Samsung Galaxy J7, Gelen Aramalar için Çalmıyor

#Samsung #Galaxy # J7, büyük bir 5.5 inç Süper AMOLED ekrana sahip, bütçeye uygun bir Android akıllı telefon. Bu, şirketin amiral gemisi telefonlarında kullanılanla aynı ekran teknolojisidir, ancak bu model yalnızca HD çözünürlüklü bir ekrana sahiptir. Bu telefon, uygulamaların sorunsuz çalışmasını sağlayan 1,5 GB RAM’in yanı sıra bir okta çekirdekli işlemci ile donatılmıştır. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy J7’nin gelen aramalar ve diğer ilgili sorunlar için çalmamasını sağlayacağız.

Bir Samsung Galaxy J7 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

J7 Gelen Aramalar için Çalmıyor

Sorun: Telefonum gelen aramalar için aniden çalmayı durdurdu. Yeniden başlattıktan sonra çalmaya başlar. Ancak, birkaç saat sonra aynı sorun devam eder. Ne çalmaz, ne de titreşir. Bunu nasıl düzeltirim? Telefonum% 100 açık ve sessiz veya titreşim modunda değil. Sonunda birkaç günde bir telefonumu yeniden başlatıyorum. Birkaç aydan beri bu sorunla karşı karşıya

Çözüm: Telefonu her yeniden başlattığınızda sorun kaybolursa, bunun nedeni bir yazılım hatası olabilir. Bu sorunu gidermek için aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izlemelisiniz.

    Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

J7 Ses Giden Çağrılarda Dinlenemiyor

Sorun: Merhaba, bir J7 var ve büyük sorun giden çağrılarda. Diğer uç sesimin kaybolduğunu iddia ediyor. Önce sıkılmış bir burunla konuştuğum gibi sesimi duyuyorlar. Ve bundan sonra ses düşer ya da ne derse desin, kaybolur. Ve kapatıp hatırlarsam her şey normalleşir. Herhangi bir uygulama yüklü ancak hiçbir faydası olmadan güvenli modda kullanılan telefonu fabrikadan sıfırladım. Farklı bir sim kartı ile denedim. Whatsapp ve kulaklık ile konuşurken her şey iyi, sorun değil. Su girmesi vb. Yok. Cihazı 10 aydır kullanıyorum. 2 ay önce her şey yolunda idi. Birbirinden en az 15 metre uzakta aynı evde konuştuğunuzda ses inanılmaz. Ama 10 km uzaklıktaki biriyle konuştuğumda sorun tekrar ediyor… yardımlarınız bu konuda takdir edilecek .. Çok teşekkür ederim…

Çözüm: Zaten fabrika ayarlarına sıfırlama yaptığınızı ve sorunun hala oluştuğunu belirttiğiniz için, bu büyük olasılıkla zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz ve onarmanız gerekir.

J7 Ses Yok

Sorun: Son zamanlarda Galaxy J7’imdeki lcd ekranı değiştirdim ve telefonu açtığımda, firmware gibi bir şey kök zorlama ya da bunun gibi bir şey göndermediğini söyledi .. Telefona ne yaptığımı tam olarak bilmiyorum bir süre önce ekranın kırıldığı bir telefon mağazasına götürüp sadece Linux atm çalıştıran dizüstü bilgisayarım olduğu için ürün yazılımını güncellemem gerekti ve Odin’deki 5 kutuyu da doldurmaları gerektiğini söylediler. indirdikleri paket ve şimdi en son sürümü çalıştırıyor… Sahip olduğum sorun, herhangi bir medya oynattığımda ses yok ama zil sesi ve bildirim sesleri iyi ve aynı zamanda telefon oldukça kötü

Çözüm: Telefonun ses ayarını kontrol etmeyi deneyin ve medya ses düzeyinin maksimum seviyeye ayarlandığından emin olun.

    Ana ekrandan Ayarlar üzerine dokunun, ardından Sesler ve Titreşim üzerine dokunun, Ortam’a gidin ve maksimum seviyeye ayarlandığından emin olun.

Sorun devam ederse, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm. Sıfırlama tamamlandıktan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer öyleyse, bunu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekecektir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.