Samsung Galaxy S10 Plus açılmıyor, yapmanız gerekenler…

Yeni Samsung Galaxy S10 Plus’ınız kutudan çıkmazsa, şüphesiz bu bir üretim sorunudur. Bununla başa çıkmak zorunda değilsiniz, bu yüzden yapabileceğiniz en iyi şey onu mağazaya geri getirmek ve değiştirilmesini sağlamaktır. Cihazları mağazadaki bir temsilci tarafından test ettirmek her zaman temel bir kuraldır, ancak beklemek istemeyenler vardır.


Öte yandan, yeni Galaxy S10 Plus’ınız kutudan iyi çalışıyorsa ve kapanmadan ve tekrar açılmadan önce birkaç dakika veya saat boyunca kullanabildiyseniz, o zaman ya ürün yazılımı veya donanım. Çoğu zaman, kullanıcılar bunun donanımla ilgili bir sorun olduğunu düşünürler, ancak telefonun fiziksel ve / veya sıvı hasar belirtileri olmadığı sürece, sorun tamamen bellenimdedir ve daha sık değil, kendi başınıza düzeltebilirsiniz.

Bu yazıda, Galaxy S10 Plus’ınızda bir nedenden dolayı açılmayacak sorun giderme konusunda size yol göstereceğim. Dolayısıyla, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşılaşıyorsanız, bu makale size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmayı deneyin. Oranlar, benzer sorunları ele alan bir yayın yayınlamış olmamızdır. Şu anda sahip olduğunuzlarla benzer semptomlara sahip olan sorunları bulmayı deneyin ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için işe yaramıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Galaxy S10 Plus’ı düzeltmek sorunu açmıyor

Telefonunuz hala yeni olduğundan, sorunu düzeltmek ve cihazınızın yanıt vermesini sağlamak için yapmanız gereken yalnızca birkaç prosedür vardır. Bundan sonra ve telefonunuz hala yanıt vermiyor veya açılmıyorsa, bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için mağazaya geri getirmekten başka seçeneğiniz yoktur. Yapmanız gerekenler:

Galaxy S10 Plus’ı Yeniden Başlatmaya Zorla

Daha sık, telefonunuzun kendi kendine kapanmasının ve tekrar açılmamasının nedeni bir sistem çökmesinden kaynaklanmaktadır. En güçlü cihazlarda bile olur ve yeni S10 Plus’ınız bir istisna değildir. Bu gerçekleştiğinde, telefonunuzun siyah ve yanıt vermeyen bir ekranı olacaktır ve açma / kapama tuşuna kaç kez basarsanız veya basılı tutarsanız tutun, zorunlu yeniden başlatmayı gerçekleştirmezseniz açılmaz.

    Sesi kısma ve açma / kapatma tuşlarını aynı anda 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Bu kadar basit ama çok etkili. Çoğu zaman, ürün yazılımı kilitlenen bir telefon bu prosedüre yanıt verecektir. Galaxy S10 Plus’ınız ilk denemeden sonra hala yanıt vermiyorsa, aynı işlemi birkaç kez daha yapın ve hala hayırsa, bunun yerine bunu deneyin:

    Önce ses kısma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, açma / kapatma tuşunu da basılı tutun. Her iki düğmeyi 10 saniye veya daha fazla basılı tutun.

Bu kez ses kısma düğmesinden sonra açma / kapama düğmesine basıldığından ve basılı tutulduğundan emin oluyoruz, çünkü aksi halde yaparsanız zorunlu yeniden başlatma çalışmaz. Ancak, bunu yaptıktan sonra telefonunuz hala yanıt vermiyor veya açmıyorsa, bir sonraki prosedürü deneyin.

AYRICA OKUYUN: Samsung Galaxy S10 Plus MMS gönderemez. İşte nasıl düzeltebileceğiniz…

Şarj cihazına bağlayın ve yeniden başlatmaya zorlayın

Galaxy S10 Plus’ınızın pili bitmiş olabilir. Temel olarak, boşalmış bir pil gerçekten bir sorun değildir, çünkü genellikle telefon şarj cihazına bağlandığında hemen şarj olur. Bununla birlikte, sistemin kapanmadan hemen önce çöktüğü zamanlar vardır ve bunun nedeni, bazı donanım bileşenleri de dahil olmak üzere bazı hizmetler ve uygulamaların düzgün kapatılmaması olabilir. Sonuç olarak, telefonunuzda yanıt vermeyen bir cihazla sonuçlanan birkaç küçük sorun vardır; açılmaz ve şarj cihazına yanıt vermez. Ancak endişelenmeyin, aşağıdaki adımlar cihazınızın tekrar yanıt vermesini sağlayacaktır:

    Şarj cihazını çalışan bir duvar prizine takın. Prizin açılıp açılmadığını görmek için bir cihazı takarak kontrol etmeyi deneyebilirsiniz. Orijinal kabloyu kullanarak telefonunuzu güç adaptörüne veya şarj cihazına bağlayın. Telefonun şarj sembolünü ekranda gösterip göstermediğine bakılmaksızın, şarj cihazını 10 dakika veya daha uzun süre şarj cihazına bağlı bırakın. Hangi ve cihaz hala şarj cihazına bağlıyken, ses azaltma düğmesini ve ardından gücü basılı tutun. tuşuna basın. Her iki tuşu da 10 saniye veya daha fazla basılı tutar.

Sorun gerçekten de bellenim çökmesine neden olan boşalmış bir pilden kaynaklanıyorsa, bu prosedürü yaptıktan sonra telefonunuzun zaten önyükleme yapıyor olması gerekir. Ancak, sorun gelecekte tekrar ortaya çıkabilir, ancak en azından ne yapacağınızı zaten biliyorsunuz. Sorunlar daha sık ortaya çıkarsa, telefonunuzu orijinal yapılandırmasına geri getirmek için sıfırlamanız yeterlidir. Bu sorunu halletmeli.

Ancak, bu prosedürleri yaptıktan ve hala Galaxy S10 Plus’ınız açılmıyorsa, bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için mağazaya geri getirmenin zamanı geldi. Sorun donanımla ilgili ise, size yeni bir değiştirme birimi verilebilir. Ancak sorun küçükse, teknisyen sorunu çözebilir.

Umarım sorunu cihazınızla çözmenize yardımcı olabiliriz. Kelimeyi yaymamıza yardımcı olsaydınız çok memnun oluruz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yayını paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

İLGİLİ YAZILAR:

    Samsung Galaxy S10 Plus Siyah Ekran Ölüm Sorunu Nasıl GiderilirSamsung Galaxy S10 Plus’ınız ‘nem algılandı’ uyarısını göstermeye devam ederse ve şarj olmazsa ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu]