yüzden cihazı bir teknisyeni sizin için kontrol etmenin zamanı geldi. Sorun donanımda olabilir ve telefonun açılması gerekebilir.

Umarım bu yardımcı olur. Galaxy A8 Plus 2018’inizle paylaşmak istediğiniz başka şeyler varsa, aşağıya bir yorum bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.