Samsung Galaxy S10 Plus’ta Bixby nasıl devre dışı bırakılır

Samsung, Samsung Galaxy S10 Plus veya diğer modellerde Bixby’yi devre dışı bırakma seçeneği içermiyordu, ancak servisi iyileştirdiğini iddia etti. Aslında şirket, bu yılki amiral gemisinin serbest bırakılmasının ardından haftadan haftaya başvuruları için güncellemeler yayınladı. Ancak Bixby’nin güncellenip güncellenmediği gerçekten sorun değil. Mesele şu ki, telefon cebindeyken tuşa yanlışlıkla basılması nedeniyle servis başlatılıyor ve istemiyoruz.

Bixby’yi devre dışı bırakmak için daima yol bulmak istememizin nedeni budur ve bu yazıda, Bixby düğmesini devre dışı bırakacak bir çözüm bulmak için size yol göstereceğim. Yani, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda hizmeti devre dışı bırakmak için bir yol arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin…

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, bu telefondaki en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza bakın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Sizin için çalışmıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizden istediğiniz zaman bize ulaşın.

Galaxy S10 Plus’ta Bixby’yi devre dışı bırakmanın en iyi yolu

Samsung, bu hizmeti birisini geliştirmek için bir servet harcadığı için kullanmanızı istiyor. Yine, Bixby düğmesini kalıcı olarak devre dışı bırakma seçeneği yoktur, ancak işte yapabileceğiniz, böylece yanlışlıkla düğmeye basılması nedeniyle başlatılmaması gereken…

Samsung hesabınıza giriş yapın

Telefonunuzda Samsung hesabınıza giriş yapmazsanız etkinleştirilmeyecek bazı ayarlar vardır, bu nedenle yapmanız gereken ilk şey:

    Bixby düğmesine basın. Sonraki oka dokunun. Şimdi Samsung kimlik bilgilerinizi girin. Eğer bir hesabınız yoksa, yeni bir Samsung hesabı oluşturmanız gerekecektir. ‘Biyometriklerinizi kullanın’ istenirse ‘Şimdi değil’e dokunun. Bir sonraki oka tekrar dokunun. SonrakiSonraki zaman için Next’e dokunun.Ve o kadar, giriş yaptınız.

Samsung Galaxy S10 Plus’ta “Ne yazık ki Instagram Instagram durdu” düzeltmesi

Bixby Giriş Sayfasını Devre Dışı Bırak

Bu, düğmesine bastığınızda Bixby’nin size getireceği ekrandır. Bunu devre dışı bırakmak zorundasın, böylece ortaya çıkmaz.

    Ana ekrandan, menü görüntülenene kadar boş bir alanı basılı tutun. Sol ana panele ulaşmak için sağa kaydırın.

Samsung Galaxy S10 Plus’ta “Maalesef, Twitter durdu” düzeltmesi

Bixby Düğmesini Devre Dışı Bırak

Bixby Home’u devre dışı bıraktıktan sonra, Bixby Düğmesini devre dışı bırakmanın zamanı geldi ama aslında sadece fırlatma yöntemini tek basıştan iki basışa değiştiriyoruz. Bu, yanlışlıkla yapılan baskılar nedeniyle fırlamaları önleyecektir ve gerçekte istediğimiz çözüm olmasa da, yine de işin yapılmasını sağlar.

    Ayarlar’ı açın. Gelişmiş Özellikler’e dokunun. Bixby tuşuna dokunun. Bixby’yi açmak için iki kez basın.

Umarım bu nasıl yapılır yazısı size bir şekilde yardımcı olmuştur. Lütfen bu yazıyı arkadaşlarınızla veya aynı sorunları yaşayan insanlarla paylaşarak bu sözcüğü paylaşmamıza yardımcı olun. Okuduğunuz için teşekkürler!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

    Yavaş çalışan Samsung Galaxy S10 Plus nasıl düzeltilir Samsung Galaxy S10 Plus cihazınızın duvar kağıdını nasıl değiştirirsiniz?