Samsung Galaxy A9 Nasıl Açılır?

#Samsung #Galaxy # A9, bu yıl piyasaya sürülen en yeni A serisi modellerden biridir ve dünyanın ilk dört kameralı akıllı telefonu olması nedeniyle popülerdir. Mobil fotoğrafçılığa giren tüketiciler bu telefonun kamera özelliklerini kesinlikle sevecekler. Bu cihaz 6,3 inç Super AMOLED ekran kullanırken kaputun altında 8GB RAM ile birleştirilmiş bir Snapdragon 660 işlemci var. Bu sağlam bir performans cihazı olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy A9’un pop-up reklamlar sorunu almaya devam edeceğini ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy A9 2018 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Sasmung Galaxy A9 Nasıl Açılır?

Sorun: Aniden gün boyunca, birkaç dakikada bir pop-up reklamlar alıyorum. Hangi uygulamada olduğum veya ne yaptığım önemli değil. Reklamları durdurmak için bulabildiğim tüm önerileri izledim, ancak hiçbir şey çalışmıyor. Başka hiçbir telefonda bu sorunu hiç yaşamadım ve düzeltilemezse, bu bir kurtulmak, beni deli ediyor !!!

Çözüm: Telefonda herhangi bir sorun giderme adımı uygulamadan önce, en son yazılım sürümünde çalıştığından emin olmak en iyisidir. Bir güncelleme varsa, önce indirip yüklemenizi öneririm.

Telefonunuza aldığınız pop-up reklamlara genellikle indirdiğiniz bir uygulama neden olur. Bir APK dosyasını telefonunuza yüklerseniz veya resmi olmayan bir kaynaktan indirirseniz, uygulamanın kötü amaçlı yazılım bulaşmış olması olasılığı yüksektir. Google Play Store’dan kötü amaçlı yazılım alma olayı da mümkündür, ancak şans düşüktür.

Bu büyük olasılıkla yazılımla ilgili bir sorun olduğundan, bu sorun için aşağıda listelenen sorun giderme adımları önerilir.

Telefonu Güvenli Modda başlatın

İndirdiğiniz bir uygulama bu soruna neden oluyor olabilir. Durumun bu olup olmadığını kontrol etmenin en iyi yolu, telefonu önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalışmasına izin verildiğinden telefonu Güvenli Mod’da başlatmaktır.

    Telefonu kapatma “Güç” tuşunu basılı tutun “Samsung” logosunda, “Güç” tuşunu bırakın ve hemen “Sesi kısma” tuşunu basılı tutun Telefon yeniden başlatmayı bitirdikten sonra tuşları serbest bırakın. Ana ekranın alt kısmında “Güvenli Mod” filigranı görünmelidir

Modunda herhangi bir pop-up reklam almazsanız, bunun hangi uygulamanın olduğunu öğrenmeli ve yüklemesini kaldırmalısınız.

Fabrika ayarlarına sıfırlama

Sorun Güvenli Mod’da bile devam ediyorsa, fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Sıfırlama işlemini gerçekleştirmeden önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun; işlem sırasında silinecektir.

    Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ yaklaşık 30 – 60 saniye önce görünecektir ‘Veri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesi. Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.