Samsung Galaxy Note 9’da Google Play Store hatası 963 nasıl düzeltilir

Google Play Store 963 hatası genellikle bir uygulamayı güncellerken veya indirirken ortaya çıkar. Bu hata ile ilgili olan şey, uygulamanın kurulumunun durdurulacağı ve sadece tekrar tekrar aynı hatayı almak için tekrar indirmeniz gerekeceğidir. Söylemeye gerek yok, ortaya çıkmaya devam ederse yeni uygulamaları indiremezsiniz en kısa sürede bu sorunu çözmeniz gerekir.

Bu yazıda, 963 numaralı hataya neden olan Samsung Galaxy Note 9’unuzla ilgili sorunları gidermek için size rehberlik edeceğim ve bunun neden telefonunuza geldiğini anlamanıza yardımcı olacağım. Bir çözümü formüle edebilmemiz ve sorunu çözebilmemiz için izlemeniz gereken bir adım adım kılavuz olacaktır. Bu nedenle, eğer bir Galaxy Note 9 kullanıcısıysanız ve bu tür bir hata mesajını bulamadıysanız, gelecekte size yardımcı olması için bu yazıyı okumaya devam etmenizi öneririz.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu daha önce ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmaya çalışın. Muhtemelen benzer sorunları çözen bir gönderi yayınladık. Şu anda sahip olduklarınızla benzer semptomları olan ve bulmaya çalıştığımız çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmazlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Galaxy Note 9’da Google Play Store hatası 963 ile ilgili sorunları giderme

Tecrübelere dayanarak, aşağıdaki prosedürleri izleyerek bu hatayı düzeltebilirsiniz. Bu gerçekten ciddi bir sorun değil, çok sinir bozucu. Başka bir deyişle, ondan kurtulabilecek ve bu problemle karşılaşmadan Not 9’nuzu kullanmaya devam edebileceksiniz. İşte size bu konuda yapmanı önerdiğim şey:

Galaxy Note 9’unuzu yeniden başlatmaya zorlandı

Her şeyden önce, sistemdeki bir aksaklığın soruna yol açtığı şüphesini ortadan kaldırmak için telefonunuzda zorunlu yeniden başlatmayı gerçekleştirmenizi istiyoruz. Bunu yapmak telefonun hafızasını tazeleyecek ve arka planda çalışan tüm gereksiz uygulamaları kapatacaktır. İşte nasıl:

  Ses Kısma ve Güç tuşlarına aynı anda 10 saniye veya daha uzun süre basın ve cihazın yeniden başlamasını bekleyin.

Bunu yaptıktan sonra, Play Store’unuzu açın ve herhangi bir uygulamayı indirin ve 963 numaralı hatanın hala devam edip etmediğini görün. Çoğu zaman, bu prosedür tek başına bu sorunu çözebilir. Ancak, hata bundan sonra sizi rahatsız etmeye devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

DA OKU: Samsung Galaxy Note 9 Play Store hatası 923 Nasıl Onarılır

963 hatasını düzeltmek için Play Store Önbelleğini ve Verilerini Sil

Telefonunuzda 963 hatasının neden olduğunu düşünmek için başka bir olasılık, Play Store önbellek dosyalarının ve verilerinin eski olmasıdır. Bunu gidermek için hem önbelleği hem de verileri temizlemeyi deneyin, böylece yenileriyle değiştirilirler. Play Store çekirdek bir uygulama veya hizmettir, ancak yine de önbelleği ve zaman zaman yenilenen verileri gerekir. Bu adımları takip et:

  Ana Sayfa ekranından, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir yere kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğelerine dokunun. 3 nokta simgesine dokunun> Önceden yüklenmiş uygulamaları görüntülemek için sistem uygulamalarını gösterme. Google Play Store’u tıklayın. sonra Tamam’a dokunun. Önbelleği temizle öğesine dokunun.

Prosedür tamamlandığında, Play Store’u açın ve 963 hatasının hala olup olmadığını kontrol edin. Daha da iyisi, telefonunuzu yeniden başlatın ve ardından herhangi bir uygulamayı indirmeyi deneyin ve sorunun hala sizi rahatsız etmeye devam edip etmediğini kontrol edin. Öyleyse, bir sonraki çözüme geçin.

963 hatasını düzeltmek için ağ ayarlarını sıfırla

Bir uygulamayı indirirken, işlemin durmaması için sabit bir internet bağlantınızın olması gerekir. Bu yüzden şimdi yapacağımız şey, tüm kablosuz veya ağ bağlantılarınızı sıfırlayarak, 963 numaralı hatanın kesilen bağlantıdan kaynaklanma olasılığını dışlamaktır.

  Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktada yukarı kaydırın. Ayarlar> Genel Yönetim> Sıfırla> Ağ ayarlarını sıfırla seçeneklerini seçin. Ayarları sıfırla öğesine dokunun. PIN ayarladıysanız, ayarları girin. Ayarları Sıfırla öğesine dokunun. Tamamlandığında bir onay penceresi görünecektir.

Bunu yaptıktan sonra, aşağıdaki değişiklikler meydana gelecektir:

  Depolanan Wi-Fi ağları silinecek. Eşleştirilmiş Bluetooth cihazları silinecek. modu otomatik olarak ayarlanacaktır.

Google Play Store 963 hatasının hala devam edip etmediğini ve eğer öyleyse, telefonunuzu sıfırlamaktan başka seçeneğiniz olmadığını görmeye çalışın.

DA OKUYUN: Yeni Samsung Galaxy Note 9’unuzda ekran görüntüsü nasıl alınır?

Galaxy Note 9’unuzda Master sıfırlama işlemini yapın. 9

Tüm işlemler sorunu çözemezse, yapabileceğiniz en son seçenek telefonunuzu sıfırlamaktır.

Bu, cihazınızı varsayılan ayarlarına getirecektir, ancak bunu yapmadan önce, önemli dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklediğinizden emin olun çünkü işlem sırasında hepsi silinecek. Yedeklemeden sonra, sıfırlama işleminden sonra cihazınız kilitlenmeyecek şekilde Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırdığınızdan emin olun. Her şey ayarlandıktan sonra, şu adımları izleyin:

  Dahili bellekteki verileri yedekleyin. Cihazda bir Google hesabına giriş yaptıysanız, Hırsızlığa Karşı Koruma özelliğini etkinleştirdiniz ve Master sıfırlamayı tamamlamak için Google kimlik bilgilerinize ihtiyacınız var. Cihazı kapatın. Sesi Aç tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun ve Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir). veri / fabrika ayarlarına sıfırlama. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ seçeneğinin üzerine gelinceye kadar Ses kısma düğmesine basın. Master sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. ”Vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Ana sıfırlama, Google Play Store hatası 963’ün nihai sonudur. Bu nedenle, sıfırlama işleminden sonra, dosyalarınızı ve verilerinizi telefonunuza geri yüklediğinizden emin olun.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  Samsung Galaxy Note 9’un Unutulmuş PIN’le Kilidini AçmaNasıl Yeni Samsung Galaxy Note 9’unuz kendiliğinden rastgele yeniden başlatmaya devam ederse ne yapmalı?