Samsung Galaxy S10 Plus Giriş Ekranına Uygulamalar ve Araçlar Nasıl Eklenir

En sevdikleri uygulamaların ana ekranda olmasını isteyen ve tek bir dokunuşla kolayca açabilecekleri bir sürü kullanıcı var. Bu makalede, ana ekranınıza nasıl uygulama ve widget ekleyeceğiniz konusunda ayrıntılı bir adım adım kılavuz sunacağız.

Bu yazının ikinci bölümünde, ana ekrana nasıl widget ekleyeceğiniz konusunda rehberlik edeceğiz, böylece bir bakışta bilmek istediğiniz bilgileri kolayca görebilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi için, bu makaleyi okumaya devam edin.

Ancak aslında eğitimlerimize geçmeden önce, telefonunuzla ilgili sorunlarınız varsa, o zaman bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Sorununuz hakkında daha fazla yardıma ihtiyaç duymanız durumunda, Android sorunları anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönderin.

Galaxy S10 Plus Home ekranında nasıl uygulama ekleyeceğinize dair kılavuz

    Ana ekrandan, uygulama menüsüne dokunun. Sola veya sağa kaydırarak gezin, ardından eklemek istediğiniz uygulamayı bulun. Bulduktan sonra, uygulama simgesine dokunun ve basılı tutun. Ardından, ana ekranınıza sürükleyin. Ana ekrana daha fazla simge eklerseniz, daha fazla uygulama simgeleri eklemek için 3. adımı tekrarlayın.

Galaxy S10 Plus Giriş ekranında widget ekleme hakkında kılavuz

    Ana ekranda bulunduğunuzdan emin olun. Ekranı birkaç saniye basılı tutun, ardından seçenekler görüntülendiğinde bırakın. ‘Widget’lar’a dokunun. Burada bir widget listesi görebilir, sola ve sağa kaydırarak gezinebilirsiniz. İstediğiniz widget’ları seçmek için. Widget’ınızı bulduysanız, basitçe dokunun ve basılı tutun, daha sonra ana ekranda iken bırakın. Widget’larınızı düzenlemek için, dokunup basılı tutun ve koymak istediğiniz konuma sürükleyin. .

İşte aldın. Umarız bu rehber size yardımcı olabilir. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.