Samsung Galaxy S10e “Youtube durdu” hatasını göstermeye devam ediyor

Samsung Galaxy S10e’un bazı sahiplerinin canını sıkıyor gibi görünen “Ne yazık ki Youtube durdu” hata mesajı, resmi Youtube uygulamasının çalışmayı bıraktığını veya bazı nedenlerden dolayı çökmeye devam ettiği anlamına gelir. Çoğu zaman, sorun Youtube’un kendisinde olmakla birlikte, Youtube’un temel uygulamalardan biri olan firmware’e gömülü olduğu için bu hatanın aslında daha ciddi bir firmware sorununun bir işareti olduğu zamanlar vardır.

Bu yazıda, ‘Youtube durdu’ hatasıyla Samsung Galaxy S10e ile ilgili sorunların giderilmesinde size yol göstereceğim. Her sorunun olasılığını dışlayarak bu sorunun nedenini belirlemeye çalışacağız. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorundan şikayetçiyseniz, bu makalenin bir şekilde size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Şimdi, başka hiçbir şey yapmadan önce, telefonunuzla ilgili başka sorunlarınız varsa, okuyucularımız tarafından bildirilen yüzlerce sorunun çözümünü sunduğumuz için sorun giderme sayfamızı bıraktığınızdan emin olun. Muhtemelen, şu anda yaşadığınız soruna bir çözüm sunmuş olabileceğimize göre, bu sayfada kendinize benzer sorunları bulmaya çalışın ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Çalışmazlarsa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder düğmesine tıklayın.

Youtube ile Galaxy S10e ile İlgili Sorunların Giderilmesi Hatası

Çoğu zaman, bu sorun pek ciddi değil. Aslında, aşağıda belirtilen bir ya da birkaç prosedürü uygulayarak “Youtube durdu” hatasını ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak sorun gidermeye başladığımızdan beri, tam ve bunun söylenmesi gerektiği gibi olmamız gerekiyor, işte yapmanız gerekenler:

İlk çözüm: Galaxy S10e’nizi yeniden başlatmaya zorlayın

Kilitlenmeye devam eden Youtube uygulamasını düzeltmek için yapmanız gereken ilk şey, zorunlu yeniden başlatma işlemi yapmaktır. Telefonunuzun hafızasını tazeleyen ve uygulamalarını ve servislerini yeniden yükleyen benzetilmiş bir batarya çıkarma. Öncelikle bu işlemi yapmanız önemlidir, çünkü hatanın küçük bir üretici yazılımı sorunu veya bir aksaklık tarafından tetiklenmesi mümkündür. Bu tür sorunları çözmek oldukça kolaydır ve yapmanız gereken tek şey bu:

  Sesi Azalt düğmesini basılı tutun ve henüz bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, Güç tuşunu da basılı tutun. Her iki tuşu da 15 saniye boyunca veya Galaxy S10e logosu ekranda görünene kadar basılı tutun.

Telefonunuz başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, Youtube’u açın ve ‘Youtube durdu’ hatasının hala devam edip etmediğini test etmek için akışlı videoları deneyin. Hala devam ederse, sorun düşündüğümüzden daha ciddi. Bir sonraki çözüme geçin.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy S10e “Dosyalarım durdu” hatasını göstermeye devam ediyor

İkinci çözüm: Üçüncü taraf bir uygulamanın neden olmadığından emin olun

Üçüncü taraf bir uygulamanın önceden yüklenmiş herhangi bir uygulamanın çökmesine neden olacağı durumlar vardır. Burada durum böyle olabilir, bu yüzden yapmanız gereken bir sonraki şey, tüm üçüncü taraf uygulamalarını geçici olarak devre dışı bırakmak için telefonunuzu güvenli modda yeniden başlatmaktır. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

  Seçenekler görüntüleninceye kadar Güç tuşunu basılı tutun. Güç kapalı seçeneğine dokunun ve Güvenli Mod’a dönene kadar basılı tutun. Cihazınızı yeniden başlatmak için Güvenli mod simgesine dokunun. Yeniden başlatma başarılı olduktan sonra, ekranın sol alt köşesinde ‘Güvenli mod’ seçeneğini görmeniz gerekir.

S10e’niz güvenli modda başarıyla başlatıldığında, ‘Youtube durdu’ hatasının hala görünüp görünmediğini görmek için Youtube’u açın. Uygulama bu moddayken hatasız çalışıyorsa, sorunu gerçekten tetikleyen bir uygulama olduğu anlamına gelir. Daha fazla araştırma yapmak için bu basit adımları izleyin:

  Standart moda geçmek için telefonunuzu normal şekilde yeniden başlatın. ‘Youtube durdu’ hatasını göstermeye başladığında geçen sürede yüklediğiniz uygulamaları unutmayın. Zaten bir uygulamanız olduğunu düşündüğünüzde, bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı doğru kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Öğesine gidin ve ardından Uygulamalar öğesine dokunun. Şüpheli uygulamayı bulun ve dokunun. Depolama öğesine dokunun. Verileri temizle’ye dokunun ve onaylamak için Tamam’a dokunun. Geri tuşuna bir kez dokunun ve ardından Kaldır’a dokunun. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırmak istediğinizi onaylayın.

Hata üçüncü taraf bir uygulamadan kaynaklanıyorsa, Galaxy S10e cihazınız şu anda düzgün çalışıyor olmalıdır. Ancak, ‘Youtube durdu’ hatası hala güvenli modda ortaya çıkmaya devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy S10e “İnternet durdu” hatasını göstermeye devam ediyor

Üçüncü çözüm: Tüm ayarları sıfırla

Üretici yazılımı ile ilgili sorunları gidermeden önce, bu hatanın, telefonunuzdaki değişmiş olabilecek bazı ayarlar tarafından tetiklenme olasılığını ortadan kaldırmak en iyisidir. Tüm ayarları sıfırlamak hile yapacak ve endişelenmeyin, dosyalarınızın hiçbiri silinmeyecek. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Genel yönetim seçeneğine gidin ve dokunun. Sıfırla’ya dokunun. Ayarları sıfırla öğesine dokunun. Ayarları sıfırla düğmesine dokunun. İstenirse, PIN’inizi, Parolanızı veya Şablonunuzu girin. Son olarak, Sıfırla’ya dokunun.

Bundan sonra, ‘Youtube durdu’ hatasının hala görünüp görünmediğini görmek için uygulamayı açın. Hala devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

Dördüncü çözüm: Sistem önbelleğini silin

Şimdi, bellenimi gidermemiz gereken noktadayız ve yapmanız gereken ilk şey sistem önbelleğini silmek. Hata, bozuk bir sistem önbelleği tarafından tetiklenebilir ve eski önbelleği yenisiyle değiştirmek için önbellek bölümünü silmenizin nedeni budur. Bu prosedür güvenli ve etkilidir, bu nedenle hiçbiri silinmeyeceğinden bazı dosya veya verileri kaybetme konusunda endişelenmeyin. Sistem önbelleğini böyle silersiniz:

  Aygıtı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy S10e logosu göründüğünde, üç tuşun hepsini de bırakın. Galaxy S10e’niz Kurtarma Modunda çalışmaya başlar. Mavi ve sarı metinlerle siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. Önbellek silme bölümünü vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç tuşuna basın. Seçmek için Güç kısma tuşuna basın, evet, bunları vurgulamak için Güç tuşuna basın ve seçmek için Güç tuşuna basın. . Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Galaxy S10e cihazınız başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, uygulamayı açın ve ‘Youtube durdu’ hatasının hala görünüp görünmediğine bakın. Hala devam ederse, o zaman nihai çözüm zamanı.

DA OKUYUN: Karartılan ve açılmayan Samsung Galaxy S10e cihazını tamir etmek

Beşinci çözüm: Galaxy S10e’nuzu sıfırlayın

Telefonunuzun donanım yazılımının hiçbir şekilde değiştirilmemesi koşuluyla bir sıfırlama işlemi bu sorunu çözecektir. Özel bir ROM kullanıyorsanız, Gapps’ı doğru bir şekilde yüklediğinizden emin olun veya bu sorunu gidermek için stok üretici yazılımını flaş edebilirsiniz. Ancak, telefonunuzun hala bir ürün yazılımı üzerinde çalıştığını varsayarsak, sıfırlama işlemi ‘Youtube durdu’ hatasını giderir.

Ancak, sıfırlamadan önce, önemli dosyalarınızı ve verilerinizi silinecekleri şekilde yedeklediğinizden emin olun. Onları SD kartınıza taşıyabilir veya buluta yükleyebilirsiniz. Yedeklemeden sonra, sıfırlama işleminden sonra S10e’nizin kilitlenmemesi için Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırın. İşte böyle yapılır:

  Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Ayarlar Uygulamasını açın. Hesaplar ve yedekleyin. Hesap açın. Uygun Gmail adresini seçin. Birden fazla hesap varsa, kaldırmak istediğiniz hesabı seçtiğinizden emin olun. Hesabı kaldır öğesine dokunun. Onaylamak için bildirimi gözden geçirin ve Hesabı kaldır öğesine dokunun. Belleği yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatın.

Hesabınızı kaldırdıktan sonra telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  Aygıtı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy S10e logosu göründüğünde, üç tuşun hepsini de bırakın. Galaxy S10e’niz Kurtarma Modunda çalışmaya başlar. Mavi ve sarı metinlerle siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet ‘vurgulanıncaya kadar Ses kısma tuşuna basın. tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım “Maalesef Youtube durdu” hatasını ortaya çıkarmaya devam eden Galaxy S10e’nizi düzeltmenize yardımcı olabileceğimizi umuyoruz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu yüzden lütfen yararlı bulduysanız bu yazıyı paylaşın . Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın. Ayrıca her hafta yararlı videolar yayınladığımız için Youtube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.