Samsung Galaxy J7, Flaş Kullanıldığında Siyah Fotoğraf Çekiyor Sorun ve İlgili Diğer Sorunlar

#Samsung #Galaxy # J7, şirketin yakın zamanda piyasaya sürdüğü bütçe dostu orta menzilli akıllı telefon modellerinden biridir. Zarif bir Alüminyum unibody’de (2017 versiyonu için) büyük bir 5.5 inç Süper AMOLED ekrana sahip olmasıyla bilinir. Tasarım yapısı üst düzey amiral gemisi modellerine benzer, ancak telefon daha az güçlü dahili bileşen kullanır. Cihaz Google Play Store’da bulunan herhangi bir uygulamayı sorunsuz bir şekilde işleyebildiğinden, bu durum performansını etkilemez. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, flaş kullanıldığında ve diğer ilgili sorunlarda Galaxy J7’nin siyah fotoğraf çekmesini ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy J7 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Flash Kullanıldığında J7 Siyah Fotoğraf Çeker

Sorun: Merhaba droid adam. Galaxy j7 2016’mın flaşı bir sorunla karşılaştı. Flaşla fotoğraf çektiğimde siyah görüntüler elde ediyorum. Sadece bu gece. Neden bilmiyorum

Çözüm: Bu soruna yalnızca kamera uygulamasındaki bir aksaklık neden olabilir. Bu sorunu gidermek için kamera uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemeyi deneyin, ardından telefonu yeniden başlatın. Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin. Böyle bir durumda, bir sonraki adım, indirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmek için telefonu Güvenli Modda başlatabilirsiniz. Telefon bu modda çalıştığında yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalışmasına izin verilir. Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun hangi uygulama olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, aşağıdaki adımlarla devam edin.

    Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

J7 Önceden Alınan Kısa Mesaj İçin Bildirim Alma

Sorun: Samsung J7 ile ilgili bir sorunum var. Bu telefonu birkaç ay önce aldım. Kısa bir süre önce kısa mesajla ilgili sorunlar yaşıyorum. Zaten aldığım şeyler için bildirim almak gibi başladı. Sonra bana gönderilen görüntüleri tam olarak yüklememeye gitti. Aldığım mesajların yarısının sonuncusunda “geçici hata” var. Ne yapacağımla ilgili hiçbir fikrim yok.

Çözüm: Bu sorun için yapmanız gereken ilk şey kısa mesaj uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizlemektir. Bu yapıldıktan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Varsa, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulayın.

    Telefonu Güvenli Mod’da başlatın, ardından sorunun bu modda oluşup oluşmadığını kontrol edin. Başlamazsa, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

J7 PDF Dosyası Açılamıyor

Sorun: Herhangi bir pdf dosyasını açmaya çalıştığımda ekranımda sürücünün çalışmayı durdurduğunu ve Samsung j7 prime pdf dosyamı açamadığımı gösteren bir açılır mesaj görüntülenmeye devam ediyor.

Çözüm: Telefonda yüklü ve PDF dosyalarını açmak için kullanılan uygulamanın bir sorunu olabilir. Bu uygulamayı kaldırmayı deneyebilir ve ardından Google Play Store’dan yeni bir sürüm yükleyebilirsiniz.

J7 Açılmıyor

Sorun: Telefonum açılmayacak … kapatılmadan önce son gördüğümde% 56 olacak … bt’yi şarj etmeye çalışıyorum ve şarj logosunu kaybediyorum .. ne yapmalıyım .. bana yardım et

Çözüm: Bu özel durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun pilinin yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Telefonun aralıklı olarak şarj olduğundan bahsettiğinizden, önce telefonun şarj portunu basınçlı bir kutu kullanarak temizlemeyi denemelisiniz. Bu bağlantı noktasına yapışmış kir ve kalıntıları çıkardığınızdan emin olun. Bu yapıldıktan sonra, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj etmeyi deneyin. Telefonun bilgisayarın USB bağlantı noktasından şarj olup olmadığını da kontrol etmeye çalışın.

Telefonun şarj olmaması veya açılmaması durumunda, bunu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol ettirmelisiniz.

J7 Ekranı Uyku Modundan Çıkmıyor

Sorun: Merhaba, bir Galaxy J7 prime aldım. Sorun, ekran kapandığında ana ekran tuşuna basıldığında tekrar açılmayacağıdır. Güç düğmesine bir kez basmalıyım ve ekranın açılması 5-10 saniye sürer. Fabrika ayarlarına sıfırlamayı ve güvenli modu denedim ve tüm uygulamaları kaldırdım. Her ne kadar bir gün için Tamam çalıştı, sorun tekrar geri geldi. Son zamanlarda, kötüleşiyor gibi görünüyor ve lcd bazen açılmıyor. Lütfen sorunu çözmeme yardım eder misiniz?

Çözüm: Daha önce fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıysanız ve sorun devam ederse, buna hatalı bir ekran neden olmuş olabilir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

J7 Ekranı Açılıyor ve Kapatılıyor

Sorun: Samsung J7 2015’im sorunları yaşıyor. Ekranı açtığımda açılıp kapanacaktı… Basın açıkken beklemek zorundayım erişmek için istediğim uygulamayı. Sanki yanıp sönüyormuş gibi. Elektrikle ya da pille ilgili olduğundan emin değilim. Lütfen yardım et.

Çözüm: Şu anda yapılacak en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Bu şekilde, sorunun bir tür yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol edebilirsiniz. Sıfırlama işleminden sonra sorun devam ederse, bu büyük olasılıkla donanımla ilgili bir sorundur, bu durumda telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

J7 Sesli Metne Çalışmıyor

Sorun: Bu J7’lerden sadece 2 tane aldık. Eşimin telefonu harika çalışıyor ama benimkiyle konuşmak için bir sorun yaşıyorum. Metinde mikrofon düğmesine basıyorum, açılıyor, ancak kutunun ortasındaki mikrofon düğmesi mavi renkle başlıyor ve sonra beyaza dönüyor. Tekrar itin ve sesi kabul etmek için maviye dönmeyecektir. Mikrofon düğmesinin üzerinde “tekrar deneyin”. Sorunu çözme şansı olmayan tüm ayarları geçtim. Verebileceğiniz aptallar için herhangi bir destek için teşekkürler.

Çözüm: Google Voice to Text uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemeyi deneyin. Bu işlem sorunu çözmezse, Google Voice to Text uygulamasındaki güncellemeleri kaldırmayı deneyin.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlamayı garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.