Samsung Galaxy S10 Plus WiFi bağlantısı düşmeye devam ediyor

WiFi bağlantınızı Samsung Galaxy S10 Plus gibi premium telefonunuzu kullanırken düşmeye devam ederse, sorun küçük ve geçici olabilir. Söylemeye gerek yok, telefonu tekrar mağazaya veya mağazaya getirmeden kendi başınıza düzeltebilirsiniz. Ağ sorunları, bir donanım arızası veya fiziksel hasar nedeniyle olmadıkça düzeltilmesi çok kolaydır.

Bu yazıda, düşmeye devam eden WiFi bağlantısı olan Samsung Galaxy S10 Plus’ınızı gidermede size rehberlik edeceğim. Bu yüzden, temel olarak, telefonunuz şebekeye sorunsuz bir şekilde bağlanabilir ve hatta iyi bir internet bağlantısına sahip olabilir, ancak bir noktada, söz konusu şebekeyle bağlantısı kesilir ve sonuç olarak, WiFi bağlantısı gerektiren mesajlar veya veriler alamazsınız. . Bu sorunu burada ele alacağız, böylece bu telefonun sahiplerinden biriyseniz, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayan sahipler için, bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunlardan bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza bakın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Çalışmazlarsa veya daha fazla yardıma ihtiyaç duyarlarsa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

WiFi bağlantısına sahip Galaxy S10 Plus ile ilgili sorun giderme

Telefonunuzu şebeke sorunları ile ilgili sorun gidermeye gelince, her zaman yapabileceğiniz bir şey vardır ve deneyimlerimize dayanarak, bu tür sorunlar genellikle aşağıdaki prosedürlerle giderilir.

Ağ ekipmanınızı yeniden başlatın

Kendi Wifi ağınıza bağlandığınızda bu sorun ortaya çıkarsa, sorunun her zaman ağ donanımınızla ilgili olma olasılığı vardır. Cihazlarınızı kapatıp açarak bağlantınızı yenilemeniz her zaman önerilir; bu, yönlendiriciniz ve / veya modeminiz anlamına gelir. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

    Yönelticinizi veya modeminizi duvar prizinden çıkarın ve bir veya iki dakika elektriksiz bırakın. Galaxy S10 Plus’ınızı yeniden başlatın. Ağ donanımınızı takın ve başarıyla önyüklemelerine izin verin. Şimdi, telefonunuzun kendi şebekenize yeniden bağlanmasına izin verin.

Sorunun hala devam edip etmediğini bilmek için telefonunuzu kullanmaya devam edin. WiFi bağlantısı bundan sonra bile durmaya devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

Sinyal kaybeden tutar Samsung Galaxy S10 Plus Fix

WiFi bağlantısını düzeltmek için Ağ Ayarlarını Sıfırla

Bu prosedürü uygulamak muhtemelen telefonunuzdaki sorunu çözecektir. Bunun ağ aygıtlarınızla ilgili bir sorun olduğunu zaten belirledik, bu yüzden telefonunuzu gidermeliyiz. Bu yordamı yaptığınızda, aşağıdaki değişiklikler gerçekleşir:

    Kayıtlı Wi-Fi ağları silinecek. modu otomatik olarak ayarlanacaktır.

İşte Galaxy S10 Plus’ınızdaki ağ ayarlarını şu şekilde sıfırlıyorsunuz…

    Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktada yukarı kaydırın. Ayarlar> Genel Yönetim> Sıfırla> Ağ ayarlarını sıfırla seçeneklerini seçin. SIFIRLA AYARLARI’na dokunun. Bir PIN ayarladıysanız, girin. SIFIRLA AYARLARI’na dokunun. Tamamlandığında, bir onay penceresi görünecektir.

Bu işlemden sonra, şebekeye yeniden bağlanabilmeniz için telefonunuzun mevcut WiFi noktaları aramasına izin vermeniz gerekecektir. Genelde yaptığınız gibi cihazınızı kullanmaya devam edin ve bu işlemden sonra WiFi bağlantısı kopmaya devam ederse, telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamaktan başka çareniz yok.

Fix Gallery Samsung Galaxy S10 Plus’ta hatayı durdurdu

Cihazınızda Ana Sıfırlama işlemini gerçekleştirin

Bu noktada, cihazınızın ağ ayarlarını zaten boşuna sıfırladığınızdan, telefonu sıfırlamanın zamanı gelmiştir. Bu, telefonu fabrika varsayılan ayarlarına döndürür ve Wifi bağlantısının sürekli olarak düşmesine neden olabilecek tüm ürün yazılımı ile ilgili sorunları giderir. Ancak, tüm önemli dosyalarınızı ve verilerinizi işlem sırasında silinecekleri için yedeklediğinizden emin olun. Bundan sonra, Google ve Samsung hesaplarınızı cihazınızdan kaldırın, böylece sıfırlama işleminden sonra kilitlenmeyeceksiniz. Her şey ayarlandıktan sonra, telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

    Cihazı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu göründüğünde, tüm tuşları bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca gösterilecektir. Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini gösterme.) ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet – tüm kullanıcı verilerini sil ‘seçeneğinin üzerine gelene kadar Ses kısma tuşuna basın. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için güç düğmesi. Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız seviniriz, bu nedenle yararlı bulduysanız lütfen bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

    Samsung Galaxy S10 Plus, SMS ya da metin mesajı gönderemiyor Fix Samsung Galaxy S10 Plus;