Samsung Galaxy S3 üzerinde Tarayıcı Sorunu Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S3 piyasaya yeni geldi ve bu süre zarfında Samsung, Samsung Galaxy S4 ve S5 modellerini de duyurdu. Ancak, kullanıcılar hala Samsung'un en iyi akıllı telefonlarından biri olduğundan Galaxy S3'ü satın alıyorlar. Galaxy S3 çok sayıda özelliğe sahipti. İyi paketlenmiş iç, sağlam pil kapağı, dahili kamera, tamamen bunun için bir telefon.

Ancak, hatalar ücretsiz olan tek bir akıllı telefon yoktur ve Samsung Galaxy S3 için de geçerlidir. Galaxy S3'ün sahipleri çeşitli sorunlarla uğraşıyor. Samsung Galaxy S3'teki tarayıcı sorunu bunlardan biri. Bazı kullanıcılar bir web sitesinde bulunduklarında ve aynı web sayfasında başka bir bağlantı açmak istediklerinde yeni bir pencere açmak için pencereyi kapatmaları gerektiğini bildirdiler.

Ayrıca bkz. Galaxy S3'te mesajlaşma uygulaması çökmesi sorunu nasıl giderilir

Samsung Galaxy S3'te Tarayıcı sorunu için potansiyel çözümler

 

Samsung Galaxy S3'teki tarayıcı sorunu

Çok sayıda sekme açmışsanız ve yeni bir sekme açmak istiyorsanız, telefonun yeni bir sekme sağlayamayacağı için, Samsung Galaxy S3'teki tarayıcı sorunu oluşabilir. Yani bir tanesini kapat ve sorunun hala devam edip etmediğini gör. Hala sorun varsa, aşağıdaki adımları izleyin:

1. Telefonunuzun Ana ekranından Menü tuşuna dokunun.

2. Ayarlar'a ve ardından Diğer sekmesine dokunun.

3. Uygulama Yöneticisi'ne dokunun.

4. Ekranı iki kez sola kaydırın ve ardından Tümü sekmesini seçin.

5. Şu anda kullanmakta olduğunuz tarayıcıya gidin ve üzerine dokunun.

6. Zorla Kapat düğmesine dokunun.

7. Daha sonra Önbelleği Temizle düğmesine ve ardından Verileri Temizle düğmesine dokunun.

8. Samsung Galaxy S3'teki tarayıcı sorunu, yukarıdaki adımları izledikten sonra çözülmezse, tarayıcıyı kaldırın. Şimdi Google Play Store'dan yeni bir kopya indirin ve yükleyin.