Samsung Galaxy Note 8 Video Kayıt Sorunu ve İlgili Diğer Sorunlar

#Samsung #Galaxy # Note8 nihayet burada ve birçok insan cihazdan sadece göründüğü gibi değil, aynı zamanda nasıl performans gösterdiğinden de memnun. Note 7’ye gelen çöküş ile Samsung, Note 8’in gerçekten iyi performans gösterdiğinden ve bu konuda teslim ettiklerine benzediğinden emin olmak için eğildi. Telefon bugün piyasada en iyi performans gösteren Android cihazlardan biridir. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, video kaydı ve diğer ilgili sorunların kaydedilmesinde Galaxy Note 8 gecikmesini ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy Note 8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Not 8 Video Kaydında Gecikme

Sorun: Samsung Note 8, bir spor oyununun videosunu çekerken, gerçekte olana yakaladığım şeyde gecikme süresi olduğunu fark ettim. Daha sonra videoyu Adobe Premiere’e aktardığımda video / ses gecikme süresini görebiliyordum. Film müziğini video ile yeniden hizalamaya çalıştım ve iyi sonuçlar aldım. Sonra 60 dakika daha başka bir spor oyununun videosunu çektim. Yine Olivetti n Premier ve video / ses gecikme süresi görmek. Ses parçasını hizalamaya çalıştım ama çok zordu. Görünüşe göre segmentte gecikme zamanındaki boşluk daha büyük. Videoyu Windows 10 medya oynatıcısında oynattım ve şok edici gecikme süresi fark edilmedi. Harika oynadı. Soru 1 İlk video yaparken gecikme süresini fark ettim ve Premier oynatıcıda gecikme süresini gördüm, ancak Medya oynatıcıda görmedim. 2 Bu bir Samsung sorunu mu yoksa içe aktarma sırasında nasıl yapılandırıldığı. Samsung telefonlarını yıllardır kullandım ve Adobe ürünlerinde video çekmek ve düzenlemek için kaliteyi sevdim. İlgili konularda önceki yazıyı okudum ve deneyeceğim. Bu yeni bir telefon olduğundan fabrika ayarlarına sıfırlayacağım ve yüklediğim uygulamaları sınırlandıracağım.

Çözüm: Telefonun kullandığı güçlü işlemci ve 6GB RAM’i ile video kaydetmek sorunsuz bir işlem olmalıdır. Sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmek için telefonda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı deneyebilirsiniz. Göz önünde bulundurulması gereken diğer bir faktör de, kaydetmekte olduğunuz videonun microSD karta kaydedilmiş olmasıdır. Öyleyse bu ayarı değiştirmeyi deneyin ve videonun doğrudan telefonun dahili belleğine kaydedildiğinden emin olun. Bunu yaptığınızda sorun oluşmazsa, daha hızlı bir microSD kart almayı denemelisiniz.

Not 8 Rastgele Açılıyor

Sorun: Galaksim kendi kendine açılmaya devam ediyor! . Bazen çantamda sıcak ve buluyorum ve tam ekran android logo görüntüler cihazınızı kapatmayın diyerek … Birçok anti virüs ve ayrıca malwarebytes taramalar yaptı ama hiçbir sorun ortaya çıktı. Ve bir iki hafta öncesine kadar cihazı kullanırken bu pop-up mesajı almaya devam ettim. (Size bu pop-up ekran görüntüsünü gönderebilir miyim? Bunu nasıl yapabilirim, lütfen? Pop-up yaklaşık “GÜÇ PAYLAŞIMI diyor. Paylaşılan güç miktarını kontrol etmek için uygulamayı indirmelisiniz. Cihazınızı başka bir cihaza bağlarsanız Samsung güç paylaşım kablosuyla pilinizdeki tüm güç diğer cihaza aktarılacak. Uygulamayı samsung uygulamalarından indirmelisiniz. ”Tuhaf, çünkü böyle bir kablom yok. Hiç kullanmadı… Bir virüs ya da başka bir şey gibi görünüyor cihazımın kontrolünü ele geçirdi ve her zaman açmaya devam ediyor.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Önce sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın. Varsa, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol ettirmelisiniz.

Not 8 Veri ve Wi-Fi Arasında Otomatik Olarak Geçiş Yapmamak

Sorun: Not 8’i aldım, telefonun otomatik olarak Veri vs Wi-Fi’yi seçmediğini fark ettim, zaten bir Wi-Fi ağını “biliyorum” ve Wi-Fi’deki internet kapalı. Şimdiye kadar yaşadığınız her ucuz telefon bunu sorunsuz bir şekilde yaptığından beri bu oldukça garip. Bir ortam mı?

Çözüm: Wi-Fi şebekesi hala açıksa ancak bir İnternet bağlantısı yoksa, telefonunuz yine de Wi-Fi şebekesine bağlı kalacak ve mobil veri ağınıza bağlanmayacaktır. Telefonunuz, Wi-Fi şebekesinin kapsama alanı dışında olduğunda veya Wi-Fi şebekesi kapatıldığında mobil veri şebekesine otomatik olarak bağlanır.

Not 8 Çağrılar Dinlenemiyor

Sorun: Kocam ve ben her ikisi de yeni Samsung not 8’e sahibiz ve her ikimiz de diğer kişinin bizi duyamayacağı ve diğer kişiyi duyamayız diye bir arama yaptığımızda sorun yaşıyoruz, Ama telefonu kapatıp geri ararsak çağrı şu anda devam ediyor

Çözüm: Bu durumda yapmak isteyeceğiniz şey, aşağıda listelenen adımları uygulayarak sorunun bazı yazılım aksaklıklarından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir.

    Telefonu yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Telefonu Güvenli Modda başlatın ve sorunun bu modda oluşup oluşmadığını kontrol edin. Yüklenmediyse, sorunun nedeni yüklediğiniz bir uygulama olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözememesi durumunda, bu sorun bazı ağ etkinliklerinden kaynaklanabileceğinden operatörünüzle iletişim kurmayı deneyin.

Not 8 Silinen WhatsApp Mesajlarını Kurtarma

Sorun: Bunun tamamen sarışın bir an olduğunu biliyorum, ancak yanlışlıkla whatsapp mesajlarını ve duygusal anlamı olan fotoğrafları sildim. Dr kurtarma gün yaptım denedim ama telefonum desteklenmiyor herhangi bir öneriniz var diyor. Bu kadar değerli telefonumu yedeklemedim.

Çözüm: Mesajları ve fotoğrafları WhatsApp’tan sildikten sonra, bir yedekleme oluşturulmadıkça bunları kurtaramazsınız. Eksik iletileri kurtarmak için aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyin.

    Yeniden yüklenen WhatsApp’ı açtıktan sonra yedeklemenizi geri yüklemek için bir mesajla karşılaşmanız istenecektir. Lütfen “Geri Yükle” ye dokunun.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.