Samsung Galaxy S10 Plus’ta “Ne yazık ki Instagram Instagram durdu” düzeltmesi

‘Maalesef Instagram Instagram’da durdu’ hatası, Instagram uygulamasının bir nedenden dolayı düştüğü anlamına gelir. Yalnızca uygulamada geçici bir sorun veya en kısa sürede ele alınması gereken bir ürün yazılımı sorunu nedeniyle olabilir. Çoğu zaman, bu gerçekten ciddi bir sorun değil, bu bir teknisyenin yardımı olmadan bu sorunu kolayca çözebileceğiniz anlamına gelir.

Bu yazımda, Galaxy S10 Plus ile Instagram’daki sorununuzu gidermede size yol göstereceğim. Bu, kullanıcılar tarafından bildirilen yaygın sorunlardan biriydi, ancak düzeltilmesi o kadar da zor değil. Geçmişte bu sorunla zaten karşı karşıya geldik, bu nedenle, sizinle paylaşmak için bu hatayı gidermenize yardımcı olacak bazı şeyler zaten var. Bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda bu hatayı yaşıyorsanız, bu makalenin size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Daha ileri gitmeden önce, bu sorunu bulduğunuzdan ve sorununuza bir çözüm bulmaya çalıştığınızdan, telefonla sıkça bildirilen sorunların çoğuna değindiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret etmeye çalışın. Okurlarımız tarafından bildirilen sorunların bir kısmına zaten çözümler ürettik, bu nedenle sizinkine benzer sorunları bulmaya çalışın ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Sizin için çalışmazlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Android sorunları anketimizi doldurun ve gönder düğmesine basın.

Sorun Giderme Galaxy S10 Plus, Instagram ile hatayı durdurdu

Instagram bugün en popüler uygulamalardan biri ve düzenli olarak güncelleniyor, böylece tüm platformlarda sorunsuzca çalışabiliyor. Ancak, sunucuda veya telefonunuzda sorunların ortaya çıktığı zamanlar vardır ve bu Instagram’ın neden her seferinde bir hatayı durdurmasının nedeni olabilir. Şimdi, işte bu sorunu çözmek ve düzeltmek için yapmanız gerekenler…

Önce telefonunuzu yeniden başlatın

Yapmanız gereken ilk şey, özellikle Instagram ile ilk karşılaştığınızda hatayla karşılaştıysanız, cihazınızı yeniden başlatmanız durumunda. Bunun sebebi, hatanın bellenim veya uygulamadaki küçük bir aksaklıktan kaynaklanıyor olabilir. Daha sık, basit bir yeniden başlatma gibi sorunları giderecektir. Ya da daha iyisi, çok daha etkili olan zorla yeniden başlatmayı yapmaya çalışın.

Sadece ses kısma ve açma / kapatma tuşlarına aynı anda basın ve ekranda 10 saniye boyunca veya logo görünene kadar bir arada tutun. Galaxy S10 Plus cihazınız yeniden başlatılacak ve bundan sonra, uygulamayı açmaya çalışın ve Instagram’ın durduğunda hatanın hala görünüp görünmediğine bakın. Hala devam ederse, nex çözümünü deneyin.

Samsung Galaxy S10 Plus’ta “Maalesef, Twitter durdu” düzeltmesi

Önbellek ve Instagram uygulamasının verilerini temizle

Şimdi bu, uygulamayı varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri döndürecektir ve sorun uygulamanın kendisindeyse, tekrar mükemmel şekilde çalışması için bu yeterlidir. Önbelleğinin veya veri dosyalarının bazılarının bozulmuş olması, daha önce karşılaştığımız sorunlarda olduğu gibi bozulmuş olabilir. Bu olasılığı ortadan kaldırmak için Instagram’ı sıfırlamak için şu adımları izleyin:

    Bildirimi aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı doğru kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun. Uygulamalar seçeneğine gidin ve dokunun. Şimdi, Instagram’ı arayın ve üzerine dokunun. Depolama’ya dokunun. Önbelleği temizle öğesine dokunun. Verileri temizle öğesine dokunun ve işleminizi onaylamak için ekranın altındaki Tamam öğesine dokunun.

Bundan sonra, Instagram’ın durup durmadığını görmek için uygulamayı açın ve hala açılırsa bir sonraki çözümü deneyin.

Güncelleme mevcutsa Instagram uygulamasını güncelleyin

Büyük şirketler tarafından geliştirilen uygulamalar, genel sorunları gidermek için düzenli olarak güncellenmektedir. Bu uygulama için bir güncelleme önceden yapılmış olabilir, bu yüzden yapmanız gereken bir sonraki şey mevcut bir güncelleme olup olmadığını bulmaktır. İşte böyle yapılır…

    Giriş ekranında, Play Store’a dokunun. Arama çubuğunun sol tarafındaki Menü simgesine dokunun (üç satır birlikte yığılmış) .Uygularım ve oyunlar seçeneğine dokunun. Şimdi, listede Instagram arasında arama yapın. Bunu bulabilirseniz, bunun için bir güncelleme mevcut demektir. Sağdaki Güncelle düğmesine dokunun ve işlem tamamlanana kadar bekleyin.

Instagram mevcut güncellemeleri olan uygulamalar listesine dahil edilmemişse, bir sonraki çözüme geç.

Yavaş çalışan Samsung Galaxy S10 Plus nasıl düzeltilir

Instagram’ı kaldırın ve tekrar indirin

Bu, cihazınızda Instagram’ın en son sürümünü çalıştırdığınızdan emin olmak içindir. Ayrıca, bir uygulamayı kaldırdığınızda, yalnızca önbelleğini ve veri dosyalarını değil, diğer uygulamaları ve hizmetlerle olan tüm ilişkilerini de kaldırırsınız. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

    Giriş ekranından, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktada yukarı kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğelerine dokunun ve Instagram.Tap UNINSTALL> OK öğelerine dokunun. Etkin hale geldiğinde, Play Store.Search instagram’ı açın ve ardından kurun.

Uygulama konularına gelince, bu prosedür genellikle sorunun sonudur. Ancak, Instagram nedense durduğunda hata sizi rahatsız etmeye devam ederse, telefonunuzu sıfırlamaktan başka çareniz kalmaz.

Ana sıfırlamayı gerçekleştir

İndirilen uygulamalar için, nadiren cihazı sıfırlamak için başvuruyoruz, çünkü bu uygulamalar bellenimde ciddi sorunlara neden olacak kadar fazla güce sahip değiller. Ancak, aslında burada anlamaya çalıştığımız şey, hatanın sadece bir bellenim sorununun sonucu olup olmadığıdır. Bunu ekarte etmemiz gerekiyor ve sıfırlamanın düzelteceği konusunda kendimden eminim. Ancak, işlem sırasında silinecekleri dosya ve verilerinizi yedeklemeniz biraz zaman alır. Ayrıca, cihazınızdan kilitlenmemesi için lütfen sıfırlamadan önce Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırmayı deneyin.

    Cihazı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu göründüğünde, tüm tuşları bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca gösterilecektir. Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini gösterme.) ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet – tüm kullanıcı verilerini sil ‘vurgulanana kadar Ses kısma tuşuna basın. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için güç düğmesi. Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım bu sorun giderme kılavuzunun Galaxy S10 Plus’taki Instagram’ın durduğu hatayı düzeltmenize yardımcı olmuştur. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

    Samsung Galaxy S10 Plus WiFi bağlantısı düşmeye devam ediyorFix Galeri, Samsung Galaxy S10 Plus’daki hatayı durdurdu Samsung Galaxy S10 Plus, sinyalini kaybetmeye devam ediyor