Samsung Galaxy S10e “Maalesef, Facebook durdu” hatası veriyor

Uygulama açıldığında ortaya çıkmaya devam eden “Maalesef Facebook durdu” hata mesajı, Facebook’un bir nedenden dolayı düştüğü anlamına gelir. Samsung Galaxy S10e’un bazı sahipleri, uygulamayı indirip yükledikten sonraki aynı günlerde şikayetçi oldu. Çoğu zaman, bu hata göründüğünde, Facebook uygulamasıyla ilgili küçük bir sorun olmakla birlikte, hatanın aynı zamanda ciddi bir üretici yazılımı sorununun bir işareti olduğu durumlar da vardır.

Bu sorunu sizin için çözebildiğiniz için bir teknisyene ihtiyacınız olmayacak ve cihazınızın donanım yazılımı herhangi bir şekilde değiştirilmemişse, düzeltilmesi 5 dakika bile sürmeyecek. Bu yazıda, Facebook ile Galaxy S10e hata durdu sorun giderme konusunda size yol göstereceğim. Sorunu çözmek için kullandığımız çözümleri sizlerle paylaşacağım. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorundan şikayet ediyorsanız, bu gönderi size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Sorun gidermemize geçmeden önce, farklı bir sorun için bir çözüm arıyorsanız, okuyucularımız tarafından bildirilen en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza uğradığınızdan emin olun. Sizinkine benzer sorunları bulun ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Bundan sonra yine de yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Facebook’tan kurtulmak Galaxy S10e’deki hatayı durdurdu

Uygulama çökmeleri genellikle kolayca çözebileceğiniz küçük sorunlardır ve Facebook gibi üçüncü taraf bir uygulama ile ilgileniyorsanız daha da kolaylaşır. Bu hata, küçük bir ürün yazılımı aksaklığı nedeniyle bile olabilir ve işte bunun için yapmanız gerekenler:

Facebook hata durdu düzeltmek için telefonu yeniden başlatmaya zorla

Facebook ile ilk karşılaştığınızda hata durdurdu, o zaman muhtemelen sadece küçük bir sistem arızası. Hatalar her zaman olur ve kullandığınızda birkaç uygulamanın çökmesine neden olabilir. Durum bu olabilir, bu yüzden sorun gidermeye devam etmeden önce, zorunlu yeniden başlatma prosedürünü uygularken biraz zaman ayırın:

    Ses kısma düğmesini ve açma / kapatma tuşunu aynı anda 10 saniye basılı tutun.

Bu prosedür telefonunuzu normal prosedürde olduğu gibi yeniden başlatır, ancak hafızası yenilenir ve servisleri tekrar yüklenir. Telefon yeniden başlattıktan sonra aktif hale geldiğinde, Facebook’u açın ve Facebook’un durduğunu görünüp görünmediğini kontrol edin. Hala devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

Samsung Galaxy S10e’de Ölümün Siyah Ekranını Düzeltme

Facebook uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizle

Üçüncü taraf bir uygulama ile ilgili bir uygulama çökmesiyle uğraştığımız için, söz konusu uygulamayı derhal gidermek en iyisidir. Önbelleğini ve verilerini temizleyerek sıfırlamayı deneyin. Bu, önbellek ve veri dosyalarını silip değiştirmenin yanı sıra varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri getirecektir. Çoğu zaman bu prosedür bu gibi sorunları çözecektir. İşte böyle yapılır:

    Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun (dişli çark) .Uygulama seçeneğine gidin ve dokunun. Daha sonra Facebook’a dokunun. Depolama.Tap Depolama öğesine dokunun. Önbelleği temizle öğesine dokunun. Şimdi, verileri temizle öğesine ve ardından işleminizi onaylamak için Tamam öğesine dokunun.

Bundan sonra, Facebook’u açın ve Facebook’un durup durmadığını görünüp görünmediğini görün. Hala devam ederse, bir sonraki çözümü deneyin.

Facebook’u kaldırın ve yeniden yükleyin

Facebook, uygulamalarının düzenli olarak güncellenmesini sağlar, böylece çoğu cihazda sorunsuz çalışırlar. Ancak, özellikle kullanıcılar uygulamalar için otomatik güncellemeleri devre dışı bıraktığında güncellemelerin her cihaza otomatik olarak itilmemesi gereken zamanlar vardır. Uygulama için bir güncelleme olup olmadığını manuel olarak bulmayı deneyebilirsiniz, ancak bu durumda, bir sorunu gidermeye çalıştığımızdan, diğerleriyle tüm ilişkilerini de kaldırmak için uygulamayı telefonunuzdan kaldırmanız daha iyi olur. Hizmetler. Bundan sonra, hafızasını tekrar yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatın ve aktif hale geldikten sonra, Facebook’u telefonunuza indirin ve tekrar yükleyin. İşte böyle yapılır:

    Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun (dişli çark) .Uygulama öğesine gidin ve dokunun. Ardından, Kaldır’a dokunun. İşleminizi onaylamak için ekranın altındaki Tamam’a dokunun. Telefonunuzu yeniden başlatın. Telefon yeniden başlatıldıktan sonra Play Store’u açın. ‘Facebook’u arayın. Facebook’a dokunun ve ardından Kur’a tıklayın.

Uygulamayı başarıyla yeniden yükledikten sonra, Facebook’un hala durup durmadığını kontrol edip etmediğini görmek için uygulamayı açmayı deneyin. Hala devam ederse, o zaman hata sadece bir firmware sorununun bir işaretidir. Bir sonraki çözüme geçin.

Ekran titreme sorunu ile Samsung Galaxy S10e Fix

Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Bu noktada, en iyi iddia, bu sorunu çözmek için telefonunuzu sıfırlamakta ustalaşmaktır, ancak hemen yapmak istemiyorsanız, Facebook hesabınıza giriş yapmak için bir web tarayıcısı kullanabilirsiniz. Bu sorunu gidermeye çalışırken web sürümünü kullanabilirsiniz. Ancak, bu sorunu hemen çözmek istiyorsanız, telefonunuzu sıfırlamanız gerekir.

Dosyalarınızı ve verilerinizi silinecekleri şekilde yedeklediğinizden emin olun. Bunları SD kartınıza veya bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz. Bundan sonra, google hesabınızı telefonunuzdan kaldırın, böylece sıfırlama işleminden sonra cihazınız kilitlenmeyecektir. Her şey ayarlandıysa, telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

    Dahili bellekteki verileri yedekleyin. Cihazdaki bir Samsung hesabına giriş yaptıysanız, Hırsızlığa karşı koruma özelliğini etkinleştirdiniz ve ana sıfırlamayı bitirmek için Samsung kimlik bilgilerinize ihtiyacınız olacak. Cihazı kapatın. Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir). veri / fabrika ayarlarına sıfırlama ‘seçeneğini seçin. Güç düğmesine basarak seçin.’ Evet – tüm kullanıcı verilerini sil ‘seçeneğinin üzerine gelinceye kadar Ses kısma tuşuna basın. Şimdi ‘vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözcüğü yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

    Mesajlar Samsung Galaxy S10e hata devam ediyor durdu Virüs enfeksiyonu uyarısı Samsung Galaxy S10eSamsung Galaxy S10e şarj göstermeye devam ediyor: İşte nasıl düzeltebilirim…