Samsung Galaxy Note 4 üzerinde Eylem Memo Nasıl Kullanılır

Samsung Galaxy Note 4, birkaç ay önce piyasaya çıktı ve birkaç ay içinde zengin özellikleri nedeniyle büyük beğeni topladı. Eylem Memo, bu telefonla en iyi özelliklerden biridir ve bu özellik kısa notlar yazmanıza ve bunlara eylemleri bağlamanıza olanak tanır. Bu özelliğe, Galaxy Note 4'ün herhangi bir Ana ekranından erişebilir ve daha sonra bu özelliği kullanarak arama yapma, web'e göz atma, mesaj gönderme ve daha fazlasını yapma gibi birçok şeyi yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 4 üzerinde Eylem Memo

Ayrıca bkz. Verizon bulut aracılığıyla Samsung Galaxy Note 4'teki dosyalar nasıl yedeklenir

Eğer bu telefon ile yeni iseniz, o zaman Samsung Galaxy Note 4 üzerinde Eylem Memo kullanmak için bilmiyor olabilirsiniz. Ama Technobezz olarak endişelenecek bir şey farklı telefonlar ve yeni özellikler kullanmak için rehberlik tüm sorunlara bir çözüm sağlar. Bu yazıda, Samsung Galaxy Note 4 üzerinde Eylem Memo kullanmak için adım adım süreci ele alacağım. Diğer yazılarımızda, Galaxy not 4'ün diğer özelliklerini kullanmak için rehber bulacaksınız.

Samsung Galaxy Note 4 üzerinde Eylem Memo kullanmak için adımlar

> S Kalemini Galaxy Note 4 yuvasından çıkarın. S Pen'in çıkarılması sırasında, Hava Komutu özelliği otomatik olarak başlayacaktır, ancak ayrılma seçeneklerinde değişiklik gösterebilir. Dekolman seçenekleri ayarlarını değiştirmek için Ayarlar'a gidin, ardından S Pen'e dokunun ve Detachment seçenekleri seçin.

> Daha sonra S Pen'i, telefonunuzun ekranından birkaç milimetre yukarıda tutun ve Air Command menüsünü göstermek için S Pen'e basın.

> Şimdi Eylem Memo simgesine dokunun.

> Bağlantı notlarını eylemlerin yanında göreceğiniz close (x) simgesine dokunun.

> S Kalemini not defterinde kullanmak istediğiniz her şeyi yazın. Örneğin, bir telefon numarası yazabilirsiniz.

> Bir not oluşturduktan sonra, soldan üçüncü konumda bulunan Harekete bağlanma simgesine dokunun.

> Ekranda Eylemler ile bir menü çubuğu istenecektir. Kullanmak istediğiniz notun belirli bir bölümünü S Pen'in yardımıyla çizebilirsiniz.

> Kullanmak istediğiniz Eylem öğesinin simgesine dokunun.

> Şimdi not defterinde yazdığınız telefon numarası, çevirici uygulamasında görüntülenecektir. bu numarayı telefonunuzun iletişim kutusuna + simgesini kullanarak ekleyebilir veya çevirme simgesini kullanarak bu numaradan arama yapabilirsiniz.

Bir eylem notu oluşturduktan sonra, bir simge olarak gösterilecektir. Bu simgeye dokunduktan sonra tekrar Eylem notu olarak gösterilir. Oluşturulan eylem notunu kaydetmek için sadece onay işaretine dokunun.

Samsung Galaxy Note 4 üzerinde Eylem Memo kullanmak için basit adımlar bunlar.