Samsung Galaxy S3 üzerinde TrueCaller ve Tango Apps Sorunları Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S3 ilk kez 2012 yılında piyasaya çıktı. Birkaç akıllı telefonun piyasaya sürülmesinden sonra yine de Galaxy S3 büyük özellikleri ve çekici tasarımları ile aralarında en iyilerinden biri. Kaliteli bir akıllı telefondan bekleyebileceğiniz her şeye sahiptir. Tüm bunlarla birlikte, Samsung galaxy S3'te de sorunlar var. Samsung Galaxy S3'teki TrueCaller ve Tango Apps Sorunları, bazı kullanıcıların deneyimlediği çok nadir bir sorundur.

Samsung Galaxy S3'teki TrueCaller ve Tango Apps Sorunları

Samsung Galaxy S3'teki TrueCaller ve Tango Apps Sorunları

Ayrıca bkz. Galaxy S3 ses problemini nasıl çözebilirim?

Telefonlarında TrueCaller'ı kuran bazı kullanıcılara göre; Telefonun ekranı yanıp sönmeyi sürdürür ve bazen telefon kilitlenir. Herhangi bir çağrı geldiğinde, TrueCaller uygulaması devreye girer ve telefon yanıp sönmeye başlar ve kilitlenir. Tango uygulamasını telefonlarına yükleyen kullanıcılar için de aynı sorunla karşılaşıyorlar. Herhangi bir çağrı geldiğinde, uygulama otomatik olarak açılır ve telefon kilitlenir. Bu yüzden kilidi açmaları, uygulamayı kapatmaları ve daha sonra çağrıları almaları gerekiyor.

Her iki problemin de bu iki uygulama yüzünden ortaya çıktığı açıktır. Bu üçüncü taraf uygulamaları kaldırmanız ve telefonunuzu onlarsız kullanmanız daha iyidir. Bir uygulama telefonunuzun normal çalışmasını bozarsa, ciddi zararlar vermeden önce ondan kurtulmak daha iyidir.

Samsung Galaxy S3'teki TrueCaller ve Tango Apps Sorunları için çözümler:

> Samsung Galaxy S3'ınızın Ana ekranından Menü tuşuna dokunun.

> Ayarlar'a ve ardından Diğer sekmesine dokunun.

> Uygulama Yöneticisi'ne dokunun.

> Tümü sekmesini seçmek için ekranı sola kaydırın.

> Ekranı aşağı kaydırın ve TrueCaller'ı seçin.

> Kaldır'a ve ardından Tamam'a dokunun.

> Şimdi Tango'nun Uygulama yöneticisine geri dönmesini sağlayın.

> Kaldır'a ve ardından Tamam'a dokunun.

Artık Samsung Galaxy S3'teki TrueCaller ve Tango Apps Sorunları çözülmeli.