Samsung Galaxy Note 3 Rastgele Yeniden Başlatma Sorunu Nasıl Onarılır

Çok sayıda kullanıcı Samsung Galaxy Note 3'te rastgele bir yeniden başlatma sorununu bildiriyor. Cihaz herhangi bir sebep olmaksızın beklenmedik bir şekilde yeniden başlatılıyor ve bazı kullanıcılar telefonun sürekli olarak yeniden başlattığı bir önyükleme döngüsüyle karşılaşıyor. Bu sorunun arkasında ana suçlunun ne olduğu açık değildir – bazı uygulamaların güncellenmesi veya belki de çok fazla hizmetin veya uygulamanın başlatılmaya çalışılması olabilir.

Bu sorun bir yazılım sorunu gibi görünüyor ve Samsung, Samsung Galaxy Note 3'teki yeniden başlatma sorununu gidermek için bir yama yayınlayabilir , ancak bunun ne kadar süreceği konusunda bir onay yoktur. Bu arada satıcınıza veya operatörünüze başvurabilir ve yedek bir telefon talebinde bulunabilirsiniz. Bazı insanlar da değiştirme ile aynı sorunu yaşadıklarını bildirirken, diğer insanlar da yedek cihazlarının iyi çalıştığını söylediler.

Samsung Galaxy Note 3'te yeniden başlatma sorunu yaşıyorsanız, deneyebileceğiniz bazı adımlar.

Ayrıca bkz. – Galaxy Note 3'de sorun bırakma çağrıları nasıl giderilir

Samsung Galaxy Note 3'te rastgele yeniden başlatma sorunu için potansiyel çözümler

 

Samsung Galaxy Note 3'te Rastgele Yeniden Başlatma Sorunu

1. Pili ve SD kartını telefonunuzdan çıkarın ve daha sonra pili tekrar takın. Telefonunuzu açın ve Menü> Ayarlar> WiFi> Menü> Gelişmiş'e gidin ve ardından Her Zaman Taramayı İzin Ver onay kutusunun işaretini kaldırın. Ardından cihazınızı kapatın ve Micro SD kartını tekrar takın. Telefonu önyükleyin ve Samsung Galaxy Not 3'teki yeniden başlatma sorunu çözülebilir.

2. SD kartını telefonunuzdan çıkarın, verileri yedekleyin ve kartı tekrar telefonunuza takın. Şimdi, Ayarlar> Depolama> SD kartını biçimlendir seçeneğine giderek yeniden biçimlendirin.

3. Samsung Galaxy Note 3 cihazınız bir açılış döngüsüne takılırsa ve ana menüye erişemezseniz, sabit düğmeleri kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini gerçekleştirin. Önce telefonun verilerini yedekleyin ve sonra:

> Galaxy Note 3'ü kapatın.

> Ana sayfa, Ses açma ve Güç düğmelerine basın ve basılı tutun.

> Ekranda Galaxy Note 3 logosu görüntülendiğinde Güç düğmesini bırakın.

> Android Sistem Kurtarma ekranı göründüğünde, Sesi Yükselt ve Ana Sayfa düğmelerini bırakın.

> Fabrika ayarlarına sıfırlama / silme verilerini seçmek için Sesi kısma düğmesini kullanın.

> Seçeneği seçmek için Güç düğmesine basın.

> Tüm Kullanıcı Verilerini Sil'i seçmek için Sesi kısma tuşunu kullanın.

> Güç düğmesini kullanarak seçin ve bitene kadar bekleyin.

> Şimdi Yeniden Başlat Sistemini vurgulayın ve seçmek için Güç düğmesini kullanın. Şimdi telefonunuz yeniden başlatılacak.

 

Ayrıca bkz. Samsung Galaxy Note 3'te E-posta Senkronizasyon Sorunu Nasıl Çözülür?