Samsung Galaxy M20 Pro gibi kullanmak için en iyi 8 Apps

Mobil uygulama severler, zorunlulukları ve rahat uygulamaları kucaklar. Sıradan olanlar (evet, Instagram, sana bakıyorum) telefon deneyimini arttırırken, ikincisi üretkenliğinizi artırabilir. Bu yüzden, bir profesyonel gibi kullanmak için en iyi uygulamaları yükleyerek yeni Samsung Galaxy M20 cihazını canlandırmanız gerekiyor.

Birçok uygulama sizi reklamlarla bombardıman ediyor. Dolayısıyla, uygulamaları seçmek pasta yürüyüşü değildir. Bu yüzden Samsung'un en yeni M serisi üyeleri için en iyisini kirazlardan seçtik.

Bu uygulamalar sinir bozucu ve engelleyici reklamlar içermez ve yeni Galaxy M20'nizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için yardımcı olacaktır.

Başlayalım.

Also on Guiding Tech

.camp-list-215354{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/215305/best-galaxy-M20-camera-tips-2_46800eadc90c43e43242720fc8994b7a_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1549297563’);background-size:cover;background-position:center center}

#Samsung Galaxy M20

Click here to see our Samsung Galaxy M20 articles page

1. Çentik Akü Çubuğu

Galaxy M20 ile Samsung nihayet çentik tugayına katıldı. Hala iPhone X'in çentiğiyle dalga geçtiğini hatırlıyorum. Bununla birlikte, yalnızca bundan en iyi şekilde yararlanmak mantıklı gelir.

Çentik Batarya çubuğu uygulaması, batarya seviyelerini belirtmek için çentiğin yanına küçük bir enerji çubuğu ekler. Genişliğini ve yüksekliğini yapılandırabilirsiniz. En önemlisi, çentik şeklini de seçebilirsiniz.

Ayarlamak için uygulamayı açın ve şeklin boyutunu yapılandırın. M20 için şekil 7 çalışmalıdır. Bittiğinde, istediğiniz bir duvar kağıdını seçin ve Önizleme> Duvar Kağıdını Ayarla öğesine dokunun.

Tek dezavantajı, seçtiğiniz duvar kağıdı kullanamazsınız. Bunu yapmak için, terbiyeli olarak fiyatlandırılan Pro sürümüne yükseltmeniz gerekir.

Notch Pil Çubuğunu İndirin

2. Rootless Launcher

Geçen yıl, Samsung varsayılan başlatıcısına birkaç yeni özellik ekledi ve Samsung Experience Home olarak yeniden adlandırdı. Her ne kadar bu özellikler hoş bir ek olsa da, arzulanan çok şey kaldı.

Benim gibi biriyseniz, Rootless Launcher başlamak için iyi bir yer olmalıdır. Bu, Piksel görünümünün altındaki Google arama widget'ı, Şimdi Besle ve Bir Bakışta özelliğiyle çoğaltır. En önemlisi, telefona düzenli bir görünüm verir.

Aynı zamanda, beğeninize göre ayarlayabileceğiniz birçok kişiselleştirme seçeneği de sunar.

Minimal bir görünüm sizin tarzınız değilse, diğer popüler olanların yanı sıra Lawnchair veya Hyperion gibi uygulamalarla gidebilirsiniz.

Rootless Launcher'ı İndirin

3. Android için VLC

Yeni Galaxy M20'niz için bir video oynatıcı arıyorsanız, Android için güvenilir VLC'yi tavsiye ediyoruz.

Bu temiz video ve ses oynatıcı uygulaması piyasaya sunulduğundan bu yana çok yol kat etti ve özelliklere gelince tüm doğru kutuları kontrol etti. Artık MX eksi ile neredeyse aynı özelliklere sahip, reklamlar eksi.

Hareketlerden ve altyazı kontrollerinden donanım hızlanmasına kadar oldukça büyük bir yumruk atıyor. Ayrıca, arayüz dağınıklıktan uzak ve pürüzsüzdür. Ayarlar sayfası bir ton özelleştirme seçeneğini gizler.

Ve bu sizi ikna etmek için yeterli değilse, VLC'nin çevrimdışı bir müzik çalar olarak ikiye katlanabileceğini söyleyeyim. Şimdi, bu harika.

Hala ikna olmadınız mı? Hangisinin sizin için uygun olduğunu öğrenmek için aşağıdaki karşılaştırmayı okuyun.

Android için VLC'yi indirin

Also on Guiding Tech
MX Player vs VLC: Comparison of 2 Best Android Video Players

Read More

4. Google'dan Dosyalar

Bir telefonun dosyalarını yönetmek söylenenden daha kolaydır. Uygun fiyatlı internet planları sayesinde çoğu insan görüntü ve videoları iletmeden önce iki kez düşünmez. Sonunda galeriyi mahveder ve iç depoyu gereksiz yere doldurur.

Neyse ki, Google'dan Dosyalar (önceden Dosyalar Git) dosyaları yönetmeyi kolaylaştırır. Önemsiz dosyaları toplama (ve silme) işlemlerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda çift dosyaları ve büyük medya dosyalarını atmaya da yardımcı olur. Dahası, uzun süredir bazı uygulamaları kullanmadıysanız bile sizi bilgilendirir.

Yukarıdakilerin yanı sıra, Dosyalar, Google Drive entegrasyonu ve Paylaşım Dosyaları gibi birçok ek özelliği de içerir. Adından da anlaşılacağı gibi, Dosyaları Paylaş, arkadaşlarınızla dosya paylaşmanıza olanak tanır.

Üstte kiraz bu akıllı dosya yönetimi uygulaması tamamen ücretsiz olmasıdır.

Google'dan Dosya İndir

5. Paralel Uzay

Samsung telefonlar, Facebook ve WhatsApp gibi uygulamalar için çift hesap oluşturmanıza olanak sağlayan Dual Messenger adlı şık bir özelliğe sahiptir. Olduğu kadar yararlı, sadece mesajlaşma uygulamaları ile sınırlı.

Yani, Kindle, Chrome, Youtube veya Feedly gibi uygulamalarda birden fazla hesap kullanmak istiyorsanız, Paralel Uzay sizin için app.

Bununla, telefonunuzda ikincil hesaplarınızı çalıştırmak için kullanabileceğiniz ayrı bir alan oluşturabilirsiniz. Uygulama eklemek, Artı simgesine dokunmak kadar basittir.

Diğer birçok yapılandırılabilir ayarın yanı sıra, bildirimleri kapatmayı veya şifreyi uygulamayı korumayı da seçebilirsiniz.

Paralel Uzay İndir

6. OH Web Tarayıcısı

Şık ve yeni bir mobil tarayıcı denemek istiyorsanız, aramanız OH Web Tarayıcısı ile bitiyor. Bu, tek elle kullanım akılda tutularak tasarlanmıştır ve oldukça doğal olarak her şeye tek elle erişebilirsiniz.

Ayarları baş parmağınızın hemen yanında rahatça yerleştirdiğinden, bu uygulamayla göz atmak basit bir meseledir. Yani, ister yeni bir sekmeye geçiyor, ister mevcut sayfanızı yeniliyorsa, bu işleri tek elle yapabilirsiniz.

OH ile ilgili dikkate değer bir şey, çalışması için özel izinlere ihtiyaç duymamasıdır. Evet, bu hakkı okudunuz – depolama izni yok, konum yok ve kamera izni yok.

Cool Fact: OH is short for One-Handed.

OH Web Tarayıcısını İndirin

Also on Guiding Tech
20 Samsung Internet Browser Tips and Tricks on Android

Read More

7. kenar eylem

Galaxy Note 9'un temiz kenar ekranını hatırlıyor musunuz? M20'nizde bulabileceğinizi söylesem nasıl olur? Ve hayır, şaka yapmıyorum.

Kenar Eylem telefonunuza kaydırılabilir paneller getiren basit bir uygulamadır. Kişilerden Favori Uygulamalar listesine ve dünya saatlerine kadar her şey paketlenir. Ayrıca, Not cihazlarındaki kenar ekrana benzer şekilde, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Ana ekranınızı gereksiz uygulamalardan uzak tutmanın en iyi yolu. İhtiyacınız olan uygulamaya erişmek için yanlara doğru kaydırın. Arayüz pürüzsüzdür ve geçişlerde herhangi bir gecikme bulamazsınız.

Ayarlamak için, Ev simgesine dokunun ve istemediğiniz panellerin seçimini kaldırın. Tamamlandıktan sonra, dişli şeklindeki simgesine> Kenar yönetimine dokunun ve panelleri istediğiniz gibi düzenleyin.

Edge Eylemini İndir

8. ActionDash

Evet, The Boss Baby'nin son bölümleri harika ve gösteriye zaten yapıştırılmış olmanız gerektiğine eminim. Bununla birlikte, başka bir tıkınırlık izleyen maratona oturmadan önce, dijital bağımlılığın risklerini bilmelisiniz. Bir adrenalin acele oyun veya sürükleyici bir oyun olsun, zaman izini kaybetmek kolaydır.

ActionDash, tam olarak bunu çözmeye çalışan bir dijital refah aracıdır. Ekrandaki zamanınızı ve uygulamalara ve oyunlara harcadığınız zamanı görselleştirmenize yardımcı olarak gerçek dünyayla daha fazla zaman geçirmenizi öneriyor.

Ekrandaki zamanınızı görselleştirmenize yardımcı olur

ActionDash, telefonunuzun kaç kez kilidini açtığınızı bile bilmenizi sağlar.

Kurulumu ve kullanımı aynı derecede kolaydır. Başlatıcı veya kaldırılmış uygulamalar gibi belirli uygulamaları izlemeye dahil etmeyi veya hariç tutmayı da seçebilirsiniz.

ActionDash'ı indirin

Potansiyeli En Üst Düzeye Çıkarın

Neyse ki, Galaxy M20 Samsung bloatware her zamanki haznesi ile gelmiyor. Evet, Daily Hunt gibi uygulamalar veya kolayca kaldırılabilecek veya devre dışı bırakılabilecek Kilit Ekran Hikayeleri gibi özellikler var.

Bu uygulamalardan hangisini ilk önce indireceksiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde tercihlerinizi bize bildiriniz.

Sıradaki: Mükemmel fotoğrafı çekmek biraz zor bir iştir. Ancak yine de oraya gidebilirsiniz. Galaxy M20'deki fotoğrafçılık oyununuzu geliştirmek için aşağıdaki makaleyi okuyun.