Samsung Galaxy S5 Çok Yavaş Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S5 piyasaya sadece birkaç ay geldi ama zaten çok sayıda Galaxy S5 sahibi bu akıllı telefonun performansından şikayet ediyor. Bu sorunun birkaç nedeni olabilir. Burada, bu sorunun nedenlerini ve Samsung Galaxy S5'i Çok Yavaş Ya Da Düzeltme adımlarını ele alacağız .

Galaxy S5 hatalardan dolayı yavaş

Samsung Galaxy S5'ı Düzeltme

Galaxy S5'in yavaş performansı herhangi bir hata mesajından kaynaklanabilir. Ve hata iletisine üçüncü taraf bir uygulama neden olursa, uygulamayı güncelleyin. Ayrıca önbelleği temizle ve net veriler size yardımcı olabilir. Bu yordamlar sorunu çözemezse, uygulamayı kaldırın ve yeniden yükleyin. Sorun hala devam ederse, kaldırın ve yeniden yüklemeyin.

Ayrıca bakınız – Samsung Galaxy S5 Kitkat Güncellemesinden Sonra Sorun Giderme

Bir güncellemeden sonra Galaxy S5 yavaşladı

Bir güncelleme sonrasında Samsung Galaxy S5 cihazınızın yavaşladığını görüyorsanız, işlemci Android önceki uygulama önbelleklerini kullanırken güncellemeden sonra bazı veriler bozuldu.

Böyle bir durumda, tüm uygulamaların yeni bellenimle çalışmak üzere optimize edildiğinden emin olmak için güncellemeden sonra telefonunuzu en az üç kez yeniden başlatın. Sorun devam ederse, önbellek bölümünü silmeyi deneyin. Tüm önemli verilerinizi yedeklerseniz, Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini gerçekleştirin .

Galaxy S5 oyun saatlerinden sonra yavaşladı

Eğer Galaxy S5 saatinizde oyun oynarsanız saat sonra, normal telefon ısınır. Düşünün, telefonun bataryası, ekranı, RAM'i ve işlemcisi birbirine yakın yerleştirilmiş ve hepsi zaman içinde ısı üretiyor. Saatlerce oyun oynarsanız, ısı iki katına çıkar. Bu sorunu çözmek için telefonunuzu soğutmanız gerekiyor. Soğutma işlemini daha hızlı hale getirmek için telefonu kapatın ve pili çıkarın.

Düzeltme, bu sorunu okuyun Bu makalede-Samsung Galaxy S5 Lagging Sorunu Nasıl Onarılır

 

Yukarıdaki işlemlerin ardından Samsung Galaxy S5'i Çok Yavaşlatabilirsiniz.