Samsung Galaxy J2 Pro 2019 ile Siyah Ölüm Ekranı nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Siyah ekran ölüm (BSOD) sorunu Android kullanıcıları için ortaktır. Aslında, bu sorunla ilgili olarak Samsung Galaxy J2 Pro 2018’e sahip olan okuyucularımızdan çok fazla şikayet aldık. Bazılarına göre, sorun herhangi bir geçerli veya net bir sebep olmadan başlı başına başladı. Telefon düştükten veya sert bir yüzeye düştükten sonra da sorunun oluştuğunu söyleyenler de vardı. İkincisi ise, sorunun telefonun düşürüldüğü fiziksel hasardan kaynaklandığı açıktır. Donanım sorunlarının Samsung teknisyenleri tarafından ele alınması gerekiyor.

Ancak bu yazıda, bize ulaşan okurlarımızın sorun hakkında şikayet etmelerine yardımcı olmak için bu sorunu ele alacağım. Bu, yalnızca görünürde bir sebep veya sebep olmadan ortaya çıkan sorunlara uygulanabilir. Amiral gemisi telefonlar da dahil olmak üzere diğer cihazlarla siyah ekran sorunlarını her zaman kullandığımız çözümü sizinle paylaşacağım. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşılaştıysanız, bu yazı size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Bir çözüm bulmaya çalışırken sitemizi bulan akıllı telefon sahipleri için, telefonunuzun desteklediğimiz cihazlardan biri olup olmadığını kontrol etmeye çalışın. Öyleyse, o aygıtın sorun giderme sayfasını ziyaret edin, kendinize benzer sorunları bulmak ve çözümlerimizi ve çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Ancak, daha sonra yine de yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder düğmesine tıklayın.

Galaxy J2 Pro 2018’de ölüm sorununun siyah ekranı nasıl düzeltilir

Aşağıdaki çözümlerin, elbette, fiziksel ve / veya sıvı hasardan kaynaklanmadığı sürece, bu tür bir sorunla başa çıkmada etkili olduğu kanıtlanmıştır. Endişelenmeyin, hem telefonunuz hem de içindeki verileriniz için her zaman güvenlidirler, ancak doğru yaptığınızdan emin olun. Bunu bir gerçek için biliyoruz, çünkü benzer semptomları olan şikayetlerin çoğunluğu çok küçük bir problem – sistem çökmesinden kaynaklanıyordu. Tüm söylenenlerle, işte bunun için yapmanız gerekenler:

    Sesi azaltma ve açma / kapatma tuşlarını aynı anda 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Bu yönteme, pil çekmeyi taklit eden Zorunlu Yeniden Başlat adı verilir. Telefonunuza takılı olduğundan, doğru şekilde yapılırsa, sistem çökse bile telefonunuzu önyüklemeye zorlar. Ayrıca, telefonun hafızasını sıfırladığı için Merak Sıfırlama olarak da adlandırılır ancak endişelenmeyin, dosyalarınızın ve verilerinizin hiçbiri silinmeyecektir.

Ancak, Galaxy J2 Pro 2018’iniz buna yanıt vermezse, birkaç kez daha yapmayı deneyin yoksa şunu deneyebilirsiniz:

    Telefonunuzun arka kapağını çıkarın. Bataryayı çıkartın. SIM kartınızı ve SD kartınızı çıkarın. Batarya bittiğinde Güç tuşunu bir dakika basılı tutun. Şimdi, bataryayı arkaya yerleştirin ve .Telefonunuzu açmak için teşebbüs.

Telefon söylenen işlemden sonra hala cevap vermiyorsa, deneyebileceğiniz başka bir şey var:

    Şarj cihazını çalışan bir AC prizine takın. Orijinal USB kablosunu kullanarak telefonu şarj cihazına bağlayın. Telefonun şarj sembolünü gösterip göstermediğine bakılmaksızın, en az 10 dakika boyunca şarj cihazına bağlı bırakın. Şimdi bu seferinde başarılı olup olmadığını görmek için telefonu açmaya çalışın.

ÖNEMLİ NOT: Telefon, şarj cihazına bağlıyken ısınır veya aşırı ısınırsa, daha fazla hasarı önlemek için hemen bağlantısını kesin. Donanımında veya suyunda bir sorun olması muhtemeldir, soruna neden olmuş olabilir. Servis merkezine ya da kontrol ve / veya değiştirme için satın aldığınız mağazaya geri getirmelisiniz.

Bütün bunlardan sonra ve telefon hala tepkisiz, o zaman onu satın aldığınız mağazaya veya mağazaya geri getirme zamanı geldi, böylece teknisyen sizin için kontrol edebilir.

Bizimle paylaşmak istediğiniz başka endişeleriniz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin, aksi takdirde yorum bırakabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözleri yayınlayın.