Samsung Galaxy S5 Bluetooth Aksesuarları ile Eşleştirme Nasıl

Eğer Samsung Galaxy S5'iniz ile yeni iseniz, telefonu rahatça çalıştırmak için biraz yardıma ihtiyacınız vardır. Bu yazı, Bluetooth Aksesuarları ile Samsung Galaxy S5 Nasıl Eşleştirilir konusunda size rehberlik edecektir. Telefonunuzda bazı sorunlarla karşılaşıyorsanız, çözümleri almak için önceki gönderilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bluetooth Aksesuarları ile Samsung Galaxy S5 Çifti Nasıl Bir Yöntem

Samsung Galaxy S5 Bluetooth Aksesuarları ile Eşleştirme Nasıl

> Telefonunuzun Ana ekranından Uygulamalar'a dokunun.

> Ayarlar'a dokunun.

> Ayarlar ekranı altında, ekranı kaydırın ve Bluetooth'a dokunun.

> Bluetooth'u etkinleştirmek veya AÇIK duruma getirmek için, Bluetooth'un kapalı veya kapalı olduğunu görürseniz Bluetooth kaydırıcısına dokunun.

> Bluetooth'u açtıktan sonra, mevcut Bluetooth özellikli cihaza sahip bir liste görürsünüz. Ekranı kaydırın ve Samsung Galaxy S5'inizle eşleştirmek istediğiniz Bluetooth kulaklığın adına dokunun. Eşleştirmek istediğiniz Bluetooth, eşleme modunda olduğundan ve ayrıca kullanılabilir cihazlar listesinde görünecek şekilde menzil içinde olduğundan emin olun.

> Bu adımları izledikten sonra, Bluetooth cihazı Galaxy S5 ile bağlanacak ve eşleştirilecek ve size “telefona bağlı” sesini gösterecektir.

Bluetooth Aksesuarları ile Samsung Galaxy S5 Nasıl Eşleştirilmesi ile ilgili şu adımları uyguladıktan sonra, Bluetooth bağlantısıyla ilgili bazı sorunların olduğunu görürseniz, Galaxy S5 telefonunuzdaki Bluetooth seçeneğinin etkinleştirildiğinden emin olun. Bluetooth sorununu çözmek için aşağıdaki adımları da takip edebilirsiniz:

Ayrıca bkz. Galaxy S5'de Güvenlik Yardımı özelliği nasıl kullanılır?

> Telefonunuzdaki Uygulamalar> Ayarlar> Uygulama Yöneticisi'ne gidin.

> Tüm sekmeleri görüntülemek için ekranı sağa veya sola kaydırın.

> Bluetooth'a dokunun.

> Force stop Bluetooth simgesine dokunun.

> Önbelleği Temizle'ye ve ardından Bluetooth verilerini temizle'ye dokunun.

> Tamam'a dokunun ve ardından Galaxy S5'inizi yeniden başlatın.