Samsung Galaxy S10 Plus “E-posta durdu” hatası gösteriyor

Samsung Galaxy S10 Plus’ınızda belirmeye devam eden “Ne yazık ki, E-posta durdu” hata mesajı, cihazınızdaki varsayılan posta uygulamasının bir nedenden dolayı çökmeye devam ettiği anlamına gelir. Bu sadece uygulamanın kendisiyle ilgili bir sorun olabilir veya bazı uygulamaları ve hizmetleri etkileyen ürün yazılımıyla ilgili bazı sorunların bulunduğunun bir işareti olabilir. Tecrübelerimize dayanarak, bu sorun o kadar da ciddi değil. Başka bir deyişle, bir teknisyenin yardımı olmadan kendi başınıza düzeltebilirsiniz.

Bu nedenle, bu yazıda, E-posta ile Samsung Galaxy S10 Plus ile ilgili sorunları gidermenize yardımcı olacağım. Her olasılığı göz önünde bulundurmaya ve problemi çözene kadar tek tek çıkarmaya çalışacağız. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda aynı sorundan rahatsızsanız, bu makalenin bir şekilde size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu daha önce ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmaya çalışın. Muhtemelen benzer sorunları çözen bir gönderi yayınladık. Şu anda sahip olduklarınızla benzer semptomları olan ve bulmaya çalıştığımız çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmazlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Galaxy S10 Plus’ı “E-posta durdu” hatası ile çözme

Kişisel olarak bu hatayı daha önce karşıladım, bu yüzden çökmesine neden olabilecek birkaç şey biliyorum. İlk olarak, uygulamanın sunucuya bağlanması uzun zaman aldıysa, E-posta durdu hatası ortaya çıkabilir. Örneğin, bir sunucu bakımı varsa ve e-postanızı kontrol etmek için bu uygulamayı açtıysanız, hatayla karşılaşabilirsiniz. İkincisi, telefonunuz durgun görünüyorsa veya düzgün yanıt vermiyorsa, bu durum bir bellenim sorununun işareti olabilir, yalnızca E-posta uygulamasını değil, onları da açarsanız uygulamalar çökebilir. Ancak durumunuzda farklı olabilir, bu yüzden bazı sorun giderme prosedürleri uygulamanız gerekir. Ve işte bu sorunu gidermek için yapmanız gerekenler:

İlk çözüm: E-postanın durduğu hatayı düzeltmek için telefonunuzu yeniden başlatmaya zorlayın

Hata, küçük bir üretici yazılımı sorununun veya aksaklığın belirtisi olabilir. Bu prosedürü ilk olarak uygulamanızın nedeni budur, çünkü sizi diğer sorun giderme prosedürlerini yapma sıkıntısından kurtarabilir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

  Sesi azaltma düğmesini basılı tutun ve henüz bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, açma / kapatma tuşunu da basılı tutun. Ekranda Galaxy S10 Plus logosu görünene kadar her iki tuşu da basılı tutun.

Telefon başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, sorunla karşılaştığınız uygulamayı açın ve E-postanın durup durmadığını kontrol edin. Hala devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

Samsung Galaxy S10 Plus “Maalesef İnternet durdu” yazıyor

İkinci çözüm: E-posta uygulamasının önbelleğini temizleme

Bu, E-posta uygulamasının önbelleğini silecek ve sistemden yeni bir tane oluşturmasını isteyecektir. Uygulamanın yalnızca küçük bir sorunu varsa, önbelleği temizlemek sorunu çözmek için yeterli olacaktır. Önbellek, her uygulamanın sorunsuz çalışmasını sağlamak için sistem tarafından oluşturulan geçici bir dosyadır. Ancak bozulduğunda, uygulama çökmelerine neden olabilir ve bu durum burada olabilir. Dışlamak için şu adımları izleyin:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun. Apps.Find’e dokunun ve E-posta’ya dokunun. Önbelleği temizle öğesine dokunun.

Bu prosedürü uyguladıktan sonra, E-postanın durma hatasının hala görünüp görünmeyeceğini bilmek için E-posta’yı açın ve yine de devam ederse, bir sonraki işleme geçin.

Üçüncü çözüm: E-posta uygulamasıyla ilgili verileri temizleyin

Uygulamanın verilerini silmek, varsayılan ayarlarına döndürür, hesabınızı kaldırır ve tüm e-postalarınızı siler. Bu yüzden, bazı önemli mesajları kaybedebileceğinizden, bunu yaparken gerçekten dikkatli olmalısınız. Önemli e-postalarınızın bir yedeğini oluşturabilirsiniz, bu daha iyi olurdu. Olmazsa, o zaman hesabınızın yöneticisine sormanız gerekir (özellikle bir şirket e-postası kullanıyorsanız) sık sık yedekleri vardır.

Bu prosedür, uygulama sorunlarını çözmede çok etkilidir ve artık E-posta uygulamasında yapmanın zamanı gelmiştir.

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun. Apps.Find’e dokunun ve E-posta’ya dokunun. Verileri temizle öğesine ve ardından Tamam öğesine dokunun.

Bundan sonra, E-postanın durma hatasının hala görünüp görünmeyeceğini görmek için uygulamayı açın. Hata ortadan kalktıysa, hesabınızı tekrar eklemeyi deneyin. Bazen, hata yalnızca bir hesap eklendiğinde ortaya çıkar. Hata görünmeye devam ederse, bir sonraki prosedüre geçin.

Samsung Galaxy S10 Plus “Maalesef Kamera Durdu” mesajını veriyor.

Dördüncü çözüm: Sistem önbelleğini silin

Bireysel uygulama önbelleğinin yanı sıra, sistem kendi önbelleğini de oluşturur ve bozulursa uygulama çökmelerine ve diğer performans sorunlarına yol açabilir. Sistem önbelleğini zaman zaman silmeniz önerilir, bu sayede yenisiyle değiştirilecektir. Ve işte bunu nasıl yapıyorsunuz:

  Aygıtı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy S10 + logosu göründüğünde tüm düğmeleri bırakın. Önbellek silme bölümünü vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için güç tuşu. Evet, onları vurgulamak için Ses kısma tuşuna basın ve seçmek için Güç tuşuna basın. Önbellek silme bölümü tamamlandığında, Sistemi şimdi yeniden başlat vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Bundan sonra, E-postanın durup durmadığını düzeltmek için E-posta’yı açın. Ancak yine de görünüyorsa, telefonunuzu sıfırlamaktan başka seçeneğiniz yoktur.

Beşinci çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Yukarıdaki prosedürleri uyguladıktan sonra, E-posta uygulaması hala çökmeye devam ediyor, daha sonra e-postanın önceden yüklenmiş bir uygulama olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, sorun zaten bellenimde olabilir. Ancak sıfırlama işleminden önce, önemli dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklediğinizden ve ardından kilitlenmeyeceğiniz Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırın. Bundan sonra telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  Cihazı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy S10 + logosu göründüğünde, tüm düğmeleri bırakın. sıfırlamak için ‘e basın. Evet’i vurgulamak için Ses kısma tuşuna basın. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. Ana sıfırlama tamamlandığında,’ Sistemi şimdi yeniden başlat ‘vurgulanır. cihaz.

Umarım “E-posta durdu” hatasıyla karşılaşan Galaxy S10 Plus’ınızı düzeltmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  Spotify Samsung Galaxy S10 Plus’ta çökmeye devam ediyorSamsung Galaxy S10 Plus, “Messenger durdu” hatası gösteriyorSamsung Galaxy S10 Plus, “Maalesef, Ayarlar durdu”