Samsung Galaxy Note 9’daki Google Play Store hatası 927 nasıl düzeltilir

Bazı Samsung Galaxy Note 9 sahiplerini rahatsız eden Google Play Store hatası 927, uygulama indirmeleri sırasında ortaya çıkıyor. Süreci tutar ve gerçek hata mesajı “Uygulama bir hata nedeniyle indirilemedi” diyerek ekranda belirir. (927)”. Sadece aynı hata ile karşılanacak karşıdan yüklemeyi yeniden başlatmanız gerekeceğinden bu çok can sıkıcı bir sorundur.

Bu kılavuzda, 927 numaralı hatadan etkilenen Galaxy Note 9 kullanıcılarının yardımcı olması için aynı sorunu çözeceğim. Asıl sorunu belirlemek ve muhtemelen kurtulmak için izlemeniz gereken bir adım adım kılavuz olacak. o. Bu nedenle, Not 9 kullanıcısıysanız ve benzer bir sorun yaşıyorsanız, sorununuzu çözmenize yardımcı olması için bu yayını okumaya devam etmenizi öneririz.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, bu telefondaki en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza bakın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Sizin için çalışmıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizden istediğiniz zaman bize ulaşın.

Google Play Store hatası 927 ile Galaxy Note 9 ile İlgili Sorunları Giderme

Şimdi, işte Galaxy Not 9’daki Play Store hatası 927’yi gidermek için yapmanız gerekenler:

  Yumuşak Sıfırlama gerçekleştirin. Play Store Cache ve Data’yı silin. Google hesabını kaldırın ve tekrar ekleyin.

Bu prosedürleri neden yapmanız gerektiğini kısaca anlatayım…

İlk Çözüm: Yumuşak Sıfırlama gerçekleştirin

Daha sık olarak, android cihazlardaki yazılımla ilgili sorunlara, bu prosedürle çözülebilecek olan sistemdeki küçük bir aksaklık neden olmaktadır. Normal yeniden başlatmaya kıyasla, bu daha etkilidir çünkü telefonunuzun hafızasını tazeliyor ve tüm uygulamaları ve servisleri yeniden yüklüyor. Yazılım sıfırlamayı böyle yaparsınız:

  Sesi azaltma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, açma / kapatma tuşunu da basılı tutun. Ekranda her iki tuşu da 15 saniye boyunca veya Not 9 logosu görünene kadar basılı tutun.

Yazılım sıfırlama işlemini gerçekleştirdikten sonra Play Store’u açın ve herhangi bir uygulamayı indirin ve 927 numaralı hatanın hala ortaya çıkıp çıkmadığına bakın ve varsa, bir sonraki çözüme geçin.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy Note 9’daki Play Store hatası 501 nasıl düzeltilir

İkinci Çözüm: Play Store Önbelleğini ve Verilerini Sil

Play Store’un önbelleği ve verileri bozuksa veya güncel değilse, 927 hatası da oluşabilir. Bu nedenle, bu kez, yeni önbelleklerin üretilmesi için tüm önbellek ve veri dosyalarını silerek uygulamayı varsayılan ayarlarına getirmenizi öneririz. Bunu yaptıktan sonra birkaç dakika bekleyip sorunun tekrar ortaya çıkıp çıkmayacağını görmeye çalışın. İşte Google Play Store’unuzu nasıl sıfırlarsınız:

 

  Ana Sayfa ekranından, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir yere kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğesini seçin. 3 nokta simgesine dokunun> Önceden yüklenmiş uygulamaları görüntülemek için sistem uygulamalarını göster. sonra Tamam’a dokunun. Önbelleği temizle öğesine dokunun.

Play Store’u sıfırladıktan sonra 927 hatası devam ederse, bir sonraki adımı izleyin.

Üçüncü Çözüm: Google Hesabını Kaldır ve Tekrar Ekle

Bu yöntemde, senkronize etme sorununun telefonunuzda soruna neden olduğu şüphesini ortadan kaldırmak için Google hesabınızı kaldırmaya ve tekrar eklemeye çalışacağız. Diğer android cihazlar gibi, Not 9 da kimlik doğrulama hatasına açıktır. Yani, Google hesabınızı doğru bir şekilde kurduğunuzdan emin olmamız gerekir, aksi halde indirme işleminin açık bir neden olmadan durmasının nedeni bu olabilir.

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun. Hesaplar ve yedekleme seçeneğine gidin ve dokunun. Google hesabınıza dokunun. Hesabı kaldır öğesine dokunun ve işleminizi onaylayın.

Google hesabınızı kaldırdıktan sonra, cihazınızı yeniden başlatıp tekrar ekleyin ve 927 hatasının hala görünüp görünmeyeceğini görün. Devam ederse, bir sonraki yönteme geçin.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy Note 9’daki Play Store hatası 24 nasıl düzeltilir

Dördüncü Çözüm: Master Reset gerçekleştirin

Yukarıda belirtilen tüm prosedürler sorunu çözemezse, son şansınız Not 9’unuzdaki master sıfırlama işlemini yapmaktır. Bu, cihazınızı fabrika varsayılanlarına döndürür ve dahili depolama birimine kaydedilen dosyaları ve verileri siler. Uygulamaya veya ürün yazılımı sorunlarına gelince, ana sıfırlama çok etkili bir işlemdir.

Ancak, adımları izlemeden önce, tüm dosyalarınızı SD kartınıza veya kişisel bilgisayarınıza aktarmanızı öneririz, böylece sorun çözüldüğünde geri yüklemeniz daha kolay olacaktır. Tüm dosyalarınızı yedekledikten sonra, Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırın; böylece sıfırlama işleminden sonra cihazınız cihazınızdan kilitlenmeyecektir. Not 9’unuzu sıfırlamak için izleyeceğiniz adımlar:

  Aygıtı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Ekranda Galaxy Note 9 logosu göründüğünde, tüm düğmeleri bırakın. “Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla” seçeneğini vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet’ vurgulanıncaya kadar Ses kısma tuşuna basın. tamamlandığında, “Sistemi şimdi yeniden başlat” vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarız 927 numaralı Google Play Store hatasını 927 numaralı Galaxy’nizde düzeltmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olmanızdan memnuniyet duyarız, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  Samsung Galaxy Note 9’daki Play Store hatası 923 Nasıl Düzeltilir Samsung Galaxy Note 95’deki Google Play Store hatası 963 nasıl düzeltilir