Samsung Galaxy J7 yedek ekran çalışmıyor sorunu ve diğer ilgili sorunlar

#Samsung #Galaxy # J7, tüketicilere amiral gemisi modelleriyle karşılaştırılabilir özellikler sunan popüler bir bütçe dostu akıllı telefon. Bu telefonun 2017 versiyonu, çeşitli multimedya görevlerini gerçekleştirmek için mükemmel olan 5.5 inçlik bir Süper AMOLED ekrana sahip alüminyum bir gövdeye sahiptir. Telefonun sorunsuz çalışmasını sağlayan 3GB RAM’e sahip bir Exynos 7870 işlemci kullanır. Telefonun harika fotoğraflar çekmesini sağlayan 13MP kamera da bulunuyor. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy J7 yedek ekran çalışmıyor sorunu ve diğer ilgili sorunları ele alacağız.

Bu konuda Samsung Galaxy J7 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

J7 Değiştirme Ekranı Çalışmıyor

Sorun: Hii, Bu benim Samsung SM-J700F / DD ile ilgilidir. Ne yazık ki suya düştü, doğrudan güneş ışığında kurutuyorum ancak başlamamıştı, daha sonra Samsung Servis merkezinde tamir edildiğini gösterdim ancak suyun içeri girdiğini ve dokunmatik ekranın diğer bileşenlerle de biteceğini söylediler. tamir için para koymamamı öner. Arkadaşım onarılması için bir yerel mobil merkez önerdi, 3000 / – Rs almışlardı. Bileşenlerden suyu temizlemek ve dokunmatik ekranı değiştirmek için (yinelenen dokunmatik ekran bcoz’u, orijinalinin yaklaşık 5500 / – Rs olduğunu söyler) Telefonumun iyi çalıştığı birkaç gün oldu ve şimdi dokunmatik ekran gitti ve aniden tekrar belirdi kaybol O yerel servis merkezine tekrar gittim, orjinaline kıyasla daha kalın bir ekran olduğunu söylediler ve üzerindeki baskı yüzünden böyle çalışıyordu, aksi halde telefon normal çalışıyor. Bana bir çözüm ile yardımcı olabilir misiniz? Saygılarımızla.

Çözüm: Bu yalnızca yeni bir ekran olduğundan, cihazınızda düzgün çalışacağının garantisi yoktur. Boyutlarının orijinal ekranla aynı olmaması, düzgün çalışmama ihtimalini arttırır. Şu anda yapmanız gereken en iyi şey, ekranın bu cihaz için tasarlanan orijinal ekranla değiştirilmesini sağlamak.

J7 Ne yazık ki uygulama çalışmayı durdurdu

Sorun: Merhaba Ben bir Samsung Galaxy J7 var. Son 24 saattir, bazı uygulamalarda “ne yazık ki [uygulama] durdu” mesajı alıyorum. Kapatıp açmayı denedim, altı kez yeniden başlattığımda her şey oluyor. Hafızayla ilgili bir sorun olabileceğini düşündüm, bu yüzden birçok şeyi, uygulamayı, videoyu ve resmi denedim ve sildim ve hala durmadı. Uygulamaları kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim, işe yaramadı. Önbelleği silmeyi denedim, işe yaramadı. Google Play Servisleriyle ilgili bir sorun olduğunu düşündüm, bu yüzden bunu devre dışı bıraktım. Büyük hata. Bunu asla yapma. Bana bu mesajı gösteren uygulamaların bir listesi: Google AskFm (ask.fm) Google Play Hizmetler PicsArt Fotoğraf Stüdyosu (PicsArt) BA Cómo Llego (Buenos Aires) yaşadığım şehir Buenos Aires’te dolaşmak için. ORT Secundario (ORT Argentina) – okulumun uygulaması, notlarımı kontrol edebilirim. Bu uygulamaların her biri Play Store’da. Ayrıca Nova Launcher var, bu konunun bir parçası olabilir mi? Çok teşekkür ederim.

Çözüm: Nova Launcher’ı telefonunuzdan kaldırmayı deneyin, sonra da aynı sorunun olup olmadığını kontrol edin. Varsa, aşağıda listelenen aşağıdaki sorun giderme adımlarını uygulayın.

    Bu sorundan etkilenen uygulamaların önbelleklerini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizleyin. Aynı sorunun Güvenli Modda da olup olmadığını kontrol edin. Eğer değilse, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bu uygulamanın ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefonun önbellek bölümünü uygulama yöneticisinden silmeyi deneyin. Telefon verilerinizi geri alın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

J7 Akışı Durdurur

Sorun: Merhaba – Beklenmedik bir şekilde, açık bir neden olmadan akışı durduran bir Samsung J7’m var. İster büyük bir radyo yayın kuruluşunun bir Uygulaması olsun, isterse yerel radyo istasyonlarına yayın yapmak için bir akış sitesi (Ücretsiz Adblock Tarayıcı) kullanıyorsanız, bir süre oynatır (5-20 dakika – değişken) sonra aniden durur. Çoğu zaman bir sorun olduğuna ya da durduğuna dair bir gösterge yoktur; bazen “Tamponlama” etiketli olarak döndürülür, ancak sayfanın yeniden yüklenmesi hemen bağlanır. Hem WiFi hem de operatörde gerçekleşir (genellikle daha güvenli ve daha az pil kullandığı için taşıyıcıyı kullanırım). Yazılım sıfırlamanızı denedim – aynı şey.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun güç tasarrufu modunun etkinleştirilmediğinden emin olmaktır. Bir Ana ekrandan Uygulamalar simgesine dokunun, ardından Ayarlar ve ardından Batarya’ya gidin. Güç tasarrufu modunun kapalı olduğundan emin olun.

Kapalı ve sorun devam ederse, aşağıda listelenen adımlara ilerleyin.

    Telefonu Güvenli Modda başlatın. Sorun bu modda mı oluşuyor? Eğer öyleyse, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Telefon verilerinizi geri alın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

J7 Donuyor Sonra Yeniden Başlatılıyor

Sorun: Telefonun, batarya yüzdesinden bağımsız olarak donma ve kapanma geçmişi var. Bazen otomatik olarak yeniden başlar, bazen açmak için birkaç dakikadan bir güne kadar her yerde beklemem gerekir. Kapanmadan önce donabileceği yaklaşık 3 farklı yol vardır. Bu sefer, neredeyse dört gün önce kapandı ve suçlamadan ya da başka bir yöntemden beri tepkisizdi. Teklif edilen her numarayı denediğimi ve hiç sonuç almadığımı düşünüyorum. Hala umudum mu olmalı?

Çözüm: Telefonunuzda microSD kart takılı mı? Eğer öyleyse, onu çıkarmayı denemelisin. Kaldırıldıktan sonra telefon verilerinizi yedeklemenizi ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm. Sıfırlamadan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Bunu yaparsa, bu zaten bir donanım ile ilgili problemdir, bu durumda bunu bir servis merkezine getirmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

J7 Açılmıyor

Sorun: Samsung j7 telefonum aniden kapandı. Açmaya çalıştı ama açmıyor. Yeniden başlatmaya zorladım, su olup olmadığını kontrol etmek için görsel inceleme yaptım, şarj etmeyi ve yeniden başlatmayı denedim, ancak hiçbiri başarılı oldular, bundan sonra ne yapmalıyım?

Çözüm: Şu anda yapmanız gereken en iyi şey, aşağıda listelenen adımları izleyerek telefonun bataryasının yeterli şarj olduğundan emin olmaktır.

    Telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Bu bağlantı noktasına sıkışmış tüm kir veya kalıntıları temizlediğinizden emin olun. Telefonu duvar şarj cihazını kullanarak şarj edin. Telefon şarj olmazsa, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Ayrıca, bilgisayarın USB portundan şarj edip edemeyeceğini de kontrol etmelisiniz. Hem güç hem de ses kısma düğmelerini basılı tutarak telefonu açın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.