Samsung Galaxy S10 kilidini nasıl

Yılın en çok beklenen sürümü nihayet burada: Samsung Galaxy S10. Galaxy’nin bu yılki yeni amiral gemisi olan Galaxy S9’un başarısı, tasarım, donanım ve kamera kurulumunda bazı yeniliklerle geliyor. Ekran muhtemelen bu telefonun en önemli özelliği, neredeyse tamamen bezelerden kurtulmak. Bu yükseltmeler yine de ücretsiz değil; ek bir maliyetle, herkesin sağlayamayacağı bir maliyetle geliyorlar ve bu yüzden çoğu bunu bir cihaz ödeme planında veya teşvikli bir taşıyıcıdan satın alacak.

Editörün Seçimi

Kilidini Birimi ile Samsung Galaxy S10 Hızlı ve Kolay kilidini

Burada Galaxy S10 kilidini açın

Bu ödeme planları harika, çünkü herkesin piyasadaki en yeni ve en iyi akıllı telefonda bir şansı var; bununla birlikte, “con”, o telefonun ömrü boyunca, hangi ağdan satın aldıysanız kilitleneceği şeklindedir. Ve genel olarak, taşıyıcının kendisi size merhamet etmediği ve size bir kilit açma kodu vermediği sürece, bundan kaçış yoktur.

Ama neyse ki, tüm bu bürokrasiyi dolaşmanıza gerek yok. Telefonunuzun kilidini açmak kolaydır ve desteklenen şebekelerde serbestçe kullanabilirsiniz ve kilidini kaldırarak taşır. Nasıl emin değilsin? Aşağıda takip ediyorsanız, neden kilidini açmak istediğinizi ve ardından Galaxy S10 cihazınızın kilidini açmak için atabileceğiniz beş kolay adımı göstereceğiz. Başlayalım.

Neden Galaxy S10’un Kilidini Açmak?

İlk olarak, bir tanım – ağ kilitli bir telefon, esas olarak, telefonun, telefonu aldığınız şebekeye kilitli olduğu ve bu şebekenin dışında kullanılamadığı anlamına gelir (elbette WiFi). Yani, AT&T’den bir Galaxy S10 aldıysanız, daha sonra AT&T Galaxy S10’unuzun içine Verizon SIM kartı koyamazdınız – “Ağ desteklenmiyor” gibi bir hata alırsınız. Taşıyıcınıza başvurun ”ve ardından AT & T’den uygun SIM kart takılana kadar cep servisiniz devre dışı bırakılır. Aynısı, Verizon, Sprint, T-Mobile gibi diğer büyük taşıyıcılar ve oradaki birçok yan kuruluş için de geçerli.

Galaxy S10’un kilidini açmak için pek çok harika neden var. Genelde “çünkü” yapmanız gereken bir şey değil, bazı gerçek pratik sebeplerden dolayı.

Birincisi, uluslararası seyahat etmeyi düşünebilirsiniz. AT&T, Verizon veya ABD’deki herhangi bir taşıyıcıyı kullanarak, akıllı telefonunuza geldiğinde çok pahalı bazı uluslararası seyahat ücretlerine tabi olabilirsiniz. Uluslararası veri, konuşma ve metin çok pahalı olabilir; ancak, Galaxy S10’unuzun kilidini açarak, hedef ülkenizdeki yerel bir taşıyıcıdan bir SIM kartı kolayca değiştirebilirsiniz. Bu, konuşma, metin ve veriler için normal fiyatları ödemenizi sağlar, asc binlerce suçlama olmasa da, yüzlerce dolar tasarruf sağlayabilir. Dolaşım ücretleri şaka değil.

Ayrıca, askeri üyelerin bazı oldukça karanlık yerlere, AT&T, Verizon ve diğerlerinin iyi bir kapsama alanı elde edemeyeceği yerlere gitmeleri de dikkate değer. Galaxy S10’un kilidini açarak, bu ülkelerdeki taşıyıcıların SIM kartlarını çok kolay bir şekilde kullanabilir ve yine de sevdiklerinizle iletişim halinde kalabilirsiniz.

Ayrıca Galaxy S10’unuzu iş için kullanabileceğiniz gerçeği de var. İşvereniniz henüz taşımadığınız bir operatörle anlaşmalı olabilir ve SIM kartı şebekeniz için kullanmanızı isteyebilir. Galaxy S10’unuz açıkken, SIM’lerinizi değiştirebilir (veya çoklu kullanabilirsiniz).

Peki Galaxy S10’un kilidini nasıl açıyorsunuz? Eh, kolay!

Galaxy S10 kilidini açmak için nasıl

1. Adım: Telefonunuz İçin Bir Kod Sağlayıcı Bulun

Kilit açma kodunuz için taşıyıcıdan geçmeyeceğimizden, saygın bir kod sağlayıcısından kilit açma kodunu almamız gerekir. Bunun için UnlockUnit’ten gerçekten hoşlanıyoruz – seçim sürecimizi geçtiler ve herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda size yardımcı olmak için hazır büyük bir müşteri hizmetleri ekibine sahibiz. Bununla birlikte, bu işlem için UnlockUnit kullanacağız dedi.

Adım 2: Galaxy S10’unuzun IMEI / IMEID’sini edinin

Şimdi, telefonunuzun kilidini açmak için Galaxy S10’unuzun IMEI’sine ihtiyacımız olacak. Bu kolayca telefonunuzda bulunabilir. Bunu elde etmenin bir yolu (yukarıdaki resimde gösterildiği gibi) çeviricinizi veya Telefonunuzu açmaktır. Ardından, * # 06 # yazmayı isteyeceksiniz – IMEI kodu hemen açılır pencerede görünmelidir. Bunu güvenli bir yere yazmak istersiniz.

IMEI numaranızı almanın alternatif yolu, Ayarlar uygulamasını açmak ve ardından Telefon Hakkında veya Cihaz Hakkında bölümüne gitmektir. IMEI yazan bir kutu veya kategorideki uzun karakter dizisini bulmalısınız.

3. Adım: Kodunuzu alın

Şimdi kodu almamız gerek. UnlockUnit’e gidin, telefon modeliniz olarak Galaxy S10’u seçin ve telefonun hangi şebekede olduğunu seçin. Ardından, IMEI kutusuna IMEI numarasını ve e-posta kutusuna e-posta adresinizi girin. E-posta adresi önemlidir, çünkü kodun gönderileceği yer burasıdır.

4. Adım: Yeni SIM kartınızı kullanın

Şimdi, e-postanızdaki kodla, yeni SIM kartı kullanabiliriz. Galaxy S10 cihazınızı kapatın ve mevcut SIM kartı çıkarın. Kullanmak istediğiniz SIM kartı ile değiştirin (örn. Verizon’daysanız bir AT&T SIM kullanmak isteyebilirsiniz).

Adım 5: Kilit açma kodunu girin

Telefonunu aç. Açıldıktan sonra, Ağ Kilit Açma Kodunuzu Girin yazan bir seçenek görmelisiniz. Bu, UnlockUnit’ten e-postanıza gönderilen kod olacaktır. Kutuya girin ve ardından Enter ya da Gönder düğmesine basın. Ve bu kadar! Tebrikler – Galaxy S10’unuz artık kilitli ve diğer desteklenen ağlarda kullanım için ücretsiz!

Karar

Görebileceğiniz gibi, yeni Samsung Galaxy S10 cihazınızdaki ağ kilitli kısıtlamaları kaldırmak kolay bir iştir. Sadece birkaç adımda, kilidini açıp başka bir ağda kullanıma hazır hale getirebilir ve operatörünüzle hiç bağlantıya geçmeden ulaşabilirsiniz. Operatörünüzle her zaman iletişim kurabilir ve ücretsiz olarak kilidini açıp açmayacaklarını görebilirsiniz, ancak şansı olmaz. Bu reddetmeyi operatörünüzden alırsanız, tüm umutlar kaybolmaz – UnlockUnit, Galaxy S10 da dahil olmak üzere çoğu cihazın kilidini açmak için her zaman bir kod sağlayabilir.

Galaxy S10’unuz açıkken, ABD’deki diğer ağlarda, ancak en önemlisi dünyadaki diğer ağlarda kullanabilirsiniz. Bu pahalı uluslararası verilere ve dolaşım ücretlerine elveda diyebilirsiniz. Onları bir daha asla ödemek zorunda kalmayacaksın!

Ek bir avantaj olarak, telefonunuzu satın alan kişi de herhangi bir ağda kullanabileceğinden, Galaxy S10’unuzun değerini kilidini açarak arttırırsınız. Kilitlenmemiş bir Galaxy S10, diğer telefonlar gibi, geleneksel olarak ağ kilitli olanlardan daha değerlidir. Bu şekilde daha hızlı bir satış bile elde edebilirsiniz!

Galaxy S10 almaya değil mi? Sorun değil! UnlockUnit, Sony, Motorola, Huawei, BlackBerry ve hatta Apple gibi telefonlar için de kilit açma kodları sağlayabilir. Bu telefonlar için kilit açma işlemi yukarıdakiyle aynıdır; ancak, kodunuzu UnlockUnit’ten satın alırken uygun telefon modeline girdiğinizden ve telefonun açık olduğu bir şebekeye girdiğinizden emin olmanız gerekir.