Samsung Galaxy Note 3'te E-posta Senkronizasyonu Sorunu Nasıl Çözülür?

Samsung Galaxy Note 3'teki e-posta kutularını el ile yeniliyorsanız , o zaman siz değilsiniz. Birçok kullanıcı Samsung Galaxy Note 3'te bir e-posta senkronizasyonu sorunu yaşıyor. Bazı kullanıcılara göre, otomatik olarak ayarlanmış olsalar bile yeni bir e-posta geldiğinde uyarı almıyorlar. Samsung Galaxy Note 3'te bir e-posta senkronizasyonu sorunuyla karşılaşıyorsanız denemeye değer birkaç adım.

Samsung Galaxy Note 3'te WiFi Bağlantısı Sorununu Düzeltmek İçin Ayrıca Bakınız

Samsung Galaxy Note 3'te e-posta senkronizasyonu sorunu için olası çözümler

 

Samsung Galaxy Note 3'te E-posta Senkronizasyonu Sorunu

1. Bildirim gölgesini aşağıya çekin ve sağ üstte görünecek genişlet simgesine dokunun. Hızlı Ayarlar'a gidin ve Senkronizasyon simgesinin açıldığından emin olun. Aksi takdirde açın.

2. Hızlı Ayarlar'daki Güç Tasarrufu seçeneğinin kapalı olduğundan emin olun.

3. Galaxy Note 3'ünüzde e-posta uygulamasını açın ve Menü> Ayarlar> Hesap Ayarları> Diğer Ayarlar'a gidin ve her şeyin doğru ayarlandığını ve istediğiniz gibi olup olmadığını kontrol edin.

4. E-posta hesabınızı silmek ve Samsung Galaxy Note 3'ü yeniden başlatmak en iyisidir, daha sonra ayrıntıları girerek e-posta hesabınızı bir kez daha yapılandırın. E-posta hesabınızı silmek için Menü> Ayarlar> Genel> Hesaplar> E-posta'ya gidin ve ardından hesabınızı seçin. Şimdi Hesabı Kaldır'a dokunun.

5. Samsung Galaxy Note 3'teki e-posta senkronizasyonu sorununu çözmeyi deneyebileceğiniz başka bir yöntem de telefonu kapatarak bataryayı telefondan çıkartıp tekrar takmaktır. İlk önce, Ana sayfa düğmesine ve Sesi Aç düğmesine basılı tutun ve ardından Güç düğmesine basın ve basılı tutun. Telefon titreşmeye başladığında Güç düğmesini serbest bırakın ve Android sistem kurtarma menüsünü göreceksiniz. Sesi Yükselt ve Aşağı düğmelerini kullanarak Önbelleği Temizle'yi vurgulayın ve Güç düğmesini kullanarak seçin.

Bu yöntem sizin için işe yaramadıysa, o zaman Galaxy S5 yöntemini deneyebilirsiniz. Ayrıca okuyun – Samsung Galaxy Note 3 Aşırı Isınma Sorununu Çözme