Samsung Galaxy S10’daki metin mesajları nasıl silinir | SMS silmek için kolay adımlar

Bu kısa kılavuz size Galaxy S10’unuzdaki metin mesajlarınızı nasıl sileceğinizi gösterecektir. Android’de yeniyseniz, bunu yapmak için aşağıdaki adımları izlediğinizden emin olun.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10’daki Mesajlar nasıl silinir?

Metinlerinizi silmeye başlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

    Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Mesajlar uygulamasını açın. Varsayılan SMS uygulamasını değiştirmeniz istenirse, onaylamak için Evet’e dokunun. Sağ üst köşede bulunan Menü simgesine dokunun. Düzenle’ye dokunun. Silmek istediğiniz mesajları seçin. Tüm mesajları silmek istiyorsanız, üst soldaki Tüm öğesine dokunun. Tüm mesajları silmek için sol üst köşedeki Tüm öğesine dokunun.
    Sağ alt köşedeki çöp tenekesi simgesine dokunun. Onaylamak için Sil’e dokunun. İsterseniz, seçili bir sayının gelecekte metin göndermesini önlemek için Blok numaralarını da işaretleyebilirsiniz.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt almayı garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu yayını yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.