Samsung Galaxy J7 rastgele sorunu ve diğer ilgili sorunları kapatır

#Samsung #Galaxy # J7, uygun fiyatlı bir fiyat etiketi olan ancak aynı zamanda geniş bir ekrana sahip orta sınıf bir modeldir. Bu model için hedef tüketici, çok pahalı olmayan büyük ekranlı bir telefon arayanlar. Bu telefon 720p çözünürlükte 5.5 inçlik bir Süper AMOLED ekran kullanıyor ve bu da en son amiral gemisi cihazlarına göre daha düşük bir çözünürlük olmasına rağmen hala harika bir ekran. Bu cihazın diğer özellikleri arasında Snapdragon 615 veya Exynos 7580 yongası, 13 MP kamera ve diğerleri arasında 3.000 mAh pil bulunuyor. Bu modeli günlük şoförü olarak kullanan birçok kişi cihazdan oldukça memnun. Sorunlardan çok fazla acı çekmemesine rağmen, bugün ele alacağımız belirli sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy J7 ile rastgele olarak verilen sorunları ve diğer ilgili sorunları çözeceğiz.

Bu konuda Samsung Galaxy J7 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

J7 Rastgele Kapatıyor

Sorun: Samsung J7 mobil cihazımın şarjı da% 67 olsa bile batarya kapıyor. Bundan sonra güç düğmesine basarsam açılmaz. Bir kere şarj cihazına bağlanıp açmaya çalışıyorum sadece çalışıyor. Yarım saat veya bir saat sonra aynı problem tekrar eder.

Çözüm: Telefonunuzda bu özel soruna neden olabilecek birkaç faktör var. Bu faktörleri ortadan kaldırmak ve sorunun nedenini tam olarak belirlemek için yapmanız gereken birkaç sorun giderme adımını aşağıda listeledik.

    Telefonunuzda microSD kart takılı mı? Öyleyse, bunu yapmayı denemelisiniz, çünkü bu, özellikle kartın bozuk olduğu sektörler varsa telefonun kapanmasına neden olabilir. Yüklediğiniz bir uygulamanın telefonu Güvenli Modda başlatarak soruna neden olup olmadığını kontrol etmeyi deneyin. Telefon bu modda başlatıldığında, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalışmasına izin verilir. Bu modda sorunu yaşamıyorsanız, o zaman yüklediğiniz bir uygulama neden olmuş olabilir. Bu uygulamanın ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefonunuzun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin. Telefon verilerinizi alın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Yukarıda listelenen adımları uyguladıktan sonra bile sorun devam ederse, bu durum zaten hatalı bir dahili bileşenden muhtemelen güç IC’sinden kaynaklanmış olabilir. Telefonunuzu bir servis merkezine getirmenizi ve durum böyle olup olmadığını kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

J7 Telefon Islandıktan Sonra Açılmıyor

Sorun: HI, son zamanlarda telefonumu (Samsung Galaxy J7) suya düşürdüm ve elbette, pirinç hilesi ilk olarak problem çözücü olarak açılan ilk şey. Pirinç hilesini yaptım ve telefon parçalarının pilavda oturmasına izin verdim, ancak şarj cihazımı taktığımda, açıldığı ve geri döndüğü ve o zamandan beri açılmadığı anlaşılan bir miktar su vardı. Babam, limanın kızardığını ve bu telefonla yapabileceğiniz pili değiştirmenin mümkün olup olmadığını veya bu telefonu kurtarmak için çok mu geç olduğunu merak ettiğimi söyledi.

Çözüm: Bu telefonun kullanıcı tarafından çıkarılabilir bir pili olduğundan, önce pili gidermek daha kolay olacaktır. Devam etmeli ve yeni bir batarya almalı ve ardından telefonun bu yeni bataryayla çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Sorun artık oluşmazsa, eski batarya suya zarar verebilir. Ancak, yeni bir batarya takılı olsa bile sorun devam ederse, telefonunuzda suyun zarar görmesine neden olan bir parça olabilir. Telefonunuzu bir servis merkezine getirmeniz ve bu durumda olup olmadığını kontrol ettirmeniz gerekir.

J7 Ekran Açıldı Siyah Açılmıyor

Sorun: merhaba telefonumu bir yıldan daha az bir süre önce satın aldım ve hala yeni görünüyor. Bir kapak ve koruma için bir ekran koruyucu, Ve nadiren düşürüldü ve asla ıslanmadı. Bir gün yatağımdaydı alarmı kurdum ve karardım. Ekran, ‘aydınlatmak’ gibi ortada beyaz bir çizgi ile ‘kapanma’ gibi. benim sorunum ne Bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Çözüm: Telefonun açılmadığı durumlarda, yapmanız gereken ilk şey, bataryanın yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Bunu yapmak için aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyin.

    Telefonunuzun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Bu bağlantı noktasına takılan kir veya pisliklerin giderildiğinden emin olun. Çalışması bilinen bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak telefonunuzu en az 20 dakika şarj etmeyi deneyin. Telefonunuz şarj cihazını kullanarak şarj etmiyorsa, bilgisayar USB bağlantı noktası. Telefonunuzda yeni bir pil kullanmayı deneyin.

Yukarıdaki adımların telefonunuzu şarj etmemesi veya açmaması durumunda, bunun bir servis merkezinde kontrol edilmesi gerekir.

J7, Şarj Aletine Bağlanmadıkça Açılmıyor

Sorun: Telefonum aniden kapanıyor ve telefonu kontrol edene kadar asla açılmayacak. Bu dünden beri gerçekleşiyor. Başlangıçta batarya ömrü olmadığını varsaydım ancak telefona bir şarj koyduğumda zaten% 60 şarj oldu. Lütfen bu konuda bana yardımcı olabilir.

Çözüm: Bu soruna arızalı bir batarya neden olabilir. Telefonunuzda yeni bir pil kullanmayı deneyin, ardından sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin. Öyleyse fabrika ayarlarına sıfırlama işlemine devam etmenizi öneririm. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlamadan sonra hala aynı sorunu yaşıyorsanız, bunun nedeni muhtemelen zaten hatalı bir güç IC’sinden kaynaklanmaktadır. Bu durumda, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

J7 Rastgele Yeniden Başlatılıyor

Sorun: Telefonum, birçok kez rastgele yeniden başlatmaya karar verdi. Bu birkaç gün öncesine kadar bir sorun değildi (sabahları alarmı çalıştırmayı başaramadıktan sonra), “Doğrulama kontrolü” nde başarısız olduğunu ve fabrika ayarlarına sıfırlamak için fabrika ayarlarına sıfırlamam gerektiğini söyleyen siyah bir ekran açmamı istedi. telefonumu tekrar kullan. Bu sorun 3 günde iki kez, iki kez şarj olurken, iki kere de yedekleme yaptım tüm fotoğrafları, uygulamaları ve videoları kaybetmeme neden oldu.

Çözüm: Telefonunuz bazı güvenlik kontrollerini geçememiş ve fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi gibi görünüyor. Verilerinizi yedeklemediğiniz için telefonunuzu Güvenli Modda başlatmayı deneyin ve verilerinize bu modda erişebiliyorsanız yedeklemeyi yapın. Ayrıca, telefonu Smart Switch ile bilgisayara bağlamanın telefon verilerinizi yedeklemenize izin verip vermeyeceğini de kontrol edebilirsiniz. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini yapmaya hazır olduğunuzda, sadece bu işlemi kurtarma modundan uygulayın.

J7 Sadece Acil Aramalar

Sorun: yeni mobil J7 prime SIM’i yerleştirdikten sonra, her şey yolunda gitti, tüm set doğru yapıldı. Bir süre sonra benim güç tasarrufu moduna geçti, açıldığında “sadece acil durum çağrısı” gösteriyor. daha fazla devam edemiyorum, kapattım ve birçok kez açtım ancak sorun devam ediyor. lütfen yardım et

Çözüm: Bölgenizde sinyal yok veya taktığınız SIM kart hatalı. Telefonu yeniden başlatmayı deneyin, ardından sorunun sinyale bağlı olup olmadığını kontrol etmek için farklı bir yere gidin. Sorun devam ederse, telefonunuzda farklı bir SIM kullanmayı deneyin.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.