Samsung Galaxy Note 9’da Google Play Store hatası 920 nasıl düzeltilir

Google Play Store 920 hatası, Samsung Galaxy Note 9 kullanıcıları için uzun süredir rahatsız eden genel sorunlardan biri. Diğer Google Play Store sorunlarında olduğu gibi, indirme ve güncelleme işlemi sırasında 920 hatası oluşuyor. Ama iyi olan, bu sadece küçük bir sorundur ve basit prosedürlerle çözebilirsiniz.

Bu kılavuzda, Galaxy Notunuzda hata kodunun neden ortaya çıktığını anlamak için aynı konuyu tartışacağım. 9. Gerçek sorunu belirlemek ve muhtemelen kurtulmak için yapmanız gerekenler adım adım gerçekleştirilecektir. bunun. Olduğu söyleniyor, bu yazı size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayan sahipler için, bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza bakın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Çalışmazlarsa veya daha fazla yardıma ihtiyaç duyarlarsa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

920 Play Store Hatası ile İlgili Sorun Giderme Galaxy Note 9

Play Store hataları genellikle küçük problemlerdir ve bir teknisyenin yardımı olmadan kendi başınıza düzeltebilirsiniz. Ancak, sorunun ne olduğunu belirlemek ve nihayetinde düzeltmek için telefonunuzda sorun gidermede kapsamlı olmanız gerekir. 920 hatasını düzeltmek için yapmanız gerekenler…

    Yumuşak Sıfırlama yapın.

Bu prosedürleri neden yapmanız gerektiğini kısaca anlatayım…

İlk Çözüm: Yumuşak Sıfırlama gerçekleştirin

Yumuşak sıfırlama yapılması, sistemdeki bir aksaklığın hata kodunun cihazınızda ortaya çıkmasına neden olduğu şüphesini ortadan kaldırır. Bu adımda, telefonun hafızasını yenileyebilir ve arka planda çalışan tüm uygulamaları ve hizmetleri kapatırız. Böylece, sistemdeki bir aksaklık Not 9’unuzda bu hataya neden olmuşsa, bu prosedür ondan kurtulacaktır.

    Ses kısma düğmesini basılı tutun ve serbest bırakmayın. Basılı tutarken, açma / kapatma tuşunu da basılı tutun. Her iki tuşu 15 saniye boyunca veya Not 9 logosu görünene kadar basılı tutun.

Telefon başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, bir uygulamayı indirmeyi veya yüklemeyi deneyin ve 920 hatasının hala görünüp görünmediğini kontrol edin. Varsa, bir sonraki prosedüre geçin.

İkinci Çözüm: Play Store Uygulamasını Sıfırla

Çoğu zaman, bozuk veya eski önbellek ve veriler nedeniyle Google Play Store uygulamasının anormal biçimde çalıştığı durumlar vardır. Bu nedenle, bu sefer, yeni önbellekleri ve verileri silerek yeni öğelerin üretilmesi için uygulamayı fabrika ayarlarına getirmenizi öneririz. Google Play Store’unuzu sıfırlama adımları:

    Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir yere kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğesini seçin. Önceden yüklenmiş uygulamaları görüntülemek için, Menü> Sistem uygulamalarını göster öğesine dokunun. Google Play Store’u tıklayın. SİL.

Uygulama sıfırlaması tamamlandığında, Play Store’unuzu açın ve 920 hatasının hala olup olmadığını kontrol edin. Eğer öyleyse, bir sonraki adımı izleyin.

Üçüncü Çözüm: Ağ Ayarlarını Sıfırla

Bu hata kodunun 920, Not 9’da göründüğünü göz önünde bulundurmanın bir başka olasılığı da, kararsız internet bağlantısından kaynaklanmaktadır. Bir uygulamayı indirmek veya yüklemek zorunda kalırsanız, hata mesajının görünmesini önlemek için güçlü bir internet bağlantınızın olması gerekir. Böylece, ağ sıfırlama yoluyla Galaxy Note 9’unuzun Home Wifi ile bağlantısı kesilecek ve cihazınızı tekrar bağlamak için şifrenizi ve diğer bilgilerinizi tekrar gireceksiniz. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

    Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktada yukarı kaydırın. Ayarlar> Genel Yönetim> Sıfırla> Ağ ayarlarını sıfırla öğelerine dokunun. Tamamlandığında, bir onay penceresi görünecektir.

Ağ ayarlarını sıfırladıktan sonra, 920 hatasının hala görünüp görünmediğini görmek için Play Store’u ve indirme uygulamasını açmayı deneyin. Hala devam ederse, o zaman nihai çözüm zamanı.

Dördüncü Çözüm: Fabrika Ayarlarına Sıfırla

Belirtilen önceki prosedürler sorunu çözemezse, telefonunuzu sıfırlamaktan başka çareniz kalmaz. Bazı dosyaları ve verileri kaybedebileceğiniz için, olası tüm çözümleri yormadan, genellikle bu işlemi önermiyoruz. Ancak, artık pek bir seçeneğiniz yok, bu nedenle önemli dosyalarınızı yedeklediğinizden ve Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırarak cihazınızın kilitlenmemesini sağlayın. Bunları yaptıktan sonra, Not 9’unuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin.

    Cihazı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Not 9 logosu göründüğünde, tüm tuşları bırakın. Telefonunuz kurtarma moduna girmeye devam edecek ve mavi ve sarı metinlerle siyah ekranı gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçmeye hazırsınız. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet – tüm kullanıcı verilerini sil ‘seçeneğinin üzerine gelinceye kadar Ses kısma düğmesine basın. . Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım Not 9’unuzu Google Play Store 920 hatasıyla düzeltmenize yardımcı olabileceğimizi umarız. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız seviniriz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.