Samsung Galaxy S10e cihazınızda Bixby nasıl devre dışı bırakılır

Samsung Galaxy S10e’nizde Bixby’yi kalıcı olarak devre dışı bırakma seçeneği yoktur, ancak yanlışlıkla düğmeye basılması nedeniyle hizmetin başlatılmaması için bir geçici çözüm bulduk. Bazı kullanıcılar Bixby’yi özellikle sesli komutlar kullanmakta olanlar için yararlı bir hizmet olarak buldular, ancak çoğumuz bunun sadece bir numara olduğunu düşünüyor. Bu nedenle, hizmeti devre dışı bırakmak istiyoruz, çünkü faydalı olmak yerine çoğu zaman sıkıntıya neden oluyor.

Bu yazıda, yeni Galaxy S10e’nizde Bixby’yi nasıl devre dışı bırakacağınıza bakacağım. Bu hizmeti susturmak ve yanlışlıkla başlatmayı önlemek için kullandığımız geçici çözümü sizlerle paylaşacağım. Bu tür bir soruna bir çözüm de arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Bu makale size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Ancak, başka bir şey yapmadan önce, telefonunuzla ilgili başka bir sorununuz varsa, sahipler tarafından bildirilen yüzlerce sorunu ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza gidin. Muhtemelen web sitemizde zaten mevcut çözümler var ya da en azından, zaten çözdüğümüz benzer sorunlar var. Öyleyse, probleminize benzer veya ilişkili olanları bulmaya çalışın. Bununla birlikte, daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Samsung Galaxy S10e’de Bixby’yi Devre Dışı Bırak

Samsung, Bixby’yi bayrak gemilerine eklediğinde, hizmeti kalıcı olarak devre dışı bırakma seçeneği içermiyordu. Yani, bunu kapatmak için tek bir anahtar arıyorsanız, bulamadınız. İşte Bixby’nin kendi kendine açılmasını engellemek için yapmanız gerekenler…

Samsung hesabınıza giriş yapın

Samsung hesabınıza giriş yapmazsanız, bazı ayarlar etkinleştirilmez. Yani, henüz yapmadıysanız, giriş yapmak için bu adımları izleyin…

    Bixby düğmesine basın. Sonraki oka dokunun. Şimdi Samsung kimlik bilgilerinizi girin. Eğer bir hesabınız yoksa, yeni bir Samsung hesabı oluşturmanız gerekecektir. ‘Biyometriklerinizi kullanın’ istenirse ‘Şimdi değil’e dokunun. Next.Son sefer için Next’e dokunun. Ve hepsi bu, giriş yaptınız.

Galaxy S10e üzerindeki Bixby Düğmesi Nasıl Remap Edilir

Galaxy S10e’nizdeki Bixby Home’u devre dışı bırakın

Yapmanız gereken bir sonraki şey, telefonunuzdaki Bixby Home’u kapatmak veya devre dışı bırakmaktır. Bixby’nin o düğmeye bastığın an sana getirdiği ekran. İşte böyle yapılır:

    Ana ekrandan, menü görüntülenene kadar boş bir alanı basılı tutun. Sol ana panele ulaşmak için sağa kaydırın.

Samsung Galaxy S10e ‘Kamera başarısız oldu’ hatasını göstermeye devam ediyor

Galaxy S10e’deki Bixby düğmesini devre dışı bırak

Bixby düğmesini kesinlikle devre dışı bırakma seçeneği yoktur. Bu prosedürü uyguladıktan sonra bile hala çalışmalıdır, ancak yanlışlıkla düğmeye basmanın neden olduğu fırlatmayı önleyebiliriz. Başka bir deyişle, düğmenin çalışma şeklini değiştirmeliyiz ve işte bunu nasıl yapıyorsunuz:

    Ayarlar’ı açın. Gelişmiş Özellikler’e dokunun. Bixby tuşuna dokunun. Bixby’yi açmak için iki kez basın.

Hepsi bukadar! Umarım bu basit öğretici Samsung Galaxy S10e telefonunuzdaki Bixby’yi devre dışı bırakmanıza yardımcı olabilir. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

    WiFi ağına bağlanamayan Samsung Galaxy S10e nasıl düzeltilirSamsung Galaxy S10e “Ne yazık ki, Facebook durdu” hatası veriyor Ekran hatası