Samsung Galaxy S10 En İyi 5 Söylenti

Samsung, bu yıl amiral gemisi olan Galaxy S10'u henüz duyurmadı, ancak her zaman olduğu gibi burada söylentiler ve spekülasyonlar oluşturmak için bilgi sızdırıldı. Şirketin onuncu amiral gemisi olarak, geçen yılın S9'unun satış beklentileri altında gerçekleştiği birçok yönden büyük olmasını bekleyebiliriz.

Galaxy S10 hakkında çok fazla sızdırılmış bilgi aktarılmış olmasına rağmen, henüz hiçbir şey doğrulanmadı. Böylece, bu yazıda, son birkaç gün içinde ortaya çıkan Galaxy S10 ilk 5 söylentisini vereceğim.

3 Galaxy S10 modelleri

S5’ten sonra Samsung, amiral gemisinin en az iki modelini yıllarca piyasaya sürdü. Aslında, 2015 yılında S6'nın 3 varyantını ve ardından S7, S8 ve S9'un 2 varyasyonunu yayınladı. Bu yıl, Samsung'un amiral gemisinde en az iki değişik model olacağını bekleyebiliriz; ana model olan Galaxy S10; ve geniş ekranlı bir model olan Galaxy S10 +.

Ancak son söylentiler, şirketin Apple'ın iPhone XR modelini kullanmak için 3 model piyasaya sürdüğünü gösteriyor. Ya görünüşte ucuz versiyonu olan Galaxy S10E veya S10 Lite olarak adlandırılacaktır.

Çentik atlanıyor

2018 çentik yılıydı ve Apple'ın hatasıydı. Samsung bu fikirden nefret ediyor ve bu rezil çentikle alay eden, şirket tarafından finanse edilen bir veya iki reklam görmüş olabilirsiniz. Dolayısıyla, böyle bir tasarımı benimsemesinin imkânı yok, çünkü bunu yapmak şirkete büyük bir hakaret olacak. “Sonsuz O” ekranının gerçekleşeceğine inanmamızın nedeni budur. Galaxy S10'un dar bir çerçevesi olacak ve ön kameranın bulunduğu ekranda bir iğne deliği açıklığı olacaktı.

Galaxy S10 +, söylentiler iki öne bakan kameraları öne sürdüğünü öne sürdüğü için ekranda uzunca bir kesik oluşturacaktı. Ama kesinlikle çentik yok!

Büyük piller

Note 7 fiasco ile Samsung cihazlarına duyulan güven düşüktü, bu yüzden Note 8'i atladı ve cihazın pilinin artık patlamadığını söyleyerek doğrudan Not 9'a gitti. Birkaç ay sonra doğrulanmış raporlar olmadığından, şirketin asıl sorunun ne olduğunu öğrendiği ve çözdüğü anlamına geliyor.

Şimdi, S10 + için S100 + 3,100mAh ve 4,100mAh sporcu olduğu söylenen S10 ile yeni cihazların pillerini daha yüksek vermenin zamanı geldi. Doğruysa, bugün tabletlerin çoğu ile neredeyse aynı batarya kapasitesine sahip bir telefonunuz olur.

Snapdragon 855 yongaseti

Henüz resmi bir kelime yok; ancak geçen yıl amiral gemisinin Qualcomm'un en son yonga setini kullandığı ve Snapdragon 845 kullandığı gerçeği göz önüne alındığında bu neredeyse teyit edildi. 2Gbps'ye kadar çıkabilen hızlarda X24 LTE Cat.20 modem ile geliyor. S10'un Snapdragon X50 modem ile gelip gelmeyeceğini 5G hızları ile yapabildiğini biliyorduk.

Bu gerçeğe dayanarak, S10 hala bir parmak izi tarayıcıya, hızlı şarj fonksiyonuna (ve hatta ters şarj fonksiyonuna), daha hızlı performansa, canlı ekrana ve daha uzun pil ömrüne sahip olabilir.

Galaxy S10 çıkış tarihi

Bu artık bir söylenti değil, Samsung bir sonraki Unpacked etkinliğinin 20 Şubat'ta San Francisco'da olacağını duyurdu. Bu, Galaxy S10'un şirketin müşterileriyle paylaşmak istediği diğer bilgilerle birlikte resmi olarak duyurulması veya lanse edileceği gündür.

Ön siparişler birkaç gün sonra açılabilir ve şirketin cihazlarını serbest bırakma alışkanlığına bakarak, yeni cihazlar piyasaya sürülmeden yaklaşık 2 ila 3 hafta sürebilir. Bu yüzden sevkiyat Mart ayının 2. haftasında başlayabilir.

İşte aldın! Bunlar, tanıdığımız Samsung Galaxy S10 hakkındaki en iyi 5 söylenti. Lütfen bu bilgilerin onaylanmadığını, ancak cihazın etrafında yutturmaca oluşturmak için sızdığını unutmayın.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.

içindekiler

  • 3 Galaxy S10 modelleri
  • Çentik atlanıyor
  • Büyük piller
  • Snapdragon 855 yongaseti
  • Galaxy S10 çıkış tarihi
    • Bizimle iletişime geçin