Samsung Galaxy S3 Hoş Geldiniz Mesajında ​​Takılmayı Düzeltme

Samsung Galaxy S3'ün bazı sahipleri telefonlarıyla sorun yaşıyor. Telefon sürekli olarak donar ve açıldığında karşılama mesajını gösterir. Ardından telefon açılmadan sürekli olarak karşılama mesajını açmaya devam eder.

Samsung Galaxy S3 Hoş Geldiniz Mesajında ​​Takıldı

Samsung Galaxy S3 Hoş Geldiniz Mesajında ​​Takıldı

Aynı ahizeyi ve Samsung Galaxy S3'ü Hoş Geldiniz Mesajında ​​Takıyorsanız, önce suçluyu bulmak ve sorunu çözmek için önce telefonunuzu Güvenli modda ve ardından kurtarma modunda önyükleyin.

Ayrıca bkz. Galaxy S3'te rastgele dondurma ve wifi düşürme problemi nasıl giderilir

Telefonu güvenli modda önyükleme

Galaxy S3 cihazınızın Güvenli modda başlatılması, tüm üçüncü taraf uygulamalarını devre dışı bırakacaktır. Üçüncü parti uygulamalarından herhangi biri, Samsung Galaxy S3 Hoş Geldiniz Mesajında ​​Sıkıştırma sorununun nedeniyse, telefon güvenli modda önyükleme yapabilmeli ve hangi uygulamanın suçlu olduğunu biliyor olmalısınız. Bunun için:

> Telefonunuzu kapatın.

> Güç düğmesine basın ve basılı tutun.

> Galaxy S3 ekranı belirdiğinde düğmeyi bırakın.

> Gç düğmesini bıraktıktan sonra Sesi Kısma tuşunu basılı tutun ve telefon yeniden başlatılıncaya kadar basılı tutun.

> Sol alt köşede, “Güvenli mod” görüntülenecektir.

> Bu adıma kadar ulaşabiliyorsanız, herhangi bir üçüncü parti uygulaması ana suçludur. Öyleyse bul ve aynısını kaldır.

Galaxy S3 cihazınız hala hoş geldiniz veya ana ekranda kalmışsa, seçeneğiniz kurtarma moduna önyükleme yapmak ve önbellek bölümünü silip süpüremeyeceğinizi görmek

Galaxy S3'ü kurtarma moduna önyükleme

Galaxy S3'ünüz Güvenli modda önyükleme yapamıyorsa, önceden yüklenmiş herhangi bir hizmet veya uygulama soruna neden oluyordur. Bu yüzden telefonunuzu kurtarma moduna getirmeniz gerekiyor. Telefon verilerinizi, telefonun PC'niz tarafından hoş geldiniz mesajı üzerine sıkışmış olarak algılanmaması durumunda biraz zor olsa da, yedeklemeyi deneyin. Ancak, telefonu tekrar kullanabilmek için fabrika ayarlarına sıfırlama yapılması gerekir.

> Home, Power ve Volume UP düğmelerine birlikte basın ve basılı tutun.

> Telefon titreşirken Güç düğmesini bırakın ancak Android Kurtarma Sistemi ekranını görene kadar diğer iki düğmeyi tutmaya devam edin.

> Sesi Kısma düğmesini kullanarak “önbellek bölümünü sil” seçeneğini seçin ve Güç düğmesini kullanarak seçin.

> Tamamlandığında, fabrika ayarlarına sıfırlama / silme verilerini seçmek için Sesi Kısma düğmesini kullanın ve seçmek için Güç düğmesine basın.

> Yine “Tüm kullanıcı verilerini sil” seçeneğini seçmek için Sesi Kısma düğmesini kullanın ve seçmek için Güç düğmesine basın.

> Ana sıfırlama tamamlandıktan sonra, “şimdi sistemi yeniden başlat” ı seçin ve sonra Güç düğmesine basın.

Bunu yaptığınızda, mesajlar ve kişiler de dahil olmak üzere verilerinizi kaybedebilirsiniz, ancak telefonunuzun tekrar çalışmasına izin vermeniz gerekir.