Samsung Galaxy Note 9’daki Play Store hatasını 911 nasıl düzeltebilirim

Samsung Galaxy Note 9’un bazı sahiplerini rahatsız eden görünen Google Play Store hatası 911, kullanıcı bir uygulamayı indirirken veya yüklerken ortaya çıkar. Asıl hata mesajı şöyle gider “Hata nedeniyle uygulama indirilemedi. (911) ”ve bu kadar sinir bozucu kılan şey, indirme işleminin durdurulması, sadece ikinci kez aynı hatayı karşılamanız için uygulamayı tekrar indirmenizi isteyecek şekilde durdurulmasıdır. Çözülmezse, herhangi bir uygulama yükleyemediğiniz için bu sorunu en kısa sürede ele almanız gerekir.

Bu nedenle, bu yazıda, Google Play Store 911 hatasıyla bozulan Galaxy Note 9’unuzu gidermenize yardımcı olacağım. Her olasılığı değerlendireceğiz ve sorunun gerçekten ne olduğunu çözene kadar birbiri ardına koyacağız. ve umarım düzeltebilirim. Bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda bu sorunu yaşıyorsanız, bu kılavuz size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Sorun gidermemize geçmeden önce, farklı bir sorun için bir çözüm arıyorsanız, okuyucularımız tarafından bildirilen en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza uğradığınızdan emin olun. Sizinkine benzer sorunları bulun ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Bundan sonra hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Galaxy Note 9’u Play Store erro 911 ile sabitleme

Bu sorun giderme prosedürlerini yerine getirmenizin nedeni, sorunu çözüp ondan kurtulmaktır. Aşağıdaki prosedürler güvenlidir ve etkili olduğu kanıtlanmıştır. Hepsini gerçekleştirmeniz gerekmeyebilir, çünkü bu problem birkaç prosedürle çözülebilir. Bununla birlikte, işte yapmanız gerekenler:

İlk Çözüm: Zorla Yeniden Başlatma Gerçekleştir

Bu tür hataların telefonunuzda ortaya çıkmasının nedenlerinden biri, sistemdeki bir aksaklık veya küçük bir ürün yazılımı sorunudur. Bu tür bir sorunu olan bir cihazda sorun gidermede, her zaman zorunlu yeniden başlatmaya başlamanız gerekir. Telefonunuzun hafızasını tazeleyen ve tüm uygulamaları ve servisleri yeniden yükleyen benzetilmiş bir batarya çıkarma işlemidir. İşte böyle yapılır:

    Sesi Azalt düğmesini basılı tutun ve henüz bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, Güç tuşunu da basılı tutun. Her iki tuşu 15 saniye boyunca veya Galaxy Note 9 logosu ekranda görünene kadar basılı tutun.

Bu prosedürden sonra, Play Store’u açın ve ardından herhangi bir uygulamayı indirmeyi deneyin. 911 hatası hala görünüyorsa, uygulamanın kendisinde sorun giderin.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy Note 9’daki Play Store hatası 941 nasıl düzeltilir

İkinci Çözüm: Play Store Önbelleğini ve Verilerini Sil

Sorunu çözemediğimiz ilk prosedürden sonra ekarte etmemiz gereken bir diğer olasılık, Play Store’un önbelleği ve verilerinin bozulmuş veya eski olması olabilir. Bunun gibi şeyler her zaman olur ve hatalar veya uygulama çökmeleri belirtilerden yalnızca bir tanesidir. Bu nedenle, Play Store’u sıfırlamak ve daha yeni bir önbellek oluşturmak için önbelleği ve verileri silin. İşte nasıl…

    Ana Sayfa ekranından, Uygulama tepsisini açmak için boş bir yere kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğesini seçin. Verileri temizle öğesine ve ardından Tamam öğesine dokunun.

Bunu yaptıktan sonra hafızasını tekrar yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatmanız en iyisidir. Bundan sonra, Play Store’u başlatıp bir uygulama indirin. 911 hatası ortaya çıkmaya devam ederse, bir sonraki çözümü deneyin.

Üçüncü Çözüm: Ağ Ayarlarını Sıfırla

Kararsız internet bağlantısı, Play Store uygulamasının neden normal çalışmadığını düşünmek için olasılıklardan biridir. İndirme veya güncelleme sırasında bağlantının kesilmesi ve sürecin belirgin bir sebep olmadan durmasıyla sonuçlanma ihtimali vardır. Bu nedenle, bu adımda, telefonunuzdaki tüm kablosuz iletişimlerin şebeke ayarlarını sıfırlayarak yenilendiğinden emin olmalısınız. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

    Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktada yukarı kaydırın. Ayarlar> Genel Yönetim> Sıfırla> Ağ ayarlarını sıfırla seçeneklerini seçin. Ayarları sıfırla öğesine dokunun. Tamamlandığında bir onay penceresi görünecektir.

Şebeke ayarlarını sıfırladıktan sonra, telefonunuzun şebekeye yeniden bağlanmasına izin verin ve sabit bir internet bağlantısı kurduktan sonra, Play store’u başlatın ve bir uygulama indirin. 911 hatası hala ondan sonra ortaya çıkıyorsa, telefonunuzu sıfırlamaktan başka çareniz kalmaz.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy Note 9’daki Google Play Store hatası 505 nasıl düzeltilir

Dördüncü Çözüm: Bir yedekleme oluşturun ve Notunuzu sıfırlayın

Belirtilen tüm prosedürler sorunu çözemezse, yapabileceğiniz en son seçenek telefonunuzu sıfırlamaktır. Gerçekten ciddi bir sorun olmadığı için bu sorunu çözecektir. Neden en etkili çözümün her zaman sonuçlandığını merak ediyorsanız, bunun sebebini, önemli dosya ve verilerinizin bir kısmını kaybetmekle sonuçlanabileceği için, size önermeden önce tüm olası çözümleri tüketmek istiyoruz. Ancak, başka seçeneğiniz yok gibi görünüyor. Bu nedenle, önemli dosyalarınızın bir kopyasını oluşturmak için zaman ayırın. Bundan sonra Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırın, böylece sıfırlama işleminden sonra cihazınız kilitlenmeyecektir. Her şey ayarlandıktan sonra, telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

    Aygıtı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy Note 9 logosu göründüğünde, üç tuşun hepsini de bırakın. Galaxy Note 9 cihazınız Kurtarma işlemine başlamaya devam edecek Mod. Mavi ve sarı metinlerle siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet ‘vurgulanıncaya kadar Ses kısma tuşuna basın. tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarız Google Play Store 911 numaralı hata ile bozulan Samsung Galaxy Note 9’unuzu düzeltmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız seviniriz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

    Samsung Galaxy Note 9’da Google Play Store hatası 194 nasıl düzeltilir? Yeni Samsung Galaxy Note 9’unuz kendiliğinden rastgele yeniden başlatmaya devam ederse ne yapmalı? Galaxy Note 9’un Arka Planında YouTube Videoları Nasıl Oynanır?