Samsung Galaxy S3 I9300 Mms Ve İletişim Sorununu Onarmanın Yolları

Cihazınız, düzeltmeye harcadığınız çabalara rağmen, bütçeyi ödemeyi reddeden bir hatayla istila edildiğinde gerçekten sinir bozucu olabilir. Benzer bir durum Samsung Galaxy S3 I9300 kullanıcıları tarafından karşı karşıya. Hata, MMS kullanmanız ve kişilerinizi adresleme sorununu içerir. Bu, hücresel bir cihazın büyük kargaşada kullanılmasını göz önüne alarak, temasların kullanımını devre dışı bıraktığından, herhangi bir terim veya şekilde mümkün olabileceği gibi hafif bir şekilde alınabilecek bir konu değildir. Bu sorunu düzeltmenin birkaç yolunu öğrenmek zorundaysanız:

HTC EVO 4G'de Yavaş Şarj Sorununu Düzeltmek İçin Ayrıca 5 Yolu Görmek

Samsung Galaxy S3 I9300 Mms Ve İletişim Sorununu Onarmanın Yolları

 

 

MMS ve İletişim Sorununu düzeltmenin ilk adımı :

1. Doğru APN’yi sağlayın

Bazıları Straight Talk varyantları ve diğerleri BYOP varyantları olarak kabul edilen Samsung Galaxy S3'lerin varyantları olduğu göz önüne alındığında, bunların farklı APN'leri vardır. Düz Konuşma sürümleri farklı APN'lere sahip olduğunda, kullanıcıların bu sürümle MMS kullanması veya indirmesi son derece ihtimalsiz gözüküyor. Sizinleyseniz, Straight Talk'un desteğiyle iletişime geçmeniz ve yeni bir APN için bilgi almanız gerekecektir. Bu, sizin için sorunu anında çözecektir.

2. öncelik ayarlarınızı seçin

Bu düzeltmeyle, tüm Samsung S3'lerin aynı Menü ve Ayarlar seçeneklerine sahip olduğundan, herhangi bir çeşit için endişelenmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey doğru kullanım türüne hitap edebilmek için ayarlarınızı istediğiniz gibi ayarlıyor. Öncelik ayarlarınızı değiştirmek sorunu sizin için çözecektir. Onları Normal olarak değiştirin.

3. Teslim raporlarını kapat

MM'lerde teslimat raporlarının etkinleştirilmesi çoğunlukla sizin lehinize olabilir ve sizin lehinize değildir. Bu, MMS ile ilgili sorunların çoğuna neden olabilir, bu yüzden onları kapatmak için tavsiye edilir. Mesajlar Menüsünden Ayarlar'a gidin. MMS veya Multimedya Mesajları'nı seçin. Oradan Teslim Raporlarını kapatın.

4. Ağ ayarlarınızı kontrol edin

Zaman zaman ağınız biraz yavaş olabilir ve bu nedenle MMS kullanımında sıkıntı yaratır. Müşteri desteğiyle iletişime geçerek bunu kolayca düzeltebilir ve ağın gerektiği gibi çalışmadığını görmelerini sağlayabilirsiniz.

5. tedarikçinize başvurun

Her şey başarısız olursa ve kendinizi MMS'i gerektiği gibi geri yükleyebilecek durumda bulmuyorsanız, tedarikçinizle görüşün ve cihazı sizin için değiştirmesini sağlayın. Onlar da sorunu çözebilir, ancak hata devam ederse, cihazı değiştirmeyi tercih edin.