Samsung Galaxy J6 Plus’ınızı nasıl sıfırlayabilirsiniz

Samsung Galaxy J6 Plus cihazınız artık eskisi kadar yumuşak tepki vermezse veya ürün yazılımıyla ilgili bazı sorunlar varsa ve nereye bakacağınızı bilmiyorsanız, sert sıfırlama gerekir. Ayrıca, telefonunuz artık ana ekrana geçemiyorsa, sıfırlama yapmanız gerekir. Bu nedenle, gelecekte onu kullanmanız gerekebileceğinden, cihazınızı nasıl sıfırlayacağınızı öğrenmeniz önemlidir. Telefonunuzu sıfırlamada size yardımcı olacağım için okumaya devam edin.

Devam etmeden önce, telefonunuzdaki bir soruna bir çözüm arıyorsanız, cihazınızı destekleyip desteklemediğimizi görmek için sorun giderme sayfalarımıza göz atmayı deneyin. Telefonunuz desteklenen cihazların listesinde ise, sorun giderme sayfasına gidin ve benzer sorunları arayın. Çözümlerimizi ve geçici çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Endişelenme, ücretsiz. Ancak yine de yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine tıklayın.

Donanımdan sıfırlamadan önce yapmanız gerekenler

Sıfırlama işleminden önce, dosyalarınızı ve verilerinizi kaybetmeyeceğiniz ve kilitlenmeyeceğinizden emin olmak için yapmanız gereken birkaç şey vardır.

    Mümkünse, önemli dosya ve verilerinizin yedeğini aldığınızdan emin olun. Telefonunuza hala erişebiliyorsanız, dosyalarınızı kesinlikle yedekleyebilirsiniz. Samsung hesabınızı kaldırın. İşlem sırasında Samsung hesap bilgilerinizi girmeniz istenecek ve bir sorun olmasa da, sıfırlamadan önce Samsung hesabınızı kaldırmanız daha iyi olacak, böylece her şey yoluna girecek. Google hesabınızı kaldırın. Şimdi, telefonunuzu sert sıfırlamaya çalışıyorsanız, bu çok önemlidir. Sıfırlamadan sonra telefonunuzu ayarlamak için kullanmak zorunda kalacağınız için Google hesabınızı ve şifresini bilmeniz gerekir, ancak sıfırlamadan önce hesabınızı kaldırın, böylece kilitlenmezsiniz.

Galaxy J6 + cihazınızı nasıl sıfırlayabilirsiniz

Her şey ayarlandıktan sonra, Galaxy J6 Plus’ınızı sıfırlamak için bu adımları uygulayın…

    Cihazı kapatın. Sesi Aç tuşunu ve Sesi Azalt tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy J6 + logosu ekranda göründüğünde, Güç tuşunu bırakın, ancak ses düğmelerini basılı tutmaya devam edin. Siyah arka plan üzerinde küçük mavi metinleri gördüğünüzde, telefon zaten kurtarma modundadır. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma düğmesine basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet’i vurgulamak için Ses kısma düğmesine basın. Master sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. Sistemi şimdi yeniden başlat ‘vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Ve Galaxy J6 + ‘yı bu şekilde sıfırlamak zor. Umarım bir şekilde yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözcüğü yayın.