Samsung Galaxy J7’niz kendi başına kapandıktan sonra açılmayacak şekilde nasıl düzeltilir [Adım Adım Sorun Giderme Kılavuzu]

    #Samsung Galaxy J7 (# GalaxyJ7) ne yaptığınız önemli değil, neden açılmadığını anlayın. Soruna neden olan veya tetikleyen olasılıklar hakkında bilgi edinin. Sonunda, kazanılan Galaxy J7’nizin nasıl giderileceğini öğrenin açmayın veya cevap verin.

 

Zaten ücret almayacak bir Samsung Galaxy J7 ile ilgili sorunların nasıl giderileceği üzerine bir makale yayınladık, bu yazıda, aynı zamanda en sık bildirilenlerden biri olarak açılmayacak aynı cihazı içeren bir sorunu ele alacağım güçle ilgili konular ve J7 sahiplerinin er ya da geç deneyimleyebileceklerinden eminiz.

Sorun giderme sırasında batarya çok önemli olduğu için ilk önce şarj etmeme sorunumuzu yaptık. Söylemeye gerek yok, pili boşaltırken açılmayacak veya şarj olmayacak bir cihazı gideremeyiz. Akıllı telefonlar dünyasında, güç kraldır, yani J7 gibi güzel bir akıllı telefon, açılmazsa veya şarj olmazsa masanızın üzerinde duran başka bir pahalı kağıt ağırlığı haline gelir.

Sorun gidermemize geçmeden önce, Galaxy J7 cihazınızla ilgili başka endişeleriniz varsa, bu sayfadaki rehberlerimizle ve öğreticimizin tüm linklerini listeleyeceğimiz için sorun giderme sayfamıza tıkladığınızdan emin olun. Sizinkine benzer sorunları bulmaya çalışın ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Sizin için çalışmıyorlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sadece bu anketi doldurun, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Açılmıyor Galaxy J7 ile İlgili Sorun Giderme

Şimdi, akıllı telefonunuzdaki pilin veya gücün önemini belirlediğimize göre, cihazınızın neden açılmayacağına dair olasılıkları sunmamızın zamanı geldi ve sorun giderme yöntemimizi bu olasılıklara dayandıracağız:

    Sistem çökmesi, cihazın tepkisiz bir siyah ekranla bırakarak donmasına neden oldu. Pil tamamen boşaldı, bir kaç saniye bile olsa cihaza güç veremedi. yükselmesini engelleyen ciddi sıvı ve / veya fiziksel hasarlar sağladı

Şimdi, bu olasılıklara dayanarak, yapmanız gerekenler:

Adım 1: Bunun yalnızca bir sistem çökmesi sorunu olmadığını doğrulayın

J7 ile iyi şeylerden biri çıkarılabilir bir bataryaya sahip olmasıdır. Müteşekkir olman gereken bir şey çünkü sorunun gerçekte ne olduğunu izole edebilirsin. Bu nedenle, yapmanız gereken ilk şey, küçük bellenim ve donanım aksaklıklarını düzeltmede çok etkili olan pil çekme prosedürünü gerçekleştirmek. İşte yapmanız gerekenler:

    Arka kapağı açın. Bataryayı çıkarın. Batarya bittiğinde, Güç tuşunu bir dakika basılı tutun. Bataryayı yerine yerleştirin ve arka kapakla sabitleyin. Telefonu açmaya çalışın.

Telefon bu çok basit işlemden sonra açılırsa, sorun basit bir üretici yazılımı sorunundan kaynaklanmıştır.

Adım 2: Galaxy J7 cihazınızı şarj etmeyi deneyin

Sorun ilk adımı attıktan sonra da devam ederse, sorunun boşalmış bir bataryadan kaynaklanma olasılığını ortadan kaldırmak için telefonunuzu şarj etmeye çalışın. Açık bir nedenden başka, akımın devreler arasında aktığını tespit ettiğinde yanıt verip vermeyeceğini de bileceksiniz. Olmazsa, sorun gidermeye devam etmeden önce ilk önce şarj etmeme sorununu çözmelisiniz. Telefon ilk önce şarj edebilmeli, bu yazıyı buradan okuyabilirsiniz: Samsung Galaxy J7 cihazınızı nasıl şarj etmeyeceğinizi, diğer şarj sorunlarını nasıl giderebilirsiniz [Adım Adım Sorun Giderme Kılavuzu].

Telefonu şarj etmek için getirebilirseniz, açmayı denemeden önce en az 10 dakika takılı bırakın. Açılmaz ancak şarj olursa, bir sonraki adıma geçin, ancak ne şarj ne de açılmazsa, kontrol ve / veya onarım için göndermenizin zamanıdır.

Adım 3: Telefonu farklı modlarda başlatmayı deneyin

Telefon şarj olur ancak açılmayı reddediyorsa bunu yaparsınız. Aslında, tüm üçüncü taraf uygulamalar devre dışı bırakıldığında telefonun açılıp açılmayacağını veya Android arayüzü yüklenmediğinde açılıp açılmayacağını anlamaya çalışıyorsunuz. Peki, önce J7’nizi güvenli modda başlatmaya çalışın, işte böyle…

    Telefon seçenekleri görüntüleninceye kadar Güç düğmesini basılı tutun (sağda bulunur), ardından serbest bırakın. Güvenli Modda Yeniden Başlat komut istemi görüntüleninceye kadar Kapat’ı seçin ve basılı tutun. Not: Bu yeniden başlatma işleminin tamamlanması bir dakika kadar sürebilir. Yeniden başlatma sırasında, kilit açma / giriş ekranının sol alt tarafında Güvenli mod görünür.

Telefon bu modda açılırsa, sorun kısmen çözülür veya en azından hala açıldığını ve bunun bir sorun olduğunu biliyoruz. Ancak güvenli modda açılmazsa, kurtarma modunda önyüklemeyi deneyin ve başarılı olursa önbellek bölümünü silmeye devam edin:

    Galaxy J7’nizi kapatın. Güç tuşunu basılı tutun, Kapat’a dokunun ve ardından onaylamak için GÜÇ KAPALI’ya dokunun. Sesi Aç düğmesini basılı tutun ve ardından Giriş tuşunu basılı tutun. Her ikisini de tutarken, Güç tuşunu basılı tutun. Ekranda Android logosu göründüğünde, üç tuşu da bırakın. Android kurtarma ekranının görünmesi bir dakika sürebilir. Android kurtarma ekranında, seçenekleri vurgulamak için Sesi Azaltma tuşunu kullanın, bu durumda, ‘verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğini vurgulayın. Vurgulananı seçmek için Güç tuşuna basın seçeneği. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ seçeneği vurgulanana kadar Ses Seviyesi Aşağı tuşuna basın. Sıfırlama işlemini onaylamak için Güç tuşuna basın. Sıfırlama tamamlandıktan sonra, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ seçeneğini seçmek için Güç tuşuna basın. Telefon normalden biraz daha uzun süre yeniden başlar ve sıfırlama işlemi tamamlanır.

4. Adım: Bir teknisyenden yardım isteyin

Cihaz, 1’den 3’e kadar olan adımlardan sonra açmayı reddederse, bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yoktur. Bir teknisyenden veya servis sağlayıcınızdan yardım isteme zamanı geldi. Telefonu yerel bir mağazaya veya bir teknoloji tarafından kontrol edilip test edileceği mağazaya getirin.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözcüğü yayın.

Telefon Sorun Giderme Açılmıyor

TelefonlarSamsung Galaxy S8 açılmıyorSamsung Galaxy S7 açılmıyorSamsung Galaxy S7 Kenar açılmıyorSamsung Galaxy S6 Kenar açılmıyorSamsung Galaxy S6 Kenar açılmıyorSamsung Galaxy S6 Kenar + açılmıyorSamsung Galaxy S5 açılmıyorSamsung Galaxy S4 açılmıyorSamsung Galaxy S5 açılmıyorSamsung Galaxy S4 açılmıyorSamsung S5 açılmıyor Not 5 4 açılmayacakSamsung Not 3 açılmayacakSamsung Galaxy J7 açılmayacakSamsung Galaxy J3 açılmayacakGoogle Pixel açılmayacakGoogle Pixel XL açılmayacakHTC 10 açılmayacakLG V20 açılmayacakLG G5 açılmayacakLG G4 açılmayacakMotorola Moto G4 açmayacak nexus 5 açmayacak huawei p9 açmayacak onxiaomi mi5 açmayacak