Samsung Galaxy Note 9 Nasıl Videoları Aktaramaz

#Samsung #Galaxy # Note9, Note serisinin yakın zamanda piyasaya sürülen en son modelidir. Bu cihaz, su geçirmez ve toz geçirmez bir gövde üzerinde büyük bir 6.4 inç Süper AMOLED ekran kullanır. Kaputun altında, cihazı herhangi bir uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştıran 8GB RAM’e sahip bir Snapdragon 845 işlemci var. Ayrıca inanılmaz kalitede fotoğraflar çeken mükemmel bir çift 12MP arka kamera sistemine sahiptir. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy Note 9’un video sorununu ve diğer ilgili sorunları aktaramayacağını ele alacağız.

Samsung Galaxy Note 9 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Samsung Galaxy Note 9 Nasıl Videoları Aktaramaz

Sorun: Verizon’dan yeni bir telefon aldım. Bu bir Not 9. Videoları aktaramıyorum. 5-10 saniye sonra sürekli durur ve tekrar oyuna basmam gerekir. Bu, YouTube TV veya FB videoları yayınladığım zamandır. Videoları televizyonuma yayınladığımda her şey yolunda. Netflix’i oynattığımda video oynatılmaya devam edecek, ancak duraklatma düğmesi her 10 saniyede bir ekranda görünüyor. Her şeyi yeniden yüklemeyi denedim. Değiştirmem gereken bir ayar var mı? Bunu düzeltmeme yardım edebilirsen sizler benim kahramanımsınız!

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonunuzun en son yazılım sürümünde çalıştığından emin olmaktır. Bir yazılım güncellemesi mevcutsa, yüklemenizi öneririm.

Telefonunuzu farklı bir Kablosuz ağa bağlayın

Bazen bunun gibi sorunlara bağlantı sorunları neden olur. Durumun bu olup olmadığını kontrol etmek için, telefonunuzu farklı bir Wi-Fi ağına bağlamak en iyisidir, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Başlamazsa, ev yönlendiricinizde sorun gidermeniz veya İnternet servis sağlayıcınıza başvurmanız gerekir.

Telefon Güvenli Modda çalışırken sorunun oluşup oluşmadığını kontrol edin

İndirdiğiniz bir uygulamanın bu soruna neden olabileceği durumlar vardır. Bu modda yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalışmasına izin verildiğinden telefonu Güvenli Mod’da başlatmanız gerekir.

    Cihazı kapatın. Ekranda görünen model adı ekranını geçecek şekilde Güç tuşunu basılı tutun. SAMSUNG ekranda göründüğünde, Güç tuşunu bırakın. Güç tuşunu bıraktıktan hemen sonra Sesi kısma tuşunu basılı tutun. Ekranın sol alt köşesinde Güvenli mod görüntülendiğinde, Sesi kısma tuşunu serbest bırakın.

Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun hangi uygulama olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin

Cihazın önbellek bölümünün silinmesi, soruna neden olabilecek telefon yazılımının bozuk geçici verilerini ve dosyalarını kaldıracaktır.

    Telefonu kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Android logosu görüntülendiğinde, üç tuşu da bırakın. ‘Sistem güncellemesini yükleme’ mesajı 30 – 60 saniye boyunca görünecektir Silme önbellek bölümünü vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç tuşuna basın. Evet seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna basın ve seçmek için Güç tuşuna basın. bölümü tamamlandı, Sistemi şimdi yeniden başlat vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın

Bu, gerçekleştirmeniz gereken son sorun giderme adımıdır. Bu prosedür, telefonu orijinal fabrika durumuna geri döndürür ve bu da bir yazılım aksaklığından kaynaklanıyorsa sorunu çözmelidir.

    Güç düğmesini basılı tutarak Not 9’unuzu kapatın. Bixby, Sesi Açma ve Güç düğmelerini ekranın açıldığını görene kadar birlikte basılı tutun. Samsung logosunu gördüğünüzde, Güç ve Bixby düğmesini bırakın, ancak Kurtarma Modu ekranı görünene kadar Sesi Açma düğmesini basılı tutun. Verileri sil / Fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğine gitmek için Sesi Kısma düğmesini kullanın ve ardından seçeneği seçmek için Güç düğmesini kullanın. Ardından bir sonraki ekranda Evet seçeneğini seçin. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi başlar ve ekranın altında ilerleme gösterilir. Kurtarma ekranı tekrar görüntülendiğinde, cihazı yeniden başlatmak için Sistemi şimdi yeniden başlat seçeneğini seçin.

Yukarıdaki adımların sorunu çözememesi durumunda, bu telefonu bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.