Samsung Galaxy S10 Plus WiFi bağlantısı düşmeye devam ediyor

Samsung Galaxy S10 Plus’ınız gibi üst düzey bir akıllı telefonun, WiFi bağlantısının düşmeye devam etmesi gibi bir problemi olması durumunda, bunun nedeni genellikle küçük bir bellenim sorunudur. Bunlar, bir teknisyenin yardımı olmadan kendi başınıza çözebileceğiniz sorunlardır. Aslında, bu sorunların hepsi telefonun hatası değildir; başarısız olan ağ ekipmanının olduğu zamanlar vardır.

Bu yazımda, Galaxy S10 Plus’ınızı WiFi bağlantılı sorun gidermede size yardımcı olacağım. Sorunun ne olduğunu belirleyene ve umarım sorunu çözene kadar her olasılığı göz önünde bulundurmaya ve onları tek tek ekarte etmeye çalışacağız. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz, bu kılavuzun size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, bu telefondaki en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza bakın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Sizin için çalışmıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizden istediğiniz zaman bize ulaşın.

WiFi bağlantısı ile Galaxy S10 Plus Fix devam ediyor sorun

Genel olarak, bu tür bir sorun oldukça küçüktür ve bu deneyimlerimize dayanmaktadır. Bu tür bir sorunla geçmişte birkaç kez karşılaştık, bu nedenle, bu sorunu çözmek için kullandığımız çözümü sizinle paylaşacağız. İşte yapmanız gerekenler:

Ağ cihazlarınızı yeniden başlatın

Bu, özellikle de telefonunuz sorundan önce iyi çalışıyorsa yapmanız gereken ilk şey olmalıdır. Modeminizin veya yönlendiricinizin yenilenmesi gereken zamanlar vardır ve o zaman güç döngüsü gerekir.

  Modeminizi veya yönlendiricinizi çıkarın. Bir iki dakika kadar kapalı kalsın. Bunları tekrar takın ve aktif hale gelene ve yayın sinyali olana kadar bekleyin. Ardından, telefonunuzun aynı şebekeye tekrar bağlanmasına izin verin.

Bundan sonra, normalde yaptığınız gibi telefonunuzu kullanmaya devam edin ve WiFi bağlantısının durup durmayacağını bekleyin, çünkü varsa, bir sonraki çözüme geçin.

Samsung Galaxy S10 Plus logosuna takılırsa ne yapmalı

Telefonunuzu yeniden başlatmayı zorla

Ağ cihazlarınızı yeniden başlattıktan sonra ve telefonunuzda hala aynı sorun var, ardından telefonunuzun hafızasını yenileme zamanı geldi. Zorla yeniden başlatma prosedürünü yapmak, genellikle ürün yazılımıyla ilgili sorunları çözebilir ve buna bunun gibi ağ sorunları da dahildir.

  Sesi azaltma düğmesini basılı tutun. Basılı tutarken, açma / kapatma tuşunu da basılı tutun. Her iki tuşu da 10 saniye boyunca veya logo ekranda görünene kadar basılı tutun.

Galaxy S10 Plus’ınız açılmaya devam edecek ve bir kez aktif hale geldiğinde, WiFi bağlantısının sürekli olarak düşüp düşmediğini gözlemlemeye çalışın, çünkü gerçekleşirse bir sonraki çözümü deneyin.

Ağ Ayarları Sıfırlama

Bu prosedür ağla ilgili herhangi bir sorunu çözecektir. Dolayısıyla, ağ cihazlarınızla ilgili bir sorun olmadığından emin olduktan sonra ve zorla yeniden başlatmanın ardından sorun devam ederse, yapmanız gereken sonraki şey budur.

  Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktada yukarı kaydırın. Tamamlandığında, bir onay penceresi görünecektir.

Başarıyla yaptıktan sonra aşağıdaki değişiklikler gerçekleşir:

  Depolanan Wi-Fi ağları silinecek. Eşleştirilmiş Bluetooth cihazları silinecek. modu otomatik olarak ayarlanacaktır.

Bu noktada, yalnızca mobil veriler etkin kalacaktır, bu nedenle WiFi özelliğini açın ve telefonunuzun şebekeye yeniden bağlanmasına izin verin. Wifi bağlantısı bundan sonra bile düşmeye devam ederse, telefonunuzu sıfırlamanız gerekir.

Samsung Galaxy S10 Plus PC tarafından tanınmıyor

Verilerinizi yedekleyin ve cihazınızı sıfırlayın

Yukarıdaki prosedürleri uyguladıktan ve Wifi bağlantısı Galaxy S10 Plus’ınızı bırakmaya devam ettikten sonra Master Reset yapmaktan başka çareniz kalmaz. Belirgin fiziksel ve / veya sıvı hasar belirtileri olmadığı sürece, bu tür bir sorun sıfırlama ile çözülebilir. Bu yüzden önemli dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklemeye biraz zaman ayırın. Ardından, sıfırlama işleminden sonra cihazınız kilitlenmeyeceğinden emin olmak için google ve samsung hesaplarınızı kaldırın. Bundan sonra telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  Cihazı kapatın. Sesi Aç tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Samsung Galaxy S10 Plus logosu göründüğünde, tüm tuşları serbest bırakın. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğini vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. Evet’i vurgulamak için Ses kısma düğmesine basın. Master sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. Sistemi şimdi yeniden başlat ‘vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Bundan sonra, telefonunuzu yeni gibi ayarlayın ve henüz uygulamaları yüklemeyin. Bunun yerine, şebekeye bağlıyken telefonunuzu kullanmaya devam edin; bundan sonra WiFi bağlantısının hala devam edip etmediğini kontrol edin;

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözcüğü yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  Samsung Galaxy S10 PlusFix’de ekran görüntüsü alma Samsung Galaxy S10 Plus’ta “Maalesef Twitter durdu” Nasıl Samsung Galaxy S10 Plus’taki Bixby’yi devre dışı bırakma Samsung Galaxy S10 Plus’ta “Ne yazık ki Instagram Instagram” kaldı